Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Rakieta niezła, dobry zakup😉🤔

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, rysqut napisał:

Rakieta niezła, dobry zakup😉🤔

Do zadbania i wymiany wskazówek bo raczej nie takie powinny być-_-

 

Edit.

Takie chyba też były.

https://russian-watches.it/wp-content/uploads/2018/01/Raketa-Esistenzialista-11-Catalogo.jpg

Edytowane przez pabloo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamber2011

.

 

Edytowane przez Bamber2011
Kosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupię z całą pewnością werk do Slavy, 2427 na 27 kamieniach, automat......:)  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Kupię z całą pewnością werk do Slavy, 2427 na 27 kamieniach, automat......:)  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cos mam daj na priv to jutro poszukam

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakiety na sprzedaż, wczoraj ustawiony czas, spieszą około 1 min na dobę. Zegarki noszone przeze mnie czasami. Sprzedaję bez pasków. Cena 100zł sztuka

IMG_20210123_163748.jpg

IMG_20210123_163804.jpg

IMG_20210123_163821.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruski przyrząd do depilacji włosów z nadgarstka. Tylko teraz jedyne 5 zł. Skuteczna metoda na gładszą skórę. Polecam :D

 

 

 

IMG_20210124_173848.jpg

IMG_20210124_173920.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2021 o 11:44, Mawis napisał:

Sprzedam

2. Wostok 18 jewels, złocony również w fajnym stanie. Złocenie ma minimalne ubytki na rantach. Oryginalne szkiełko. Tarcza też niczego sobie. Sprawny :) cena 110zl

Wysyłka paczkomatem za 13 zł


 

 

Wostok obniżka na 100zł POSZŁO

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zapytaj w "Zegary Roczne", lub generalnie ZEGARY

 No chyba, że Gustaw B. Był kobietą i Rosjanką na dodatek :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw do renowacji lub na części za 100 zł+wysyłka. Trzy po prawej chodzą lub przynajmniej próbują chodzić. Stan jak na foto.

 


 

20210126_105214.jpg

20210126_105150_HDR.jpg

Edytowane przez biedronsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tamtego posta została tylko Zaria, zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mołnie do sprzedania, po 180zł  1szt + poczta .   Zegarki są sprawne i myślę że więcej pisać tu nie trzeba.  Więcej info na priv  .. Mołnia Znaki Zodiaku -Sprz

 

 

 

145537297_2177048602427905_5256325129327253558_o.jpg

144211699_2177048612427904_7755170551598567006_o.jpg

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, przed chwilą ktoś twierdził, że to rzadkie zegarki... Tu jeden u Krzyśka, tu drugi, a tu trzeci-czwarty-i-piąty razem. I to wszystko w dwa tygodnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalka. Zauważyłem, że praktycznie każdy rzadki zegarek kiedyś wypływa i właśnie bardzo często dużymi partiami. Widocznie ktoś trzymał większą ilość jako lokatę i teraz wypuścił. To samo jest z Vodolazem, nie było długo nic ciekawego, ceny szły w górę nawet do 4K, aż nagle ktoś wypuścił sporą ilość i nagle na eBay, OLX czy za wschodnią granicą możesz kupić w okolicach 2.5-3K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, taki plasticzany jest rzadki i warto go mieć. Nie sądzę, żeby dużo więcej ich wypłynęło.

@drobnypijaczek dla mnie, jako fascynata wojskowych zegarków, to jeden z nielicznych rusków, który na pewno był wojskowy, a nie tylko mógł być, jak wiele innych. W dodatku bardzo charakterystyczny, nawiązujący zakrętką do bushipsów, tarczą i wielkością do czołgowych, a śruby na tarczy to już wisienka/truskawka na torcie.

Poza tym to jeden z nielicznych rodzajów broni radzieckiej ciężkiego kalibru, który można mieć w domu bez pozwolenia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikowe są rzadkie i przez to drogie... Jak Krzysiek wrzucił swojego (zobaczyłem go drugi raz w przeciągu 6 lat) to tak mi się spodobał (nie dość, że jest duży to jeszcze asymetryczny i 22 mm między uszami), że postanowiłem takiego znaleźć. Na eBayu ceny rzędu 300$, więc jak udało mi się znaleźć taniej to kupiłem (do spółki z kolegą) wszystkie jakie miał sprzedawca... Jeden z przeznaczeniem na zamianę za inny równie ciekawy egzemplarz. Dlatego 1 zostaje w kolekcji a 1 na wymianę. Nie sądzę, aby szybko pojawiły się kolejne w przyziemnej cenie, szukając sprawdziłem wiele portali i nigdzie poza eBay nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, renqien napisał:

Tak czy inaczej, taki plasticzany jest rzadki i warto go mieć. Nie sądzę, żeby dużo więcej ich wypłynęło.

@drobnypijaczek dla mnie, jako fascynata wojskowych zegarków, to jeden z nielicznych rusków, który na pewno był wojskowy, a nie tylko mógł być, jak wiele innych. W dodatku bardzo charakterystyczny, nawiązujący zakrętką do bushipsów, tarczą i wielkością do czołgowych, a śruby na tarczy to już wisienka/truskawka na torcie.

Poza tym to jeden z nielicznych rodzajów broni radzieckiej ciężkiego kalibru, który można mieć w domu bez pozwolenia ;) 

Dziękuje - jak dla mnie wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikowy zegarek za 300$.... No cóż, o gustach się nie dyskutuje podobno.

 

Ale do rzeczy: kupię starą Pobiedę z dolną sekundą w złoconej kopercie. Może być niesprawna a nawet sama koperta - oby była w dobrym stanie. Płacę złotówkami lub mogę zaoferować sporo części na wymianę lub jakiś zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, biedronsky napisał:

Plastikowy zegarek za 300$.... No cóż, o gustach się nie dyskutuje podobno.

 

Ja tyle nie dałem, ale po tyle wiszą pozostałe na eBayu. 🤷🏻‍♂️

Nikt nie zabroni komuś za tyle wystawić... i czekać, czekać czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię werk poljota 23j cal. 2616.2H lub cały zegarek na części koniecznie ze sprawnym modułem automatu. Potencjalne oferty ze zdjęciem proszę na priv.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.