Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu ale rakiety mają coś koło 12 gram a poljot pewnie koło 15 (mój ma 14.9) Łukasz szuka kirowskiego tam jest chyba 9,7 złota. Niech będzie 10 z koronką. Cena skupu jak dostanie bardzo dobrą to koło 85 czyli finalnie 1200. No i musi być w super stanie. Ten co wisiał to chyba czarny był i długo nie wisiał bo sam się nad nim zastanawiałem .

Tak, ale właśnie o to mi chodzi. Jak przeliczysz cenę złomu każdego z tych co podałem to niewiele odbiega od wzoru złom+200-300zł. Niezależnie od masy. Wiem że to nie Kirowski ale i Kirowski pewnie w końcu się trafi z takiego przelicznika.

A propo do tej pory żałuję że nie wziąłem Złotego Wostoka na alle za 900...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze  łucz poljot czy raketa są  późniejsze  lata 80 i 90 

 

A kirow czy moskwa i pobieda są wcześniejsze i za czasów wielkiego skupu złota za Gierka większość się przetopiła i ich jest mniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat za złotego uznałem, że to dość rozsądne pieniądze. Złote Kirowskije są mimo wszystko dosyć dostępne, barierą jest tylko próg cenowy. Znajomy handlarz z Omska na Syberii proponował złote Kirowskije w takiej cenie, ale zwyczajnie boję się, że przesyłka zaginie w akcji. 

 

Technicznie, Kirowskije to zwykłe zegarki na 2408, nawet nie mają złoconych punc jak Pobiedy czy Moskwy. 300zł za kraba Kirowskiego, złoconego to bardzo fajna cena. Dlaczego za popularny zegarek w złotej kopercie, mielibyśmy płacić +500? Oczywiście poza wartością kruszcu. 

 

Nie zostawiam potencjalnego sprzedawcy z niczym - chętnie do negocjacji włączę Stolicznego nieregularnego, z punktu widzenia kolekcjonerskiego znacznie ciekawszego. ;)

:EDIT: mam jeszcze białego sputnika (z sekundnikiem) w bardzo fajnym stanie na wymianę. 

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są przemyślenia, które do czegoś prowadzą. Bez takich przemyśleń nie kupi  się zegarka ani złotego, ani innego wartościowego. Zawsze będzie to loteria.

Masz przemyślenia i zasady i według nich kupujesz. To daje Ci przewagę.

Tak szczerze to się dużo nauczyłem. Sam doszedłbym do tego, ale zajęłoby mi to

dużo czasu :)

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat za złotego uznałem, że to dość rozsądne pieniądze. Złote Kirowskije są mimo wszystko dosyć dostępne, barierą jest tylko próg cenowy. Znajomy handlarz z Omska na Syberii proponował złote Kirowskije w takiej cenie, ale zwyczajnie boję się, że przesyłka zaginie w akcji. 

 

Technicznie, Kirowskije to zwykłe zegarki na 2408, nawet nie mają złoconych punc jak Pobiedy czy Moskwy. 300zł za kraba Kirowskiego, złoconego to bardzo fajna cena. Dlaczego za popularny zegarek w złotej kopercie, mielibyśmy płacić +500? Oczywiście poza wartością kruszcu. 

 

Nie zostawiam potencjalnego sprzedawcy z niczym - chętnie do negocjacji włączę Stolicznego nieregularnego, z punktu widzenia kolekcjonerskiego znacznie ciekawszego. ;)

:EDIT: mam jeszcze białego sputnika (z sekundnikiem) w bardzo fajnym stanie na wymianę. 

 

Z doświadczenia powiem Ci, że będzie ciężko za złom + 200-300 zł, ale jest to wykonalne w dłuższej perspektywie czasu, może nawet bezpośrednio trafiłbyś taniej. Od roku nie widziadłem złotego Kirova tańszego od 1200 zł. We wrześniu, w pierwszy weekend poszedł czarny na Alledrogo za 1280. Sam bym brał w tej cenie, ale byłem w drodze powrotnej z wakacji. W międzyczasie w lombardach były po min. 1300-1500 zł. One mają ok 11 g, czyli 880 zł + 300 to niecałe 1200 zł. Poziom realny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy ruskie do sprzedania 

 

1 - Kamndirskie - stan jak widać - chodzi ale staje co jakiś czas do serwisu - 68zł z wysyłką

2 - Wostok okolicznościowy - stan jak widać - sprawny nie testowany - 68zł z wysyłką

3 - Moskwa z bajerancką tarczą - stan jak widać - sprawny - 110zł z wysyłką 

Jeżeli komandir aktualny to poprosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia powiem Ci, że będzie ciężko za złom + 200-300 zł, ale jest to wykonalne w dłuższej perspektywie czasu, może nawet bezpośrednio trafiłbyś taniej. Od roku nie widziadłem złotego Kirova tańszego od 1200 zł. We wrześniu, w pierwszy weekend poszedł czarny na Alledrogo za 1280. Sam bym brał w tej cenie, ale byłem w drodze powrotnej z wakacji. W międzyczasie w lombardach były po min. 1300-1500 zł. One mają ok 11 g, czyli 880 zł + 300 to niecałe 1200 zł. Poziom realny.

Tak, dokładnie. Wiadomo, że to kwestia przypadku. Czasem warto "przepłacić" nawet zagrać va banque, jeśli zegarek jest turbo rzadki. Spędzam tyle roboczo-godzin na wyszukiwaniu zegarków, że w pewnym sensie oszczędzam też pieniądze, kiedy coś w końcu upoluję. Ze złotymi aż takiego pośpiechu nie mam, bo chciałbym mieć przynajmniej te popularne. Następne trzy, bardzo rzadkie egzemplarze - to za jakiś czas, są u ruskich. Czekam tylko aż dolar albo rubel spadną na pysk, przy obu to kwestia czasu.  B)

Dzisiaj Kolega z forum podstawił dobrą ofertę, jak się uda szybko sprzedać inny zegarek - będzie pięknie. :)

 

Kirov57 - mam w ogóle pytanie, ile waży ta koperta i koronka od Kirowskiego, co go masz na profilowym?

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie. Wiadomo, że to kwestia przypadku. Czasem warto "przepłacić" nawet zagrać va banque, jeśli zegarek jest turbo rzadki. Spędzam tyle roboczo-godzin na wyszukiwaniu zegarków, że w pewnym sensie oszczędzam też pieniądze, kiedy coś w końcu upoluję. Ze złotymi aż takiego pośpiechu nie mam, bo chciałbym mieć przynajmniej te popularne. Następne trzy, bardzo rzadkie egzemplarze - to za jakiś czas, są u ruskich. Czekam tylko aż dolar albo rubel spadną na pysk, przy obu to kwestia czasu.  B)

Dzisiaj Kolega z forum podstawił dobrą ofertę, jak się uda szybko sprzedać inny zegarek - będzie pięknie. :)

 

Kirov57 - mam w ogóle pytanie, ile waży ta koperta i koronka od Kirowskiego, co go masz na profilowym?

Pewnie wielkiej różnicy nie będzie od koperty gładkiej:

post-49869-0-91662500-1520806361_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie. Wiadomo, że to kwestia przypadku. Czasem warto "przepłacić" nawet zagrać va banque, jeśli zegarek jest turbo rzadki. Spędzam tyle roboczo-godzin na wyszukiwaniu zegarków, że w pewnym sensie oszczędzam też pieniądze, kiedy coś w końcu upoluję. Ze złotymi aż takiego pośpiechu nie mam, bo chciałbym mieć przynajmniej te popularne. Następne trzy, bardzo rzadkie egzemplarze - to za jakiś czas, są u ruskich. Czekam tylko aż dolar albo rubel spadną na pysk, przy obu to kwestia czasu.  B)

Dzisiaj Kolega z forum podstawił dobrą ofertę, jak się uda szybko sprzedać inny zegarek - będzie pięknie. :)

 

Kirov57 - mam w ogóle pytanie, ile waży ta koperta i koronka od Kirowskiego, co go masz na profilowym?

 

Podobnie jak biały, ok 11 g. Generalnie Kirowskie, Moskwy, Stoliczne z tego okresu miały ok 11 +-0,5 g. 

 

Żeby nie było offtopu, szukam dalej złotej Moskwy (środkowa).moskwa-koperty.jpg

Zdjęcie:http://www.poezjaczasu.pl/moskwa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co raz ciekawiej się robi... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy sekcji czarnego kirova. Waga: 9,7 bez koronki. Ale to już była kiedyś dyskusja na temat złota, złocenia i paszportów. Tak czy siak 3mamy kciuki za złoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odszukać dyskusje na temat złota i złocenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupię wskazówki do Poljota tzw. wojskowego, ewentualnie samą minutową :)


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego z tarczą 24h, Sekonda też takie miała jak dobrze kojarzę.

Najbardziej zależy mi na minutowej :)


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz kwarcowy srebrna koperta, bardzo ładny stan ogólny, 100% sprawny, przebarwiona tarcza, - 65zł (do negocjacji)

 

29101303_746750742197745_696197989475024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak biały, ok 11 g. Generalnie Kirowskie, Moskwy, Stoliczne z tego okresu miały ok 11 +-0,5 g. 

 

Żeby nie było offtopu, szukam dalej złotej Moskwy (środkowa).

Zdjęcie:http://www.poezjaczasu.pl/moskwa/

Chcę zapytać, czy ten dział  jest do prowadzenia dyskusji ? a przecież nie tak dawno, usuwano nasze posty jeszcze w starym dziale. Czyżbym czegoś nie doczytał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Rakietę kupię!! :D

 

Wymarzyłem sobie z pewnej okazji kupno rakiety WT (chodzi o ten model z bezelem - przykładowy na zdjęciu z interneta).

 

Zupełnie mi obojętne czy to będzie wersja złocona, czy chrom, nie jest ważny też kolor tarczy. Jedyne warunki, to oryginalność i jak najlepszy stan.

 

Bardzo czekam na propozycje.  

post-88672-0-18653100-1520874074_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie kupię tarczę do Rakiety WT no i standardowo bezel do amfibii/komandira :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot złocony, tzw. "bocian". Wizualnie 6-7/10, 3 lata temu był na konserwacji, odchyłka dobowa poniżej 20s (ale jeszcze sprawdzę). Luma uzupełniana na 1,2 i 6. Oddam za 120zł 110zł.

Kolejna dyszka w dół. 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx jest wystawiona ładna

prawie ładna.... :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje koronki do zegarka Stolicznyje, takiego jak na zdjęciu. Egzemplarz, który posiadam jest w takim stanie jak ten ze zdjęcia więc szkoda by było zakładać nie oryginalną koronkę.

 

pozdrawiam Dawid

post-52620-0-29578300-1520881360_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPIĘ POLJOTA 29 jewels automatic jak na zdjęciu mogą być 4 tylko idealny stan bez przetarć ubytków złocenia itp 31e8a7c989a81525d6c13c8d8588d886.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.