Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Emil/efa116

casio mdv 106 czy lorus RH947GX9

Rekomendowane odpowiedzi

Luma w Casio MDV-106 nie jest ani trochę porównywalna do Seiko, nie jest najlepsza ale nie można oczekiwać wszystkiego po zegarku za mniej niż 300zł, tym bardziej że reszta wykonania jest na wysokim poziomie - wskazówki idealnie czytelne i trafiające idealnie w indeksy, 120 klikowy bezel i 200m wodoszczelności. To jest fajny zegarek, dobrze się komponuje z paskami NATO, jednak na mój nadgarstek jest za duży, dlatego sprzedaje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z user666. Również mam mdv 106. Na pierwszego prostego diverka jest ok, koronka zakrecana. Fabryczny pasek nieco szpeci. Jeżeli naświetli się lumę wieczorkiem, może wskaże godzinę koło 3 w nocy. Mnie się podoba jeszcze rlten grawer Merlina na deklu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z user666. Również mam mdv 106. Na pierwszego prostego diverka jest ok, koronka zakrecana. Fabryczny pasek nieco szpeci. Jeżeli naświetli się lumę wieczorkiem, może wskaże godzinę koło 3 w nocy. Mnie się podoba jeszcze rlten grawer Merlina na deklu :)

Casio duro mdv106 9f987c5c22c676f0dbc1b286da789d48.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.