Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję szybki do Poljota 3133 chrono, oraz koła pośredniego napędu centralnego sekundnika (jak na zdjęciu)

To koło lata całe, nie wiem co tam jest uszkodzone, czy oś, czy łożysko ???

post-111999-0-07662700-1582464477_thumb.jpg

post-111999-0-58872400-1582464490_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa to zależy jak lata. Jest tam kilka wkrętów z mimośrodem, które służą do regulacji sprzęgła - może po prostu kwestia ustawienia. To koło, jeśli dobrze pamiętam, jest na Alle u sprzedawcy jezolx


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa to zależy jak lata. Jest tam kilka wkrętów z mimośrodem, które służą do regulacji sprzęgła - może po prostu kwestia ustawienia. To koło, jeśli dobrze pamiętam, jest na Alle u sprzedawcy jezolx

Lata całe, tak jakby jego oś była pęknięta, lub wypadło łożysko (szafirek) , lata na boki i w pionie.

Mimo tego, chrono da się włączyć i nawet pracuje, jak się przytnie, wystarczy lekko trącić kopertą i dalej chodzi (oczywiście zegarek na płasko na stole leży)

Widziałem ogłoszenie sprzedawcy jezolx, ale na zdjęciu jest koło od małego sekundnika chronografu, oraz to powyżej mojego zaznaczonego,

Zadzwonię do tej osoby, nie wiedziałem że jest na forum.

A co z tą szybką, są w ogóle jakieś szanse na dokupienie/dorobienie ?

Ona jest wyprofilowana w jeden łuk z krawędziami koperty, nic nie wystaje powyżej.

Edytowane przez Wieniek1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje koperty i koronki do tego zegarka w stanie NOS (zdjęcie poglądowe z neta)

post-59243-0-43380300-1582509413.jpg

Edytowane przez delbana114

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, wysłałem PW do "jezolx"

Wiesz co, dawno go tu na forum nie widziałem, natomiast na Alle i OLX jest aktywny pod tymi samymi nickami - może tam będzie prędzej dostępny. Co do szkła to nie podpowiem, ale chyba będzie kłopot. 

Edytowane przez Po Bieda

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam stoper Złatoustowskij, 1-58. Sprawny, bez wałka, koronki i bigla, bez szkła. Nakręcony wałkiem innego stopera startuje, chodzi, kasuje pomiar, nie zawsze trafia w "0", więc pewnie do regulacji. Tarcza z małymi przetarciami, których widoczność zależy od kąta oświetlenia - na żywo wygląda lepiej. Koperta z góry z nielicznymi przetarciami, z dołu dość widoczne. Wewnątrz jedyne czego się dopatrzyłem to niewielkie ślady rdzy na kole naciągu, do łatwego usunięcia - ja nie ruszam. Mechanizm wygląda na nierozkręcany od nowości. Więcej zdjęć na priv. Cena 50 zł + szip. 

post-108281-0-33885200-1582533878_thumb.jpg

post-108281-0-59584400-1582533969_thumb.jpg

post-108281-0-33477400-1582534131_thumb.jpg


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, dawno go tu na forum nie widziałem, natomiast na Alle i OLX jest aktywny pod tymi samymi nickami - może tam będzie prędzej dostępny. Co do szkła to nie podpowiem, ale chyba będzie kłopot. 

 

Jestem Panowie dziękuję za zainteresowanie :D

Tylko tydzień za krótki i przydałby się jeszcze dzień wolny pomiędzy niedzielą a poniedziałkiem.

Bo mam kilka zegarków dla siebie do zrobienia, a nie mam kiedy do nich zasiąść :angry:

I teraz tak tylko bardziej przeglądam co się dzieje.

Z kolegą z wczoraj jestem w kontakcie i połowicznie udało nam się problem rozwiązać, szkiełko miałem, ale niestety tego sprzęgła do 3133, które przenosi napęd na duży sekundnik nie mam, nawet sam potrzebuję, więc jak by co to ustawiam się w kolejkę.

Jak by ktoś potrzebował jakieś inne części do 3133, to coś mam więc można pisać.

Pozdrawiam wszystkich tu obecnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje koperty i koronki do tego zegarka w stanie NOS (zdjęcie poglądowe z neta)

Koronki miał w dużej ilości Kolega Zdzisiek.

Po kopertę napisz do użytkownika icec1 na allegro. Kupiłem u niego jakiś czas temu dwie w stanie ideolo.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję takiej oto mołniji miedzianki. Jeśli ktoś by miał do sprzedania to proszę o propozycje na priv
(zdjęcie poglądowe z google)

 


post-104735-0-29300700-1582547723.jpg

 


To pewnie miedzianka jednego z forumowiczów ;)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronki miał w dużej ilości Kolega Zdzisiek.

Po kopertę napisz do użytkownika icec1 na allegro. Kupiłem u niego jakiś czas temu dwie w stanie ideolo.

Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronki miał w dużej ilości Kolega Zdzisiek.

Po kopertę napisz do użytkownika icec1 na allegro. Kupiłem u niego jakiś czas temu dwie w stanie ideolo.

A mógłbyś mi podać jakiś kontakt do icec1 , bo on nic teraz nie wystawia i poprzez allegro nie mogę się z nim skontaktować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję Koronki z wałkiem do Amfibii beczki typ koperty 1190 (stara cccp), bądź kupię zegarek na części byle by koronka była sprawna. Proszę o informacje i oferty na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, poszukuje kompletu wskazówek do Poljota de luxe, może ma ktoś na zbyciu?


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot-de-luxe-2-kreski-na-12-2m8.jpg

Coś takiego

(Zdjęcie z internetu)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję Koronki z wałkiem do Amfibii beczki typ koperty 1190 (stara cccp), bądź kupię zegarek na części byle by koronka była sprawna. Proszę o informacje i oferty na priv

Na Alle sprzedawca andrzej_staw, ma wałki z koronkami do amfibii i komandirów. Śmiało można brać, ja mam od niego.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Alle sprzedawca andrzej_staw, ma wałki z koronkami do amfibii i komandirów. Śmiało można brać, ja mam od niego.

Do beczki nie podejdzie wałek z 2416 czy też innego 24xx w beczce było 2209, różnica to długość wałka z koronką, ale dziękuję za chęć pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do beczki nie podejdzie wałek z 2416 czy też innego 24xx w beczce było 2209, różnica to długość wałka z koronką, ale dziękuję za chęć pomocy.

Zapytaj może ma, a jak nie ma to może miał będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o częsci do chrono.

Wszystko w stanie nowe.

Cena 450zł 

post-79147-0-84166100-1582732809_thumb.jpgpost-79147-0-27222400-1582732873_thumb.jpgpost-79147-0-84878800-1582732918_thumb.jpgpost-79147-0-01788900-1582732974_thumb.jpgpost-79147-0-24713500-1582733033_thumb.jpgpost-79147-0-79502500-1582733093_thumb.jpgpost-79147-0-21231300-1582733155_thumb.jpgpost-79147-0-36782100-1582733213_thumb.jpgpost-79147-0-13713500-1582733259_thumb.jpgpost-79147-0-92412900-1582733309_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,przełożysz mechanizm i będziesz miał pięknego cukiereczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.