Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adrenowwr

Czy ten zegarek bedzie pasowal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow, chcialbym sobie kupic zegarek do 600zl i strasznie spodobal mi sie ten w zalaczniku czy branzolete mozna skrocic zeby idealnie pasowala ? Pierwszy raz kupuje zegarek , moglby ktos mi pomoc?

 

 

Tak wyglada moja reka: (bardzo chuda)

https://zapodaj.net/a9d392280dbb2.jpg.html

post-101528-0-47201400-1512126741_thumb.png

post-101528-0-26692500-1512126749_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Odpuść sobie ten zegarek i poszukaj czegoś od Seiko/Orienta/Citizena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z bransoleta? Moglbys podac jakies szczegoly i chcialem zapytac czy jakbym wybral z branzoletą to zegarmkstrz by mi ja skrocil bo podobno czasami jest tak ze nie da sie idealnie go skrocic. A jesli chodzi o tej firmy to slaba jakosc czy ogolem malo sprawdzone są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To po prostu "gaciowiec" jest, więc szkoda Twoich pieniędzy na taki zegarek :-) Poszukaj dla siebie czegoś od Seiko, z linii "5". Ten Kors, podobnie jak Diesel, Armani, Boss czy inne podobne, to jak dla mnie taki trochę wyrób "zegarkopodobny", ale to oczywiście Twoja kasa i Twoja decyzja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoletę pewnie skrócisz bez problemu, jednak tak jak fidelio napisał zegarek wyprodukowany przez typową firmę modową, dla forumowiczów bez wartości i nawet nikomu nie chce się o nim wypowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na niewielki nadgarstek, 43mm będzie źle wyglądało, raczej będzie za dużo, zdarzają się wyjątki w tych parametrach ale to musi być dobrze zaprojektowana koperta co w tym wypadku jest watpliwe, a poza tym do 1000zł tylko SEIKO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Oglądałeś zegarki Orient Bambino ? Mają najlepszy stosunek jakości do ceny z zadanym przedziale cenowym. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bransolety sama w domu sobie skracam. Wystarczy szpilka, jakikolwiek młotek gumowy lub coś co go przypomina, kawałek paznokcia, żeby teleskop z powrotem założyć i już. Jeśli chodzi o dopasowanie no to owszem może się zdarzyć, że zostanie ci te 2 mm więcej niż chcesz. Każdy ma inny nadgarstek, a bransolety są robione na w miarę uniwersalną długość.

 

I nie, nie zarysowałam sobie tą domową metodą żadnego zegarka ;) Ale zegarmistrz zrobi to czasem za darmo, czasem za 5 zł. Zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bransoleta to w tym wypadku kwestia wtórna. Kolego @adrenowwr, nie idź w stronę tego Korsa ;-) non omne, quod nitet, aurum est...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko, Orient, Citizen, Casio - do wyboru do koloru - jakość sprawdzona.

PS:

Dałeś screenshoty w trybem nocnym z telefonu to i proponowany przec Ciebie zegarek sie słabo zaprezentował :-) ;-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czym by go tam nie fotografować, niezależnie od warunków, to nadal Kors i nic nie jest w stanie tego zmienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakim cudem do 600 złotych to się mieści? One są przeszacowane mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.