Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michael_w18

Jaki zegarek - prezent dla pracownika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim.

Z okazji jubileuszu, chciałbym kupić pierwszemu pracownikowi w prezencie dobry zegarek.

 

Budżet w granicach 2000-3000zł. Najlepiej bezpieczna klasyka, ze względu na to, że mogę nie trafić w gusta. 

Wstępnie myślałem o: http://www.czaszegarkow.pl/longines-grande-classique-zolte-zloto-skora-o30-mm-p-290075.html - odrzuciłem jednak z powodu kwarca.

Najchętniej widziałbym automat, mimo wszystko z bardziej znanych marek w tej półce cenowej. Serdecznie proszę o poradę ekspertów;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ten wstępnie wybrany to damski. Czy to ma być zegarek dla kobiety czy dla mężczyzny?

W podanym budżecie, na bazarku jest kilka ciekawych Alpin, np. od kolegi @Sokolow, nówki sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiadomo, czy kolega Sokolow wystawi FV.

Najbezpieczniej będzie kupić coś pokroju Certiny DS. Koperta w kolorze srebrnym, tarcza biała lub czarna, skórzany pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem Alpiny i średnio przypadły mi do gustu. Jeśli nie ma FV, to w ogóle odpada - głupio dać prezent bez potwierdzenia zakupu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jako prawnik mógłbym napisać coś o tym, co można traktować jako potwierdzenie zakupu, ale nie będę ;-) Faktycznie, ciekawą opcją jest Certina, o której pisał Kolega @seb71. Ja bym też spojrzał na Hamiltona z linii Jazzmaster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina DS też fajna opcja, o której myślałem. W szczególności o tym:

https://zegarkicentrum.pl/pl/p/Certina-DS-1-C0064071108800/26098 (ten mi akurat się podoba).

 

Z bezpieczniejszej opcji to chyba ten: https://zegarkicentrum.pl/pl/p/Certina-DS-1-C0064071605100/26101


@fidello - jasne, masz rację. Skrót myślowy - miałem na myśli: "nie wypada dać prezentu z takim potwierdzeniem zakupu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z trochę mniej oczywistych opcji, pomyślałbym też o zegarkach Orient Star. Z tych "swias made", przez sentyment do marki Tissot, a dokładnie Visodate oraz Le Locle, choćby w wersji Powermatic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miałem Visodate /wersja z czarną tarczą i czarnym paskiem/ i mogę polecić. Zegarek porządnie wykonany, z super wyglądającym szkłem /bez AR/, a do tego bardzo uniwersalny. Gdybym ja otrzymał taki prezent, to byłbym bardzo zadowolony ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tissotów są jeszcze dwa świetne modele: Luxury Automatic oraz Chemin des Tourelles. Obydwa na Powermaticu 80, obydwa przetestowane i polecane przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super :rolleyes:

Bardzo dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.