Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomnę się

 

Kupię Wostoka Gajowego w bardzo dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się

 

Jest nówka sztuka - drogawo ale jest na serwisie aaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam : jaka jest adekwatna cena za nówkę gajowego. Niby zwykły Wostok z sekundnikiem z boku a "moda" wywindowała go wysoko. Ściana dla każdego może być oczywiście inna ale czy jest jakas obiektywna ?  (jeśli w ogóle cos takiego istnieje  :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z fejsbukowych grup zegarkowych przeczytałem, że "Zegarek jest wart tyle, ile jesteśmy w stanie za niego dać" i jest w tym sporo prawdy. A Slava Lodówka Medyczna? Ceny są kosmiczne, a i tak zawsze się znajdzie chętny.

 

Edit: sprawdziłem ofertę na ukochanym serwisie aukcyjnym i jak to się mówi "obs***** zbroje" ;) 950 zł za Gajowego...

Edytowane przez antares89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam i oddam:

 

(...)

 

Stalowa koperta do starta

 

Sprzedam stalową kopertę do starta. Dobrze wykonana, bez żadnych śladów używania i rysek. Założyłem ją do zegarka, raz ponosiłem i ściągnąłem, więc jest jak nowa. Zapraszam do kontaktu. Cena 80 zł.

 

Tarcza do komandirskiego

 

Oddam za koszt przesyłki taką tarczę do komandirskiego. Stan jak widać na zdjęciu. Mi się nie przyda, więc pokazuje, może akurat ktoś chce.

 

 

PW

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z fejsbukowych grup zegarkowych przeczytałem, że "Zegarek jest wart tyle, ile jesteśmy w stanie za niego dać" i jest w tym sporo prawdy. A Slava Lodówka Medyczna? Ceny są kosmiczne, a i tak zawsze się znajdzie chętny.

 

Edit: sprawdziłem ofertę na ukochanym serwisie aukcyjnym i jak to się mówi "obs***** zbroje" ;) 950 zł za Gajowego...

Ile? Poczekajmy czy ten trend sie utrzyma

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bransoleta i wskazówki do wostoka, wisi na głównym bazarku:

tu

 

przypomnę: TU


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś na zbyciu mecha 3601? Ważna wysokość nie musi być śliczny.

 

Poszukuję też balansu i kotwicy do tego mechanizmu  

Wiem... Dramat...

Edytowane przez krywoj75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

Koledzy przymierzam się do pasówki na mołni,

 

może ktoś ma na zbyciu 3602, jeżeli tak proszę o PW

 

Edyta: nieaktualne kupione na forum 

Edytowane przez Lukas_op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy fajne sztuki w dobrych pieniądzach. Ceny podane bez pasków/bransolet. Zim i Wostok z nieznaną historią serwisową. Wysyłka PE 6zł,  PP 8zł, PACZKOMAT 12zł:

 

 

1. Poljot kwarcowy- po gruntownym przeglądzie w grudniu, rzadki model                          110zł

2. Wostok rzymianin- piękny stan, ładny model (datownik nie działa, do poprawy)             60zł

3. Zim kostka- czarny, w niezłym stanie                                                                               35zł

 

 

 

1. Poljot kwarcowy- po przeglądzie

10ead669906c3.jpg

 

 

2. Wostok rzymski- sprawny, datownik do naprawy, nie przeskakuje

 

c44d7b1033d5c.jpge23eac04450e4.jpg

 

 

3. Zim- ładna kostka, sprawny     

 

71a13839590d9.jpg4c8363f2b1c9b.jpg

Edytowane przez Chou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta w ładnym stanie. Zegarek chodzi, pompka zmiany daty działa bez zarzutu. Kupiony dwa lata temu na forum. Sprzedaję z paskiem.

Cena  100 zł   85 zł przesyłką.

158ac22ed8dc696amed.jpg

0115a9e4c991a3demed.jpg

Edytowane przez kayetan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię rakietę jak na zdjęciu, mechanizm 2609A.1 lub 2609.1. Jeśli nikt nie będzie miał to na 2609.NA w ładnym stanie również rozważę 1f609.png ;)

(zdjęcie internet i katalog rakiety '73)

 

 

post-105992-0-33704200-1547464522.jpg

 

post-105992-0-66354400-1547464530_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.12.2018 o 18:44, Marek JP IV napisał(-a):

Witam

Zamienię mojego Aviatora Sikorsky limitka na jakiś zegarek na Mołni 3603 typu pilot, raczej współczesny w stanie 8/10 w kopercie od 39 do 45mm. Mój myślę że w stanie 8-8,5/10, jestem pierwszym właścicielem, mam wszystko co dała fabryka. Szczegóły na pw. Zdjęcia poglądowe Aviatora, więcej zdjęć prześlę zainteresowanemu

Się przypomnę

Dodatkowe zdjęcia tego Aviatora

 

 

Edytowane przez Marek JP IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny mi regulator balansu do Sławy 2414/2428, a konkretnie część z mocowaniem włosa. W ostateczności trupek werku, żeby pozyskać element.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajki. Ruszają ale zastane,długo u mnie leżą, 120zł za komplet + wybrana przesyłka.

post-67307-0-32736800-1547557214_thumb.jpg

post-67307-0-52876100-1547557229_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny mi regulator balansu do Sławy 2414/2428, a konkretnie część z mocowaniem włosa. W ostateczności trupek werku, żeby pozyskać element.

Przyślij mi na PW adres to wyślę ci jakieś trupki.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie Koledzy. Kupię klasyka z białą tarczą w dobrym stanie na chodzie przyzwoitym.

 

 

Druga sprawa - jak wygląda sytuacja zegarków z Leninem/Stalinem? Czy w oryginale takie wychodziły - czy może to co krąży to wszystko własna robota? Nie ukrywam, że interesowałby mnie egzemplarz z tym pierwszym. 

 

Miłego dnia :)

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie Koledzy. Kupię klasyka z białą tarczą w dobrym stanie na chodzie przyzwoitym.

 

 

Druga sprawa - jak wygląda sytuacja zegarków z Leninem/Stalinem? Czy w oryginale takie wychodziły - czy może to co krąży to wszystko własna robota? Nie ukrywam, że interesowałby mnie egzemplarz z tym pierwszym. 

 

Miłego dnia :)

Taki można nosić dopiero po ukończeniu WUML

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki można nosić dopiero po ukończeniu WUML

Oj tam zaraz WUML

 

 

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były jakieś edycje, głównie Rakiety w różnych latach z Leninem. Najfajniejszy był Łucz de luxe z profilem ojca rewolucji - absolutny unikat. Generalnie mimo, że Lenin zajmował boską pozycję w sowieckiej religii, mało było jego przedstawień na zegarkach. Trudno je zdobyć i nietanio. Sprawdź kolekcję Rusłana - on gustuje w zegarkach okazjonalnych. To również handlarz, więc najszybciej coś Ci sprzeda. https://www.instagram.com/watchussrbelobrovruslan

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki można nosić dopiero po ukończeniu WUML

Co to jest WUML?

Mam sporo wolnego czasu i chęć do nauki. ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest WUML?

Mam sporo wolnego czasu i chęć do nauki. ????

WUML- Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu-Leninizmu.  Wiedzy stamtąd lepiej nie przyswajać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WUML- Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu-Leninizmu.  Wiedzy stamtąd lepiej nie przyswajać. 

Ważne, że jest chętny  B)

 

Były jakieś edycje, głównie Rakiety w różnych latach z Leninem. Najfajniejszy był Łucz de luxe z profilem ojca rewolucji - absolutny unikat. Generalnie mimo, że Lenin zajmował boską pozycję w sowieckiej religii, mało było jego przedstawień na zegarkach. Trudno je zdobyć i nietanio. Sprawdź kolekcję Rusłana - on gustuje w zegarkach okazjonalnych. To również handlarz, więc najszybciej coś Ci sprzeda. https://www.instagram.com/watchussrbelobrovruslan

Dziękuję serdecznie za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pilnie pytał.

Rakieta sprawna w ładnym stanie,szkiełko prawdopodobnie do wymiany lub polerki.

Cena 100zł z PPpost-79147-0-37337900-1547668087_thumb.jpgpost-79147-0-36916100-1547668234_thumb.jpgpost-79147-0-32527600-1547668394_thumb.jpgpost-79147-0-68665600-1547668559_thumb.jpgpost-79147-0-15787200-1547668702_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.