Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pmwas

Shanghai A581 - chiński remake...

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz jak to z chińskimi zegarkami i ich produkcją... cholera wie kto, cholera wie gdzie... zresztą - podobnie było przez chwilę ze Striełami - te rozkminy gdzie i kto którą zrobił ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem go założyć i przy próbie nastawienia godziny rozsypał się mechanizm nastawczy. Nie wiem, czy to tylko spadniety wodzik, czy coś gorszego, bo nie zaglądałem do środka, ale chyba coś gorszego, bo zablokowało też chód...

 

Ogólnie zegarek porażka. Poważne awarie co kilkadziesiąt godzin pracy 👌


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam ten wątek to jakoś tak z historią o UAZie mi się kojarzy nie wiem czemu. Masz cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że tu tez co chwila już ma być dobrze i znów jest do dupy 😂


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK... jak się okazuje, noszenie taniego Shanghaia nie jest trudne.

 

Wstajemy nieco wcześniej, tak z pół godziny, choć może się okazać, ze potrzeba ledwie kwadransa...

 

Otwieramy dekiel...

 

84ECC9A2-C8A1-4AAA-9AEC-7694BCECFE2D.thumb.jpeg.c9ffea6ce094d88c93e8733ec26106d4.jpeg

 

Co zdechło? Znowu naciąg...

 

4EAB0A9D-19E6-4B42-B2D1-ECF41C8F8AB3.thumb.jpeg.5b4cc59f79aed77aae53486236c536b3.jpeg

 

Nie wiem jaki to ma związek z brakiem możliwości wyciagnięcia wałka. Może wolny koniec sprężynki gdzieś się tam zawieruszył w okolicy beczki?

 

W każdym razie - jest ulga, mechanizm nie zablokował się, a po prostu stracił sprężynę ;)

 

52A804F3-A408-4C22-9F93-026C55917254.thumb.jpeg.3b20044a008bfb9670f53ea85079cd15.jpeg

 

Teraz wystarczy wszytko zmontować...

 

21E99C60-8D63-4C16-B4B1-C8C6270CD05A.thumb.jpeg.2a38b0953f9b93450565a4086ccbf503.jpeg

 

Nakręcić...

 

4582DFB3-DA53-46B3-BF4D-D006C31EC235.thumb.jpeg.6e00a3d8af45792d2023c2fee0ff7926.jpeg

 

...i przez kilka kolejnych dni, tzn do czasu kolejnej awarii, możemy cieszyć się Shanghaiem!

 

Oczywiście można też założyć dobry zegarek, ale to łatwizna dla mięczaków...

 

Ciekawe tylko, ze producent zapomniał dołączyć narzędzi i instrukcji - w instrukcji eksploatacji UAZa jest cała masa cennych wskazówek pozwalających w razie awarii jednak wyruszyć w dalszą drogę :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.