Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, marekvegas napisał(-a):

A tak.

 

To moja Slava, rzeczywiście już nieaktualna :)

 

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Antiquarius napisał(-a):

To moja Slava, rzeczywiście już nieaktualna :)

 

Szkoda, rzeczywiście jeden z ładniejszych rusków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widziałem tego modelu, piękna jest ta Sława

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinmysliw

Poszukuję radzieckiego zegarka ze złotą kopertą, najlepiej czarnym paskiem (lub bez).
Coś w stylu Poljot De Luxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale złotą wykonaną ze złota czy w złotym kolorze (np. złoconą)? Pasek to rzecz nieistotna, dobierzesz wg uznania.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinmysliw
8 minut temu, Po Bieda napisał(-a):

Ale złotą wykonaną ze złota czy w złotym kolorze (np. złoconą)? Pasek to rzecz nieistotna, dobierzesz wg uznania.


W złotym kolorze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paaaanie, to tu już szał ciał, jest w czym wybierać. Na pewno pomocne byłoby określenie, w jakim budżecie się poruszamy - 100 czy 1000 zł.  W przypadku złoconych kopert częstą przypadłością są "przecierki", zwłaszcza na rantach i uszach - zwracaj na to uwagę. Panowie, ktoś, coś? Żeby chłopak nie szukał u konkurencji ;) 

Edytowane przez Po Bieda

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinmysliw
37 minut temu, Po Bieda napisał(-a):

Paaaanie, to tu już szał ciał, jest w czym wybierać. Na pewno pomocne byłoby określenie, w jakim budżecie się poruszamy - 100 czy 1000 zł.  W przypadku złoconych kopert częstą przypadłością są "przecierki", zwłaszcza na rantach i uszach - zwracaj na to uwagę. Panowie, ktoś, coś? Żeby chłopak nie szukał u konkurencji ;) 


To byłby mój pierwszy zegarek tego typu, myślę że do 400zł jestem w stanie zapłacić.
Lekkie przecierki to nie jest duży problem, raczej podchodzę do takiego zegarka jak do używanego auta. Ktoś używał to rysa musiała się zrobić. 😅
Rozglądałem się na allegro, niektóre aukcje niestety są zbyt "podrasowane" na innych towar wygląda na mocno zużyty, dlatego zawędrowałem na to forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy... tak mnie naszło na Sławę lodówkę... Szukam czegoś w rozsądnym stanie (wizualnie i mechanicznie), ale absolutnie nie ideał czy NOS. Na pewno nie rzymianka i bez żadnych komuszych oznaczeń na tarczy. Najchętniej z tarczą i ringiem w kontrastujących kolorach. Macie coś ciekawego na sprzedaż?

W budżecie 300-400zł się zmieszczę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W budżecie się zmieścisz spokojnie. Tylko cierpliwość potrzebna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją lodówkę kupiłem jakieś pół roku temu na All.. Lokalnie. 300 zł (moim zdaniem ładny stan) + przegląd i pasek, wyszło ok. 400. Trochę nawet się zastanawiałem nad sprzedażą, bo brakuje miejsca w skrzynce, a chodzi za mną amfibia, ale po prostu kupię dodatkowe pudełko 😜

IMG_20210224_121423.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Piotoman napisał(-a):

Swoją lodówkę kupiłem jakieś pół roku temu na All.. Lokalnie. 300 zł (moim zdaniem ładny stan) + przegląd i pasek, wyszło ok. 400. Trochę nawet się zastanawiałem nad sprzedażą, bo brakuje miejsca w skrzynce, a chodzi za mną amfibia, ale po prostu kupię dodatkowe pudełko 😜

 

Pudełko dobre! No i tańsze od zegarka. Ale już wypełnienie go po brzegi to inna sprawa, zaczynam się martwić o zdrowie: małżonki, narzeczonej, partnerki... ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotoman, czegoś takiego właśnie szukam... Czarna tarcza i cyrylica też OK ;)

 

Gdyby komuś zalegała, zapraszam do kontaktu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Ale już wypełnienie go po brzegi to inna sprawa

Trzeba być elestycznym 😅. Pierwsze pudełko było na 4 zegarki, obecne na 12 i niby miało być docelowe (później już tylko rotacja) No ale że ten tego... 🤪

A żona okazała się nadzwyczaj wyrozumiała (będzie trzeba samochód dokladnie obejrzeć czy powłoka lakiernicza nadal cała 😁):

 

Screenshot_20210224_134824.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Piotoman napisał(-a):

Trzeba być elestycznym 😅. Pierwsze pudełko było na 4 zegarki, obecne na 12 i niby miało być docelowe (później już tylko rotacja) No ale że ten tego... 🤪

A żona okazała się nadzwyczaj wyrozumiała (będzie trzeba samochód dokladnie obejrzeć czy powłoka lakiernicza nadal cała 😁😞

 

 

Ja w pracy chowam, do domu nic nie przychodzi, ale i tu miejsce się powoli kończy...  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie aktualne.

 

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię starą Pobiedę z dolną sekundą w złoconej kopercie. Może być niesprawna, może nie być w ogóle mechanizmu. Koperta musi być w ładnym stanie. W zamian pieniądze lub jakieś części, zegarek... (w załączeniu poglądowe zdjęcie ze strony Mroatman)

pob.jpg.8be9d7a8c4ce0da39ea1dcd13a58179a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Rakietę 24h. W pełni sprawna. Szkło oryginalne i całe. Sprzedaję bez paska. Cena 200 plus 13zl wysyłka paczkomatem POSZLO
IMG_20210225_105055.jpgIMG_20210225_105232.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2021 o 16:14, Elob500 napisał(-a):

5 chronografów na sprzedaż.

 

"Czekist"? Nie wiedziałem, że coś takiego było produkowane. 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano było tak jak Columbus, i jak wiele wiele innych, Oficer, Su 27, Afganistan, oj co ja tam jeszcze mam... wszystko to poljoty 3133   

Czas na te zegarki jeśli chodzi o sprzedaż, w tej cenie jest do jutra, do 12:00-15 potem raczej nie będzie aktualane, dziwię się, że nikt tego w tej cenie nie chce,

Może tego czekista i klasycznego poljota sobie zostawię, czasem wędrują na łapę, łądne są.     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam złoconą Sławę kostkę 21 jewels. Mechanizm sprawny i trzyma czas. Koperta idealna bez ubytków złocenia. Tarcza czysta. Szkiełko całe i bez głębszych zarysowań. Trochę brudu wpadło między kopertę a szkiełko - po zdjęciu i wyczyszczeniu będzie w idealnym stanie. Sprzedaje bez paska. Cena 65zl +13zl paczkomat POSZŁO
IMG_20210227_122026.thumb.jpg.4c835aa5df850cae9d423126c4e4731e.jpgIMG_20210227_122108.thumb.jpg.ddf187513e8a1d2d3c8c84b008f5c683.jpgIMG_20210227_122236.thumb.jpg.1bf2e96b8c71d0e94ad0f19a01dd1b40.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka


 

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę kosteczkę :D

 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam..

To chyba męska Slava?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.