Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
olddev

Jeszcze raz o firmie bisset

Rekomendowane odpowiedzi

No ja bym się wkur..., gdyby mi wyleciała koronka i się zgubiła. Może i Mido to świetna i chwalona ogólnie marka (nie wiem - nigdy nie miałem) ale mało obchodziły by mnie uśmiechy, ochy i achy zadowolonych użytkowników... Może nie mówiłbym, że marka to tandeta ale że puścili bubla na pewno :)

 

Wiem, wiem - zegarki za 100k też się psują, tak jak i samochody za 500k ale większości ludzi, ciężko się pogodzić z faktem, że to akurat ich musiało spotkać.

 

+1

 

Łatwo się pisze, że zegarek każdej marki może się zepsuć i że na tej podstawie nie można oceniać firmy dopóki to nam nie przytrafi się taka awaria...Wtedy perspektywa trochę się zmienia...:)

 

Jeżeli dajmy na to nabyłbym JLC z krzywo zamontowanymi indeksami(był taki przypadek opisywany na Forum), to oczywiście nie przekreślę marki, ale jakiś tam uraz, czy niesmak pozostanie.

 

Najczęściej jest tak, że zdanie na temat danej firmy wyrabiamy sobie na podstawie jakości pojedynczych egzemplarzy, które użytkujemy, normalna to rzecz. Kupię jeden TV Sony - zepsuje mi się, kupię drugi - to samo, to trzeciego nie kupię na pewno, choćbym znał 100 super zadowolonych użytkowników TV tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy ale temat o bissetach przeczytalem od dechy do dechy ubaw i fajna lektura .Coz z zegarkow posiadam jakiegos buksiaka timexa rocznik okolo 1970 automatic wyprodukowany w GB miasto Dunde i Fossila ME 1033 i jakiegos Casio ktorego kupilem z 15lat temu dziala to w formie przedstawienia sie mieszkam w uk.

 

Odnosnie tego bisseta znalazlem pewna stronke w necie niestety jest po niemiecku a ja tego jezyka ani w zab bo cholera nadal nie wiem o co chodzi z tymi bissetami.

link http://www.moneyhouse.ch/u/bisset_uhren_ag_CH-073.3.001.318-8.htm

 

pozdrawiam wszystkich .

p.s wiem przepraszam odgrzebuje i poruszam stary temat ale nie znam niemca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"co w cenie zegarka większe niż 1000$ to podatek od snobizmu"

Co do tego zdania to powiem tylko: Najprawdziwsza prawda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zapomniałeś dodać "moim zdaniam" :)

 

Proponuję najpierw spokojnie poczytać forum, dokształcić się w temacie a dopiero potem takie "prawdy" nam objawiać :rolleyes:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Bissety sá sliczne... moze nie wszystkie ale wiekszosc cos w sobie ma (oprocz mechanizmu oczywißcie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swis made chyba przysługuje ustawowo dla zegarów z min 50% udziałem produkcji mechanizmu w swiss

Mieli to chyba zwiększyć i objąć w te 50% także reszte elementów zegara a nie tylko mechanizm.

Jednak faktem jest, że kupowanie gotowców od kogoś i pisanie made in swis to lekkie nadużycie choć nie do końca rozumiem brzmienie tej ustawy z 50%. Odnosi się do samodzielnej produkcji własnych mechanizmów czy jak ?

 

 

nie dziękujcie za odkop ;_PP

Edytowane przez avatarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze ,że każdy jedzie po zegarkach Bisset.Ja kupilem rok temu taki model http://allegro.pl/item264362263_szwajcarsk...a_1_2_ceny.html

 

Przyznam sie szczerze ze uwierzylem w ta szwajcarskosc ale skusila mnie tez cena i naprawde ladny design.Zdjecia wygladaly troche nierealnie i balem sie co przyjdzie i jak naprawde bedzie wygladal.Okazalo sie ze zegarek jest swietny. Jest masywny,dokladnie wykonany z fajnej stali.Za ta cene moglbym kupic oklepane Casio,Timex moze jeszcze Lorus no i najslabsze modele Seiko.Kazdy kto widzial moj zegarek muwi ze fajny itp.Na denku pisze RONDA MOV Stainless Steel i numer seryjny.Mam go ponad rok i chodzi bez zarzutów.

Ale jesli jest tak jak mówicie (nieznam sie na mechanizmach itp ale lubie zegarki ,niewyjde z domu bez zegarka) ze jest to chinczyk to zwyklym hamstwem jest nazywanie go szwajcarem.100 razy wolalbym zeby pisalo poland.Nosilbym go z duma.

 

Patrze ,że każdy jedzie po zegarkach Bisset.Ja kupilem rok temu taki model http://allegro.pl/item264362263_szwajcarsk...a_1_2_ceny.html

 

Przyznam sie szczerze ze uwierzylem w ta szwajcarskosc ale skusila mnie tez cena i naprawde ladny design.Zdjecia wygladaly troche nierealnie i balem sie co przyjdzie i jak naprawde bedzie wygladal.Okazalo sie ze zegarek jest swietny. Jest masywny,dokladnie wykonany z fajnej stali.Za ta cene moglbym kupic oklepane Casio,Timex moze jeszcze Lorus no i najslabsze modele Seiko.Kazdy kto widzial moj zegarek muwi ze fajny itp.Na denku pisze RONDA MOV Stainless Steel i numer seryjny.Mam go ponad rok i chodzi bez zarzutów.

Ale jesli jest tak jak mówicie (nieznam sie na mechanizmach itp ale lubie zegarki ,niewyjde z domu bez zegarka) ze jest to chinczyk to zwyklym hamstwem jest nazywanie go szwajcarem.100 razy wolalbym zeby pisalo poland.Nosilbym go z duma.

Nie znasz, się również na ortografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz, się również na ortografii.

 

Jesteś górnikiem? 

 

Interpunkcja... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.