Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kupię bransoletę cccp ,  ale 20 mm w uszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kuba16 napisał(-a):

estem zainteresowany zakupem budzika Slava w stanie nowym wraz z fabrycznym pudełkiem oraz kartą gwarancyjną lub Innym dokumentem zakupu.

 szukasz? masz :)

https://allegrolokalnie.pl/oferta/budzik-zegarek-slava-z-papierami-i-pudelkiem-nowy

 

Zdjęcie oferty

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że małe szanse ale zapytam: poszukuję wskazówek do Wostoka Gajowego i części (tarcza, szkło, wskazówki) do Czajki Rezonatora
Mam czajke trupka wskazowki i tarcza wg mnie stan dobry. Reszta nie. Podaj na priv email to Ci wysle zdjecia bo tu nie mogę

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, mkoch napisał(-a):

No ale dwie i pół stówki?? Grubo. Przez połowę to jeszcze ...

 to i tak o stówę spadła cena... na początku był za 379 pln


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mkl1 napisał(-a):

 to i tak o stówę spadła cena... na początku był za 379 pln

 

A jeszcze chyba rok temu kupiłem takiego na all... za coś koło 50 zł 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 z pudełkiem i papierami?

  Wogóle to ciekawa sprawa z tymi slavami..

 uszkodzone po 40-60 zeta.

 dobre po 25 zeta lub odrazu po 70-90 ??????

Obserwuję bo mam kilka i stoją.....


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mkoch napisał(-a):

 

A jeszcze chyba rok temu kupiłem takiego na all... za coś koło 50 zł 

Jakiś czas temu na OLX ktoś miał wystawione 2 sztuki po 60 zł za każdy. Niestety spóźniłem się -  jak zadzwoniłem to ogłoszenie było już nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mkl1 napisał(-a):

 z pudełkiem i papierami?

 

Tak, kompletne


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję

 Chociaż nie mam sentymentu do Slavy ( poza dwoma z domu "rodzinnego" = zwykła Slava i Slava globus..

 slavy to miłe mechanizmy. można się bardzo dobrze podszkolić z regulacji wychwytu szwajcarskiego... :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam pasówke Mołni, koperta stalowa, nowa nieużywana, dedykowana do mechanizmu 3602, idealnie dopasowana bez żadnych pierścieni.

Zegarek składał zegarmistrz, ogólnie sprawdził ale całkowite serwisu nie robił, wyregulował, zegarek na chodzie.

Mechanizm lata 70. cena (rezerwacja)  zł przesyłka paczkomatem lub paczką plus po mojej stronie.

 

m (6).JPG

m (9).JPG

m (10).JPG

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, mkl1 napisał(-a):

 z pudełkiem i papierami?

  Wogóle to ciekawa sprawa z tymi slavami..

 uszkodzone po 40-60 zeta.

 dobre po 25 zeta lub odrazu po 70-90 ??????

Obserwuję bo mam kilka i stoją.....

A ja wczoraj na staroćkach wygrzebałem minibudzik Zaria z małą sekundą. Ponoć niesprawny, kosztował mnie całe 5 zł. Kurcze, od pierwszego podejścia ruszył, po nocy pokazał +9 sek./d :) Klasa chronometru normalnie, bez mycia, oliwy, po iluś tam latach stania :) Do poprawki tylko pokrętło od nakręcania sprężyny. Zacząłem szukać informacji o mechanizmie - nic, cisza, pustka w internetach.....Na oko naliczyłem ponad 20 kamieni, pokażcie mi drugi taki budzik, który tyle ma...


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Po Bieda napisał(-a):

A ja wczoraj na staroćkach wygrzebałem minibudzik Zaria z małą sekundą. Ponoć niesprawny, kosztował mnie całe 5 zł. Kurcze, od pierwszego podejścia ruszył, po nocy pokazał +9 sek./d :) Klasa chronometru normalnie, bez mycia, oliwy, po iluś tam latach stania :) Do poprawki tylko pokrętło od nakręcania sprężyny. Zacząłem szukać informacji o mechanizmie - nic, cisza, pustka w internetach.....Na oko naliczyłem ponad 20 kamieni, pokażcie mi drugi taki budzik, który tyle ma...

daj fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mołnia kieszonkowa w stanie wizualnym
jak na zdjęciach. Technicznie sprawna, po serwisie. Chodzi punktualnie. Zegarek na moje oko z lat 70-80 gdyż mechanizm posiada fazowane brzegi płyt.
Możliwa wysyłka.
Cena: 200 zł 2d96831a918d872cd657c27534de9e17.jpg3bf9ccf97229328b8d9f0eab2cbe4405.jpg62813641dc4cf9621e7ad588c5c2416e.jpg179e9b0386c5aae728bdd1b68af58ba9.jpgIMG_20210530_163452.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany macie jakiegoś w stanie nos do 38mm garniturowca na sprzedaż? Biała tarcza czarne indeksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dużego wostoka (36mm bez koronki). Zegarek w stanie NOS z papierami, metką i pudełkiem. Zegarek nieużywany w pełni sprawny. Sprzedam za 220zl + 13zl paczkomat

IMG_20210601_093919.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mawis napisał(-a):

Sprzedam dużego wostoka (36mm bez koronki). Zegarek w stanie NOS z papierami, metką i pudełkiem. Zegarek nieużywany w pełni sprawny. Sprzedam za 220zl + 13zl paczkomat

IMG_20210601_093919.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

wezmę - pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.05.2021 o 11:50, Enkil napisał(-a):

daj fotki :)

Wrzuciłem w nowych nabytkach. W sumie nie bardzo jest co pokazywać, malutki budzik, z zewnątrz normalny, tyle że z subsekundą. 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2021 o 15:52, art_69 napisał(-a):

Sprzedam pasówke Mołni, koperta stalowa, nowa nieużywana, dedykowana do mechanizmu 3602, idealnie dopasowana bez żadnych pierścieni.

Zegarek składał zegarmistrz, ogólnie sprawdził ale całkowite serwisu nie robił, wyregulował, zegarek na chodzie.

Mechanizm lata 70. cena (rezerwacja)  zł przesyłka paczkomatem lub paczką plus po mojej stronie.

 

m (6).JPG

m (9).JPG

m (10).JPG

 

Jeśli nie dojdzie do transakcji to daj znać na PW - chętnie porozmawiam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, banksy7 napisał(-a):

 

Jeśli nie dojdzie do transakcji to daj znać na PW - chętnie porozmawiam. Pozdrawiam

 

Już dzisiaj wysłałem.

Ale jeszcze będę robił taką samą z wyglądu, z taką samą tarczą  tylko na starym mechanizmie, na niskiej Mołni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Będę zaglądał od czasu do czasu.  Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna było wiadomo, że czas subbazarków na forum dobiegł końca. Naszego niestety też.

Wszelkie drobne sprawy będziemy załatwiać tutaj  https://zegarkiclub.pl/forum/forum/222-oferty-bezpłatne/

Po prostu musimy się przestawić i myślę, że szybko sobie z tym poradzimy :) 

 

Kończmy niedokończone transakcje a pózniej już sprzedaż w nowym miejscu a sprzedaż części nadal pozostaje w naszym dziale :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.