Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MaxDave

PIERRE RICAUD P22027.1252CH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! To mój pierwszy post tutaj na forum. Chciałem się was poradzić odnośnie zegarka który bardzo mi się spodobał wizualnie. Tj. PIERRE RICAUD P22027.1252CH

Szukałem zegarka do garnituru - wiem że ten model to nie jest klasyka ani tym bardziej garniturowiec ale ja właśnie w takich klimatach gustuje. Wybrałem ten zegarek bo po pierwsze design w moim guście a dwa to też cena. Nie znam tej marki zegarków, nie znam się prawie w ogóle na zegarkach. Jedynie co wiem na temat zegarków to że każdy facet powinien mieć zegarek ????. Pytanie do was... Co to jest za marka? Czy jest wart 319 PLN bo za tyle go znalazłem na allegro. Albo może polecicie mi coś innego w podobnej cenie, Max do 400 PLN. Jeśli chodzi o wygląd to obowiązkowo skórzany brązowy pasek, koperta najlepiej złota, tarcza biała ewentualnie ciemna. Mile widziany chronograf. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nie jest wart, Seiko, Citizen, Orient od biedy Adriatica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.