Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

A masz może foto takiej Ruhli ?

Mam nawet taką Ruhle , tylko niebieską....

post-41508-0-10250300-1531928932_thumb.jpg

post-41508-0-38117100-1531928940_thumb.jpg

 

Widzę że koperta była stosowana też i w Rakietach ....  RWPG ....

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.bure,na rękę sprawny w ładnym stanie mały śre.33mm,post-79147-0-02881900-1531929445_thumb.jpgpost-79147-0-26621700-1531929056_thumb.jpgpost-79147-0-53737100-1531929169_thumb.jpgpost-79147-0-28242100-1531929249_thumb.jpgpost-79147-0-82215500-1531929334_thumb.jpg 300zł+7pppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nawet taką Ruhle , tylko niebieską....

DSCF5174.JPG

DSCF5175.JPG

 

Widzę że koperta była stosowana też i w Rakietach .... RWPG ....

post-86954-0-68838100-1531929723_thumb.jpeg

Edytowane przez franki72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech tu Moderator zrobi jakiś porządek,bo dwie godziny biadolenie jest o chrabąszczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, 50 Cent co ty pojęcia nie masz ile trzeba wołać za taki sikor?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór wszystkim, bo to mój pierwszy raz tutaj.
 
Mam zapotrzebowanie na trzy tarcze:

  • Poljot De Luxe automat, 29 kamieni, złocona koperta, bez daty.
  • Wołna
  • Pobieda, lata 50-te.

I teraz tak - nie zależy mi na starych, oryginalnych tarczach. Mogą być nowe "podrabiane", warszawskie itp. Chciałbym używać ich w zegarkach do codziennego noszenia, a nie w eksponatach w gablotce, więc mam nadzieję, że mi takie świętokradztwo hardcorowi miłośnicy radzieckiego żelaza wybaczą.
 
Problem jednak polega na tym, że od pół roku szukam tarczy do Poljota 29k, Jedyne, na co natrafiam, to dość słabo wykonane podróbki, takie jak na tym zdjęciu:
 


post-62809-0-31725000-1379698860.jpg 


 
Jak łatwo zauważyć, razi brak spacji po 29 (29jewels), minus w shock-resist, krzywa 12, sam wygląd też nie dorasta do pięt oryginalnej. Takiej więc nie chcę, bo jest po prostu brzydka i niedopracowana. Są nawet ładne do Poljotów 23-kamieniowych, ale ja chcę do 29 kam. :)
 
Z Wołnami jest łatwiej, tyle tylko, że moja ma w oryginale tarczę z logo nie wiem jak nazwać... pisanym odręcznie - w każdym razie takim, jak na tym zdjęciu:
 


b23bb6a94f8c972260314d351c27.jpg


 
Jak zgaduję, będzie to najstarsze logo (sam zegarek jest z 1955 lub 1957 roku - nie jestem pewien). Taka tarcza mi się marzy. Nie musi być idealna, ale po prostu nadająca się do noszenia. Moja jest gorsza od tej ze zdjęcia i wygląda fatalnie. Jeśli nie znajdę, zastosuję jaką współczesną podróbkę - na zdjęciach wyglądają przyzwoicie. Tak przy okazji - czy macie jakieś opinie na ich temat? W sensie "dobre, brać", "knot, nie nadają się", "trzeba docinać" itp.? Na forum nie znalazłem niczego.
 
Trzecia sprawa to Pobieda, rocznik 1950. Szukam do tego zegarka jakiejkolwiek tarczy w przyzwoitym stanie. Jak pisałem na początku, nie musi być nowa i idealna, może być używana. Nie musi być oryginalna, może być nowa podróbka, stara "warszawska" itp. - byle oczywiście dedykowana do Pobiedy 15-kamieniowej z tej samej dekady, a nie nowej kwarcowej, czy jakiejś innej nie z epoki.
 
 
Rozpisałem się trochę, przepraszam za przynudzanie. W każdym razie jeśli ktoś z Was ma coś na stanie, co by się mogło mi przydać, to poproszę o PW. Jeśli znacie jakieś źródła tarcz inne niż Allegro oraz OLX, też poproszę o informację, jeśli to nie jest top secret :)
 
Dziękuję za przeczytanie i życzę miłego wieczoru.

Edytowane przez qwsazx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu chyba dzisiaj jakieś chochliki grasują

Ale spróbuję,

kupię dużego Ctapta.

Stan obojętny, byle oryginalny.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór wszystkim, bo to mój pierwszy raz tutaj.

 

Mam zapotrzebowanie na trzy tarcze:

 

  • Poljot De Luxe automat, 29 kamieni, złocona koperta, bez daty.
  • Wołna
  • Pobieda, lata 50-te.
I teraz tak - nie zależy mi na starych, oryginalnych tarczach. Mogą być nowe "podrabiane", warszawskie itp. Chciałbym używać ich w zegarkach do codziennego noszenia, a nie w eksponatach w gablotce, więc mam nadzieję, że mi takie świętokradztwo hardcorowi miłośnicy radzieckiego żelaza wybaczą.

 

Problem jednak polega na tym, że od pół roku szukam tarczy do Poljota 29k, Jedyne, na co natrafiam, to dość słabo wykonane podróbki, takie jak na tym zdjęciu:

 

post-62809-0-31725000-1379698860.jpg 

 

 

Jak łatwo zauważyć, razi brak spacji po 29 (29jewels), minus w shock-resist, krzywa 12, sam wygląd też nie dorasta do pięt oryginalnej. Takiej więc nie chcę, bo jest po prostu brzydka i niedopracowana. Są nawet ładne do Poljotów 23-kamieniowych, ale ja chcę do 29 kam. :)

 

Z Wołnami jest łatwiej, tyle tylko, że moja ma w oryginale tarczę z logo nie wiem jak nazwać... pisanym odręcznie - w każdym razie takim, jak na tym zdjęciu:

 

 

b23bb6a94f8c972260314d351c27.jpg

 

 

Jak zgaduję, będzie to najstarsze logo (sam zegarek jest z 1955 lub 1957 roku - nie jestem pewien). Taka tarcza mi się marzy. Nie musi być idealna, ale po prostu nadająca się do noszenia. Moja jest gorsza od tej ze zdjęcia i wygląda fatalnie. Jeśli nie znajdę, zastosuję jaką współczesną podróbkę - na zdjęciach wyglądają przyzwoicie. Tak przy okazji - czy macie jakieś opinie na ich temat? W sensie "dobre, brać", "knot, nie nadają się", "trzeba docinać" itp.? Na forum nie znalazłem niczego.

 

Trzecia sprawa to Pobieda, rocznik 1950. Szukam do tego zegarka jakiejkolwiek tarczy w przyzwoitym stanie. Jak pisałem na początku, nie musi być nowa i idealna, może być używana. Nie musi być oryginalna, może być nowa podróbka, stara "warszawska" itp. - byle oczywiście dedykowana do Pobiedy 15-kamieniowej z tej samej dekady, a nie nowej kwarcowej, czy jakiejś innej nie z epoki.

 

 

Rozpisałem się trochę, przepraszam za przynudzanie. W każdym razie jeśli ktoś z Was ma coś na stanie, co by się mogło mi przydać, to poproszę o PW. Jeśli znacie jakieś źródła tarcz inne niż Allegro oraz OLX, też poproszę o informację, jeśli to nie jest top secret :)

 

Dziękuję za przeczytanie i życzę miłego wieczoru.

mod

Nowe tarcze do starych radzieckich zegarków to są zamienniki. Jeżeli szukasz podróbek to zmień forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwsazx

Tarczę do Poljota pewnie znajdziesz nawet na allegro albo tu się ktoś odezwie.

O tarczy Wołny w tym wzorze zapomnij, niewykonalne. Kup jakiś współczesny zamiennik

A co do Pobiedy to za mało napisałeś. Do jakiej? Z centralna sekunda czy subsekundą? Do Pobiedy zamienników nie ma ale ktoś może znajdzie w znośnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór wszystkim, bo to mój pierwszy raz tutaj.

 

Mam zapotrzebowanie na trzy tarcze:

 

  • Poljot De Luxe automat, 29 kamieni, złocona koperta, bez daty.
  • Wołna
  • Pobieda, lata 50-te.
I teraz tak - nie zależy mi na starych, oryginalnych tarczach. Mogą być nowe "podrabiane", warszawskie itp. Chciałbym używać ich w zegarkach do codziennego noszenia, a nie w eksponatach w gablotce, więc mam nadzieję, że mi takie świętokradztwo hardcorowi miłośnicy radzieckiego żelaza wybaczą.

 

Problem jednak polega na tym, że od pół roku szukam tarczy do Poljota 29k, Jedyne, na co natrafiam, to dość słabo wykonane podróbki, takie jak na tym zdjęciu:

 

post-62809-0-31725000-1379698860.jpg

 

 

Jak łatwo zauważyć, razi brak spacji po 29 (29jewels), minus w shock-resist, krzywa 12, sam wygląd też nie dorasta do pięt oryginalnej. Takiej więc nie chcę, bo jest po prostu brzydka i niedopracowana. Są nawet ładne do Poljotów 23-kamieniowych, ale ja chcę do 29 kam. :)

 

Z Wołnami jest łatwiej, tyle tylko, że moja ma w oryginale tarczę z logo nie wiem jak nazwać... pisanym odręcznie - w każdym razie takim, jak na tym zdjęciu:

 

 

b23bb6a94f8c972260314d351c27.jpg

 

 

Jak zgaduję, będzie to najstarsze logo (sam zegarek jest z 1955 lub 1957 roku - nie jestem pewien). Taka tarcza mi się marzy. Nie musi być idealna, ale po prostu nadająca się do noszenia. Moja jest gorsza od tej ze zdjęcia i wygląda fatalnie. Jeśli nie znajdę, zastosuję jaką współczesną podróbkę - na zdjęciach wyglądają przyzwoicie. Tak przy okazji - czy macie jakieś opinie na ich temat? W sensie "dobre, brać", "knot, nie nadają się", "trzeba docinać" itp.? Na forum nie znalazłem niczego.

 

Trzecia sprawa to Pobieda, rocznik 1950. Szukam do tego zegarka jakiejkolwiek tarczy w przyzwoitym stanie. Jak pisałem na początku, nie musi być nowa i idealna, może być używana. Nie musi być oryginalna, może być nowa podróbka, stara "warszawska" itp. - byle oczywiście dedykowana do Pobiedy 15-kamieniowej z tej samej dekady, a nie nowej kwarcowej, czy jakiejś innej nie z epoki.

 

 

Rozpisałem się trochę, przepraszam za przynudzanie. W każdym razie jeśli ktoś z Was ma coś na stanie, co by się mogło mi przydać, to poproszę o PW. Jeśli znacie jakieś źródła tarcz inne niż Allegro oraz OLX, też poproszę o informację, jeśli to nie jest top secret :)

 

Dziękuję za przeczytanie i życzę miłego wieczoru.

Na pewno nie masz wołny z roku 1955, zapewne też nie z roku 1957, a jeśli tak, to byłaby dość spora rzadkość. Generalnie produkcja precyzyjnych to 1957 (21 kamieni), a 2809 na 22 kamieniach to rok 1958.

Najlepiej odkręć dekiel i sprawdź datę na mostku (np 1-59 to pierwszy kwartał 1959 roku).

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje ale dopiero po niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A damek nikt nie sprzedaje ?

Szukasz czegoś konkretnie?! Coś tam jeszcze mam z damek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A to młoda dziewczyna, to pewnie coś dużego by się przydało. Ja to same stare, radzieckie małe damki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza do DL 29 w ładnym stanie jest na bazarze ogólnym Forum. 

 

Dzień dobry wieczór wszystkim, bo to mój pierwszy raz tutaj.
 
Mam zapotrzebowanie na trzy tarcze:

  • Poljot De Luxe automat, 29 kamieni, złocona koperta, bez daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza do DL 29 w ładnym stanie jest na bazarze ogólnym Forum. 

 

Ale z datą ...


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to młoda dziewczyna, to pewnie coś dużego by się przydało. Ja to same stare, radzieckie małe damki...

Ano coś dużego i jednocześnie damskiego by się zdało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Czy ktoś posiada na sprzedaż lub pomógł by wskazać na allegro jakiś radziecki zegarek na chodzie w miare przyzwoitym stanie w kwocie do 50 zl.

 

Niestety wieksza kwota nie wchodzi w gre, mialem włamanie, m.in. wszystkie zegarki skradziono. Sprawa zgloszona na Policję.

Potrzebuje cokolwiek do noszenia bo nie zwyklem wyciagac telefonu by sprawdzac ktora godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz co Ci zginęło żeby nikt z forum nie kupił kradzionego jak wypłyną na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.