Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
olddev

Jeszcze raz o firmie bisset

Rekomendowane odpowiedzi

Porownajcie sobie z Adriatica (1 lepszy model )

 

http://allegro.pl/item267844401_adriatica_..._gwarancja.html

 

I sory ale dla mnie to adriatica wyglada jak z targu i pozatym jak podroba Atlantica ktory ma logo napisane identyczna czcionka (byc moze to jest podróba)

 

:shock:

oż kurcze, ta Adriatica jest przekozacka! szkoda, że taka droga, ale jeszcze takiej poszukam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomsam

Bisset to zacna, poważana, szwajcarska firma - a wszystkie chińczyki z ich logiem to poprostu podróby :D

 

http://allegro.pl/item271111449_szwajcarsk...certyfikat.html

UWAGA! W związku z podejrzeniem iż na rynku "allegro" pojawiły się podróbki zegarków BISSET - przed zakupem warto zapytać sprzedawcę czy do zegarka dołączony jest certyfikat honorowany przez dystrybutora oraz czy zegarek posiada ORYGINALNE opakowanie z nadrukiem. Istotną sprawą jest również dokument zakupu (paragon , FV) niezbędny do realizacji uprawnień gwarancyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomsam
Oczekuję sensownej i wyczerpującej odpowiedzi, w razie braku takiej utwierdzę się w przekonaniu że to nic nie warty chłam !

 

wszystko znajdziesz tu

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek

Szanowny Kolego tomsam twoja odpowiedź na konkretne pytanie jest żenująca !!! Ale zawsze tak jest gdy brakuje argumentów a odpowiadający ma problem ze skleceniem kilku sensownych zdań. Utwierdziłeś za to mnie dobitnie w moim przekonaniu.

P.S. Mimo moich poszukiwań tutaj o Bissecie również ani słowa :

http://www.europastar.com/europastar/watch_links/index.jsp

co tylko bardziej dobitnie podkreśla moją rację w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławku. Tomsam pisał o porządności Bisseta ironicznie, czyli ma na temat tej firmy zdanie negatywne. Rozumiem, że takiejak Ty. Nie zrozumiałes jegoi ntencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałbym sie ale sprzedaje Bissety wiec możecie posadzić mnie o stronniczości...

 

Podsumowując:

 

- większość kolekcji nie jest szwajcarska ( MR czyta nasze forum ma trochę inne zdanie, może kiedyś sie wypowie)

- nieliczne modele wyprodukowane przez Charmexa (parę dni temu wyszedł właśnie taki model)

- bardzo dobrze zrobione srebrne zegarki

- wykonanie naprawdę nie jest złe

- paski dobrej jakości


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomsam

Kolego Sławku, gratuluję wybitnego utwierdzenia we własnych przekonaniach tudzież posiadania dobitnej racji. Proponuję zakończyć tę dyskusję ponieważ naprawdę jest żenująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedziałbym sie ale sprzedaje Bissety wiec możecie posadzić mnie o stronniczości...

 

Podsumowując:

 

- większość kolekcji nie jest szwajcarska ( MR czyta nasze forum ma trochę inne zdanie, może kiedyś sie wypowie)

- nieliczne modele wyprodukowane przez Charmexa (parę dni temu wyszedł właśnie taki model)

- bardzo dobrze zrobione srebrne zegarki

- wykonanie naprawdę nie jest złe

- paski dobrej jakości

 

I gdyby taką linie przyjęli, szczerą, to całej tej dyskusji by nie było. Bisset byłby po prostu zegarkiem, nieżle wykonanym, o cenie jaką ma (dobra czy zła określa rynek - a nie kupujący myślący,że to szwajcarskie zegarki), może możnaby Polskość zaakcentować? A tak - MR czyta co jest napisane - i pewnie nie nastraja go toza dobrze - chyba, że jest tak utwierdzony w swoim niezgodnym zrzeczywistośćą przeświadczeniu, że już go nic nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej nie szwajcarskiej chodzi o to ze mechanizm szwajcarski zamkniecie zegarka w Polsce, cel obniżenie kosztów. Napis na tarczy SWISS MVP


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zewidentnymi automatycznymi Chińczykami :?: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie zdążyłem dopytać...:lol: przy następnej okazji spytam...:lol:


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arwas

O ile mi wiadomo produkty oznaczone "swiss made" czyli "made in Switzerland" mogą być oznaczane w ten sposób jeżeli udział kosztów wytworzenia w kraju pochodzenia nie jest mniejszy niż 60%. Taka ogólna zasada UE i Szwajcaria też ją stosuje.

Przy astronomicznych kosztach pracy w Szwajcarii wystarczy, że jeden szwajcarski monter zamyka przysłowiowy dekielek na Chińskim zegarku i pakuje go w pudełko. I już może doliczyć te brakujące 60% kosztu wytworzenia w Szwajcarii.

"swiss made" dawno stało się tylko hasłem reklamowym tak samo frywolnie wykorzystwanym przez firmy zarejestrowane w Szwajcarji jak i poza nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11

Kto tego zdechłego kota wyciągnął z kosza :?: :?: :?:

A już umieszczenie tego tematu w aktualnościach zakrawa na kpinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Zgoda.Lecz sprawa dotyczy kreowania wizerunku firmy poprzez fałszywe okreslanie kraju pochodzenia danej rzeczy i sugerowanie tego klijentowi.Wisi mi ze atlantic to chinski zegarek prawdopodobne zamykany w szwajcarii i stad majacy prawo do oznaczenia swiss.Bisset nie jest zamykany w Szwajcarii wiec nie powinien stosowac sztuczek sugerujacych ze jest i tyle,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arwas

Tym razem secie jedenasty szukałem czegoś o Lorus by Casio... I zgadnij co mi wyrzuciło –BINGO! Temat o Bissecie. Jest takie powiedzenie - "w którą stronę się nie odwrócisz d*pa zawsze z tyłu". Chcecie czy nie ten Bisset staje się tak popularny wśród "szwajcarskich zegarków" jak Toyota wśród "japońskich samochodów", mimo że nigdy żadną częścią nie dotknęła wysp japońskich.

 

Musisz być teraz bardzo dzielny, kiedy okazuje się, że szwajcarskość zegarków jest nie tylko guzik warta ale w ogóle mocno wątpliwa. Tyle kasy wtopione, a tu myk - jak królik z cylindra wyskakuje sobie jakiś „swajcarski Bisset” :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Nie no to nie ma sensu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arwas
Zgoda.Lecz sprawa dotyczy kreowania wizerunku firmy poprzez fałszywe okreslanie kraju pochodzenia danej rzeczy i sugerowanie tego klijentowi. ... Bisset nie jest zamykany w Szwajcarii wiec nie powinien stosowac sztuczek sugerujacych ze jest i tyle,

 

Sami Szwajcarzy dopuścili do tej sytuacji. Jesli ktoś umieści slogan "zegarki szwajcarskie" albo "samochody japońskie" to nic, ale kompletnie nic i pod żadnym pozorem nie mozna mu zarzucić. dlatego że "Bisset zegarki szwajcarskie" zostanie potraktowany jak nazwa własna, albo hasło reklamowe. Bo gdyby były Szwajcarskie miałyby napis "Made in Switzerland". To dopiero na Bissecie byłby przekręt. Ale nie ma. Możecie się pienić że ktoś narusza waszą wiarę w szwajcarską renomę posiadanych przez was znacznie droższych zabawek. Ale tylko pokrzyczeć ze złosci. Bo nad tym hasłem mysleli prawnicy (zakładam, że nieźli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

ach ta logika-jest jak sztylet :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11

Jeszcze raz zapytam, kto ten temat wyciągnął z kosza?

Czy jest na sali jakiś mod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie... ja sie pochlastam... jak dlugo mozna ciagnac ten temat?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jodyna

nie karmić trolla, to sam zdechnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
no nie... ja sie pochlastam... jak dlugo mozna ciagnac ten temat?????

 

No cóż, my po prostu nie lubimy jak ktoś ma nas za idiotów i usiłuje przekonać, że Syrenka jest Mercedesem. I jeszcze ten tekst o Patku :? - ręce mi opadły. Wolałem przemilczeć ten temat niż dać się prowokować, ale co za dużo to niezdrowo. Gdybym był modem, to wątek ten już dawno znalazłby się w koszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11
Gdybym był modem, to wątek ten już dawno znalazłby się w koszu.

 

Był już w koszu, tylko nie mam pojęcia kogo podkusiło żeby go z tamtąd

wydobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.