Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Kupie wskazówki do stalowego Poljota deluxe w automacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię:

 

1. Wskazówki do Poljota Chronografu (Szturmanskie) najlepiej wszystkie, lub przynajmniej wskazówkę minutową chronografu.

2. Sprężynkę dociskową koła minutowego chronografu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zamienię za jeden sprawny.Najlepiej duża linia. Przechowuje je ,a może kogoś pocieszą.Wszystkie zdjęcia tutaj.

-Poljot złoty -działa,wymaga serwisu.

-Poljot czarny- tylko wskazuje godziny.

-Poljot srebrny -trup

-Wostok -trupek.

-Ruchla -działa jak chce.

-Czajka -trupek.

-Rakieta i Łucz -padnięte moduły.

 

A tak przy okazji ,tarczę do takiej Slavy:

pancernik2.jpgMam nadzieję że 

D@dik   nie obrazi się za wykorzystanie zdjęcia.

Edytowane przez Iwan Mocny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko.... się nie obrażam ;-)

 

Mam dziś do sprzedania takiego ruska, zakupionego na początku miesiąca. Wygląda na tylko pałętającego się w szufladzie i nie noszonego.

Koperta bardzo ładna, szkło bdb, tarcza i łapki też. Kupiłem go na bazarku od Pana, Który twierdził, że jest zegarmistrzem i że zegarek jest po smarowaniu i serwisie. Nie dokumentował tego, ale po kilkudniowych obserwacjach stwierdziłem, że chodzi dokładnie i wszystko w nim działa.

Nie szukałem tego modelu po katalogach, więc, jeśli ktoś ma uwagi co do oryginalności "tej kompozycji" dajcie proszę znać. Zegarek bardzo ładny na nowym pasku - nadaję się naprawdę bez wstydu na prezent. 36mm z koronką po średnicy. W środku siedzi ładny czysty werk 17 jewels z 1 moskiewskiej.

 

Niestety ze względu na inne wydatki wiosenne muszę ograniczyć nieco kolekcję. Padło na niego.

 

Do wzięcia za 110 plnów z wliczoną przesyłką paczkomatem! Chętnych zapraszam wyłącznie na PW.

Niedawno szukałem czegoś o zakupionym przeze mnie zegarku i taki poljocik jak u Kolegi D@dika,w katalogu ma pozłacaną kopertę i szkiełko z lupką.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno szukałem czegoś o zakupionym przeze mnie zegarku i taki poljocik jak u Kolegi D@dika,w katalogu ma pozłacaną kopertę i szkiełko z lupką.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Co do lupki zgoda oryginalnie była, ale koperty były i złocone i chrom: https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipMrE5b4e_sgYUi8V_2EaeUSqaMPOkVOjcg0cC66/AF1QipN0bIAMKnCVcTHFK7-adIzFwfIlIPLcmB9JqWRt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Dzięki Koledzy za odzew! Czyli szkło się nie ostało z lupą oryginalne mimo fajnego stanu. Fajnie że pochodzi z katalogu z roku 1972.... Hmmm

To jednak jest najlepszy rok  :P  ...i dlatego zostanie u mnie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa złocone primy do zadbania. Ten z centralną sekundą trochę chodzi, drugi nie. Cena za oba Realizacja

post-27093-0-20504900-1523817024_thumb.jpg

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma rakety, to spróbuję przekonać spora gotówką za dużego Starta w idealnym stanie. Ktoś coś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma rakety, to spróbuję przekonać spora gotówką za dużego Starta w idealnym stanie. Ktoś coś? :)

Krzysiek - jaką Rakietę potrzebujesz bo jakoś mi umkneło a może mógłbym pomoć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - jaką Rakietę potrzebujesz bo jakoś mi umkneło a może mógłbym pomoć :)

Jeśli wziąć  pod uwagę wymagania co do stanu to chyba nie pomożesz. Ale ze Startem będzie chyba zdecydowanie łatwiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - jaką Rakietę potrzebujesz bo jakoś mi umkneło a może mógłbym pomoć :)

Takom ooo...

post-3565-0-44242800-1523829162_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa primy. Sport i podobny do naszego Zodiaka. Dostałem w pakiecie. Niestety nie mam możliwości otwarcia. Oba na chodzie. Stan jak widać. Twarze ładne bez dużych rys. Szyby też ok. Od pleców gorzej.

Za oba w komplecie 200zl. Może być razem z paskami nato na foto.

post-88484-0-11952200-1523907281_thumb.jpg

post-88484-0-97457800-1523907367_thumb.jpg

post-88484-0-64761200-1523907381_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa primy. Sport i podobny do naszego Zodiaka. Dostałem w pakiecie. Niestety nie mam możliwości otwarcia. Oba na chodzie. Stan jak widać. Twarze ładne bez dużych rys. Szyby też ok. Od pleców gorzej.

Za oba w komplecie 200zl. Może być razem z paskami nato na foto.

Prim sport- PW

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam garniturowego łucza. Zegarek chodzi, czasami tylko na krótko, a czasami caly dzien bez zatrzymania trzymajac czas. Do czyszczenia. Stan wizualny bardzo ladny. Minimalne ubytki zlocenia. Szkielko ma ryski i jedna gleboką ryse widoczna na dodatkowym zdjeciu.

Sprzedam za 60zl + 10zl wysyłka POSZŁO

352a81003f87c87151991e5110fd446c.jpg7afcd4f2355674b906de3a7b465824ec.jpg61595d812a3bcee04141551eab825328.jpgb948b10bafb6e755fcfa54dccfa60749.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Mawis wrzucił ofertę na bazarek,klikam szybko żeby zobaczyć co to i... To nie poljot:(:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam klasycznego garniturowca z białą tarczą - w bdb stanie, mam już złotego Łucza, więc pora na coś srebrnego. Proszę o oferty. Bardzo mile widziane wskazówki "dauphine" (jak się na nie mówi po polsku?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Oferuję bardzo ładną pabiedkę, którą z pomocą zegarmistrza szykowałem na zegarek codzienny, ale plany się zmieniły. Ponieważ bałbym się co dzień nosić werk bez inkabloka to w środku cyka mechanizm od rakiety. Wszystko okazało się kompatybilne z wyjątkiem sekundnika, który pozostał od rakiety (różnicy w zasadzie nie widać). Werk po czyszczeniu i smarowaniu na doskonałym chodzie. Werk oryginalny (również po przeglądzie) z oryginalnym sekundnikiem także posiadam i oczywiście dołączam do zegarka. Do kompletu prawie nienoszony, skórkowy pasek. Prosiłbym 160zł. Wysyłka w cenie. Zapraszam.

 

U43i9pA.jpg

 

NpK6hFu.jpg

 

KuLVEAE.jpg

 

1lMgiMF.jpg

 

jViw9Xl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplet pasków skórzanych brązowych.

Dwa od lewej nieużywane (jeden odkształcony tylko od ekspozytora), trzy pozostałe używane.

 

Wszystkie 18 mm

 

Za całość poproszę 15 zł +pp

 

56aa6356bac7f9b5e106b067ebd13f14.jpg

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dopeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplet pasków skórzanych brązowych.

Dwa od lewej nieużywane (jeden odkształcony tylko od ekspozytora), trzy pozostałe używane.

 

Za całość poproszę 15 zł +pp

 

 

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

A jaka szerokość?

 

Wysłane z mojego.

Edytowane przez slawbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.