Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PanLusterko

Zegarek Diesel DZ4309

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam sobie kupić zegarek Diesel dz4309 z tej strony https://brylant.net/zegarki-diesel/zegarek-DZ4309 miał ktoś styczność z ową stroną? jestem zieloniutki w sprawach zegarków więc proszę o pomoc. Nigdzie nie znalazłem porównania org vs fake, widziałem ze na róznych stronach widnieje zdjęcie opakowania w kolorze czarnym a w innych białym, na innych modelach fake`owych zegarki mają wytłaczany napis diesel na zapięciu a oryginały robiony laserowo, dodatkowo na datowniku w oryginale tło jest białe a data czarna, jednakże nie stwierdzę legitności po tym ponieważ każda strona wykorzystuje te same zdjęcia. Pozdrawiam cieplutko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio? a co za różnica?

jak już się tu zarejestrowałeś to poszukaj jakiegoś zegarka normalnej firmy, a nie badziewia.

Wielu moich znajomych ma i bardzo sobie chwali :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy uzyskasz tu pomoc. Tu wszystkie przedmioty zegarkokształtne firmowane przez gaciowe marki są traktowane jako niewarte zainteresowania.

Swoją drogą wydawanie tylu pieniędzy za niewiadomego pochodzenia gadżecik uważam za niedorzeczne, jednak de gustibus.... Wiadomo.

Poszukaj - jak kolega wyżej radzi - czegoś zrobionego przez producenta zegarków. Ot takie Casio na przykład :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść ten złom. To marka modowa, której nie warto kupować. Spójrz na marki Orient, Seiko, Citizen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem coś że Diesele są produkowane przez Fosill a w srodku są mechanizmy citizena, ale jeżeli tak prawicie koledzy to poszukam czegoś od firm wyżej wymienionych, dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sobie kupić zegarek Diesel dz4309 z tej strony https://brylant.net/zegarki-diesel/zegarek-DZ4309 miał ktoś styczność z ową stroną? jestem zieloniutki w sprawach zegarków więc proszę o pomoc. Nigdzie nie znalazłem porównania org vs fake, widziałem ze na róznych stronach widnieje zdjęcie opakowania w kolorze czarnym a w innych białym, na innych modelach fake`owych zegarki mają wytłaczany napis diesel na zapięciu a oryginały robiony laserowo, dodatkowo na datowniku w oryginale tło jest białe a data czarna, jednakże nie stwierdzę legitności po tym ponieważ każda strona wykorzystuje te same zdjęcia. Pozdrawiam cieplutko :D

Jak już się zarejestrowałeś, znaczy że jesteś zainteresowany. Jak jesteś zainteresowany to poczytaj trochę forum, pooglądaj jutjuba, dowiedz się o tym kto produkuje zegarki, a kto daje tylko za dużą opłatą swoje logo na urządzeniu zegarkopodobnym zamiast majtek. Serio. Nikt tutaj Ciebie nie chce ani nie próbuje zmieszać z błotem, tylko spokojnie i grzecznie ściągnąć ze złej drogi. Znów cytując klasyka "PanieLusterko, nie idź tą drogą" :)

 

Tak na poważnie, na dzień dobry proponuję poniższy film:

 

 

Życzę powodzenia i pozdrawiam!


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem coś że Diesele są produkowane przez Fosill a w srodku są mechanizmy citizena, ale jeżeli tak prawicie koledzy to poszukam czegoś od firm wyżej wymienionych, dziękuję :)

Fossil to też nie jest jakiś top zegarmistrzostwa :). Werki Citizena OK, ale są ich setki modeli :).

Fajnie, że udało się uratować kolejną zbłąkaną duszyczkę :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem coś że Diesele są produkowane przez Fosill a w srodku są mechanizmy citizena, ale jeżeli tak prawicie koledzy to poszukam czegoś od firm wyżej wymienionych, dziękuję :)

Fossil to żadna rekomendacja ;). A mechanizm Citizena, czyli zapewna Miyota. To dobre, tanie werki. Chwalenie się nimi przy produkcie za tyle kasy to też nic specjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Diesel tak jak Apple, drogi przehype`owany szrot a i tak ludzie kupują, poszukam czegos od firm które poleciliście. Temat do zamknięcia w sumie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Czyli Diesel tak jak Apple, drogi przehype`owany szrot a i tak ludzie kupują, poszukam czegos od firm które poleciliście. Temat do zamknięcia w sumie :P

No nie bardzo do zamknięcia. Tyle się ludzie namęczyli żeby Cię ściągnąć ze złej drogi że warto by napisać co zanabyłeś drogą wymiany pieniężno - towarowej :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko podpowiem, do gustu powinny Ci podejść Casio serii Edifice (są "bajeranckie"), ewentualnie Citizen napędzany EcoDrive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem coś że Diesele są produkowane przez Fosill

Fossil to też firma ciuchowa.

 

Skoro piszesz, że jesteś "zieloniutki" w temacie zegarków, to polecę ci nie spieszyć z zakupem. Pamiętam, że ja ja zaczynałem interesować się zegarkami, to też bardzo mnie pociągały takie "komunijne" zegarki z masą nikomu niepotrzebnych wodotrysków. Dzisiaj cieszę się, że najpierw trochę rozeznałem się w temacie, a nie rzuciłem się na modele, które dzisiaj uważam za odpustowe. Zapoznaj się z ofertą różnych producentów, poczytaj trochę o zegarkach. Świat zegarków jest znacznie szerszy i głębszy niż ci się wydaje w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Posłuchaj rad Kolegów, określ budżet, wymagania dotyczące zegarka, a na pewno uda się znaleźć coś zdecydowanie bardziej wartego uwagi niż ten majtkowiec. I nie spiesz się ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikaj wszystkich zegarków firm modowych typu diesel armani kors..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.