Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adrianoo87

Duży i ciężki zegarek do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne towarzystwo,

 

Od pewnego czasu rozglądam się za zegarkiem dla siebie. Z racji tego, że moja ręka do najmniejszych nie należy, poszukuję zegarka z dużą kopertą ok. 47-55mm, na bransolecie. Do tej pory używałem Casio EFR-550D-1AVUEF https://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-Meski-CASIO-EDIFICE-EFR-550D-1AVUEF/14406 , z którego byłem zadowolony ze względu na jego rozmiary i wagę. Nie chciałbym zegarka jakiejś modowej marki typu D&G, Tommy czy Diesel. Czy możecie doradzić coś ciekawego?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję, zegar ładny tylko jak dołożę do 1700zł ( co już przekracza mój budżet) jeszcze 250zł to robi się 2k, więc trochę za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grabki duże to może coś z Wostoka:

 

https://www.zegarek.net/szukaj.php?search=Vostok+Europe

 

W Vostoku jestm zakochany od pierwszego wejrzenia. Dokładnie w modelu Energia Rocket. Ale jego cena nie daje spać po nocach :mellow:

Mierzyłem już trochę 45 i szczerze mówiąc są trochę za małe na moją rękę ( nawet pani w sklepie to przyznała :) )

 

W sumie kolego Treidi niezły pomysł z tym Vostokiem, szkoda tylko, że mają tak małą ofertę na zegarki na bransoletce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.