Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

NÓWKA!!!, łódka na chodzie,sprawny.

Cena 165zł z PP

Gorąco polecam i zapraszam do zakupu.post-79147-0-02264600-1542476230_thumb.jpgpost-79147-0-08615300-1542476375_thumb.jpgpost-79147-0-97126600-1542476497_thumb.jpgpost-79147-0-92545700-1542476634_thumb.jpgpost-79147-0-54486300-1542476755_thumb.jpgpost-79147-0-25330400-1542476869_thumb.jpg

Edytowane przez 50 CENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delbana ładniejsza i to bez żadnego gadania,aleeeee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż każdemu znany Poljot 55g. Koronka stalowa, cały w oryginale poza prawdopodobnie szkiełkiem. Tarcza ma małe kropeczki widoczne na zdjęciu, w rzeczywistości właściwie nie widoczne, jedynie pod światło. Oczywiście na chodzie, dokładności chodu nie sprawdzałem. Pasek gratis. Cena to 290zł + 10 zł za przesyłkę.

 

attachicon.gifP1011038.JPG

250 zł - oferta tylko do końca weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam pobiede. Chodzi ale zatrzymuje się. Do czyszczenia. Cena 60zl plus wysyłka.

 

a198136c5364733eb7e01f5db0ab61a7.jpg50812bf58bdaecac8da4d8b73e6f1740.jpgfb48a1f2653a1afcd92ebfe7d086e521.jpg

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest jak wiele chrono z tego okresu, nie radziecki przecie i nie ładniejszy moim skromnym zdaniem

no właśnie, moim zdaniem, Delba "szlachetniejsza", a jednocześnie właściwie wszystko jest powtórzone. Tak jakby dwa bliźniaki, które dorastały po różnych stronach żelaznej kurtyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię bezel do takiej Amfibii:

images.jpg

 

oraz wskazówkę "łopatkę" godziny do amfibii.

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaria mała 1szt. 90pln z PP -1 zostala
Slava Precision Quartz 1szt 50pln z PP

Podane ceny są za 1szt.

nowe

stan fabryczny

post-104334-0-55982100-1542701009.png

post-104334-0-41998800-1542716628.jpg

Edytowane przez davvido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sprzedam pobiede. Chodzi ale zatrzymuje się. Do czyszczenia. Cena 60zl plus wysyłka.

 

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

50zl + przesylka

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie. Niedawno u zegarmistrza, którego nie odwiedzałem od lat, zobaczyłem wystawiony na sprzedaż Poljot 3133. Dziś poszedłem trochę przepytać go na ten temat, ale jakoś mało był konkretny. Zegarek wystawiony jako "uszkodzony", ale okazało się, że 1. od razu startuje 2. osłuchowo OK 3. balans pracuje poprawnie. 4. górny przycisk z oporami, ale uruchamia i zatrzymuje sekundnik chronografu 5. dolny przycisk nie resetuje jego wskazań 6. centralny sekundnik stoi nieruchomo, operacje koronką nic nie dają (jakby stop - sekunda była na stałe, nie wiem jak to inaczej opisać), 7. lewa koronka od sumatora godzinowego normalnie operuje, da się obracać dodatkowym ringiem. 

Niestety, robiłem zdjęcia kartoflem i wyszły "ruszone", więc nie wrzucam (ale jakieś tam mam). Tarcza srebrna bez napisów, z logo "szturmańskim" ze skrzydłami. Koperta w stali. Dekiel gładki. Na werku punce raczej w porządku, małe logo Poljota (korona), numery, ilość kamieni. 

Wg słów majstra, on potrzebuje przede wszystkim serwisu (ale skąd w takim razie kwalifikacja jako "uszkodzony"....). Cena............kilkaset złotych.

No i teraz: kupić i doinwestować? Czy sensowniej wydać te pieniądze na  coś innego? Może nie miałbym tego pytania do was, ale zrobiłem ostatnio kilka słabo przemyślanych zakupów (i teraz skrobię się po głowie - po co mi to było) i ta sama kasa, która poszła na bagatelki właśnie przydałaby się na Poljota.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt 4 skoro startuje chronograf czyli centralna sekunda duża bo to jest chronograf sekunda a potem piszesz, że centralna wskazówka nie rusza to chyba jednak nie działa.

Sekundowa wskazówka od pomiaru czasu: godzina, minuta i sekunda to tarcza po lewej mała. Duża wskazówka centralna jest od chronografu i uruchamiana jest przyciskiem. Odmierza sekundy a prawa mała minuty.

Coś chyba pomieszałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, nie mogę wstawić emotikonów, ale z pytań typu w co zainwestować żeby dobrze zarobić.

Jeden powie kupuj, a inny powie daj namiar lub kup w moim imieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

ciekawe, zegarmistrz wystawia uszkodzony chrono i mówi, że trzeba ma tylko serwisu, to czemu go nie zrobi? hmmm trochę jakby szewc sprzedawał dziurawe buty 

Edytowane przez Lukas_op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwne jest, że zegarmistrz mając taki zegarek nie naprawia go.

Jak mojego Poljota 3133 zaniosłem do zegarmistrza, to od razu pojawił się u niego uśmiech na twarzy.

I jak powiedział sam na takiego 'poluje'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza powyższym, żeby coś doradzic to musiałbyś sprecyzować te kilkaset złotych. Jak bliżej 100 to bierz jak jest, jak bliżej 1000 to zapytaj zegarmistrz czy nie chce w tej cenie sobie kupić działającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam po primka. 120 z wysyłką. Za samą konserwację zapłaciłem stówę! :blink:

 

E83AsYx.jpg

 

R7CfgiT.jpg

 

luZiiBA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurtem do powyższych:

Rybak1979GSL - a nie jest tak, że lewa tarcza sekundy, prawa minuty, centralny sekundnik dodatkowo? Znam to z anglojęzycznych internetów, mogłem pomieszać. Grunt, że lewa tarcza z sekundami wyraźnie pracowała, a centralny sekundnik - nie.

Brat Pit - jeden rabin powie "kup", drugi "nie kup" :)

Lukas_op - tydzień temu ten zegarek był bardziej "zarośnięty" więc dla mnie większe prawdopodobieństwo oryginału, pokazywał mi go kto inny (Ukrainka, ciekawy symptomat) i nic nie było mowy o uszkodzeniu. Teraz właściciel na pytanie o uszkodzenia najpierw powiedział, że balans OK, sprężyna napędu trafiona i chrono się przycina. Zegarek wyczyszczony, na pytanie o smarowanie usłyszałem właśnie o serwisie. Potem okazało się, że sprężyna jak najbardziej w porządku, zegarki mu się pomyliły :) na przyciskach są opory i to chrono chyba jednak nie do końca sprawne. Nie wiem, ale miałem wrażenie że koło napędowe do chronografu jakoś krzywo siedzi i niekoniecznie zdaje napęd. Drążyłem o naprawę - a, nie mam części, bo najlepiej jak jest jakiś dawca narządów, to odpada szukanie i oczekiwanie, ale jak pan kupi, to powiem do kogo iść, bo kolega ma taki na rozbiórce.... No i tak to.  Cena - 250 zł, więc relatywnie niska jak za ten model. Smarowanie - minimum stówa. Ale właśnie za te pieniądze to bardziej spodziewałbym się trupa a nie sprawnego do niewielkich poprawek. A jeśli trzeba będzie połowę flaków wymienić, to dziękuję uprzejmie.

Pytanie dodatkowe: tarcza srebrna z czarnym logo szturmańskim, bez napisów, dekiel gładki - były takie? Bo zdawało mi się, że gładki dekiel był tylko w wersji cywilnej.

Edytowane przez Kraft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 250 zł bierz. Albo daj namiar to ja wezmę. :D

To nie żart. Za te pieniądze to dla koperty wart, nawet gdybyś drugie 250 zł włożył w naprawę (bardzo prawdopodobne) to i tak dobra cena za stalowego Szturmańskiego.

Kupuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta Kopernik

 

Potrzebuję ramki ze szkiełkiem lub bez którą wciska się z góry na kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.