Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Sizar

Raymond Weil Freelancer - czy warto?

Recommended Posts

Cześć,

 

Dziś na Jomashop wpadła promocja na Freelancera od Raymonda Weila - https://www.jomashop.com/raymond-weil-watch-7730-stc-20041.html

 

Cena - 999 dolarów. Do tego dojdzie 60$ za przesyłkę oraz zapewne opłaty celne. Razem ok. 4800 zł.

 

Zastanawiam się nad tym chrono. Napiszcie proszę, czy warto, czy lepiej sobie odpuścić i poczekać na inną okazję w tej cenie?

 

7730-stc-20041-1372021001-3201.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Krzysztof.Ch
   Witajcie, 
    
   chciałbym przestrzec przed korzystaniem z usług Jomashop. Opisze w skrócie swoje doświadczenia z tym sklepem.
    
   Zegarek zamówiony 8 grudnia 2019, wysłany 10 grudnia za pośrednictwem DHL. Łączny koszt z wysyłką i podatkami - 1430zł. 
    
   2019-12-16 19:42UK, HEATHROW, CLEARED CUSTOMS
   2019-12-16 18:30UK, HEATHROW, ARRIVED AT CUSTOMS
   2019-12-12 14:02US, 07001, PROCESSING COMPLETED AT ORIGIN
   2019-12-12 14:02US, 07001, SCANNED INTO SACK/CONTAINER
   2019-12-12 13:53US, 07001, CLOSE BAG
   2019-12-11 07:51US, 07001, PROCESSED
   2019-12-10 13:57US, 07001, ARRIVAL AT DHL ECOMMERCE DISTRIBUTION CENTER
    
   Jak widać, od 16 grudnia paczka wisi w UK. Już nawet nie pamiętam ile razy przez ten cały czas kontaktowałem się z DHL oraz Jomashop, aby zbadać co się stało, przyspieszyć postępowanie. DHL rzecz jasna odsyłało mnie do Jomashop, ponieważ ich dziwna polityka sprawia, że tylko sklep może zgłosić postępowanie w takim przypadku. Aby w Jomashop przyjęto moje zgłoszenie zgubienia musiało minąć bodajże 10 dni od maksymalnego przewidywanego czasu na doręczenie, który wynosi 3-4 tygodnie. Postępowanie wszczęto 9 stycznia po niezliczonych wiadomościach. Oto treść e-maila od Jomashop informująca o wszczęciu dochodzenia w sprawie mojej przesyłki. 
    
    
   Order Number: M1FD6154
   Tracking Number: DHLM1FD6154V01
   Dear Krzysztof Ch,
   Thank you kindly for your patronage. We sincerely apologize that you did not receive your order at this time. Please note that international shipments may take longer than expected to arrive. We will contact the shipping provider to investigate your parcel to see if it is delayed or lost. A resolution on international shipments may take up to 4-5 weeks. Updates will be provided to you via email.
   As part of the tracer process, you will receive an email from UPIC Insurance asking you to respond to them. This step is required in order for us to proceed with your claim.
   Thank you for your cooperation. We appreciate your patience.
   Jomashop Customer Service
   877-834-1434
    
    
    
   Warto odnotować - kolejne 4-5 tygodni oczekiwania - to było 2 tygodnie temu, oczywiście nic się nie zmieniło, takie dochodzenie to wyłącznie kupowanie czasu. Fakty są takie, że minął ponad miesiąc od ostatniej zmiany statusu. Gdyby przesyłka nie była zgubiona/zniszczona/skradziona to już dawno by się znalazła.
    
   Jako, że zbliża się 45 dni od wysłania (podstawa Jomashop do starania się o uzyskanie zwrotu moich środków od ubezpieczyciela) postanowiłem napisać do obsługi klienta Jomashop, aby wybadać czego mogę się spodziewać z ich strony w następnych tygodniach - jeśli w ciągu następnych 3 tygodni przesyłka nadal nie będzie znaleziona. Pytałem o to czy mogę liczyć na ponowne wysłanie zamówionego zegarka, czy też otrzymam zwrot + jakiś % za stratę czasu i pożyczenie im moich pieniędzy. Na początek, po raz już kolejny kompletnie mnie zlekceważono wysyłając mi tą samą regułkę co w mejlu, gdy stanowczo ponowiłem swoje pytanie - odpisano, że po tych 3 tygodniach zostaną mi zwrócone pieniądze.
    
   W normalnym świecie, gdy się komuś pożycza pieniądze to otrzymuje się za udzielenie takiej pożyczki pieniądze - dzisiejszy pieniądz ma większą wartość niż jutrzejszy, a oni po prostu przywłaszczają sobie moje pieniądze na blisko 2 miesiące. Oczywiście, za tą sytuacje w głównej mierze odpowiedzialna jest firma kurierska, ale to Jomashop podjął z tą firmą współpracę powierzając im przedmiot, który należy do mnie, więc odpowiedzialność jest także po ich stronie. Jedynym stratnym w tej całej sytuacji jest tylko klient, ponieważ obsługa Jomashop nic sobie z tej całej sprawy nie robi od samego początku, gdy kontaktowałem się z nimi już pod koniec grudnia. Wszystko przebiega według procedur, które sobie trwają i trwają, gdyby jednak człowiek się nie dopominał o swoje to trwałyby z pewnością jeszcze dłużej.
    
   Ostatecznie więc przyrównuje ten zakup do pożyczki, ponieważ od blisko dwóch miesięcy jestem bez zegarka i pieniędzy. Pewnego dnia ta zakupowa "przygoda" dobiegnie końca, wówczas zostaną mi zwrócone pieniądze, ale niesmak, stracony czas i nerwy już ze mną zostaną. Najgorsze z tego wszystkiego jest jednak to, że zegarek, który podobał mi się bardziej niż wszystkie inne do tej pory, zegarek, który miał zająć pierwsze miejsce w mojej kolekcji - został mi zohydzony i pozostanie już naznaczony pamięcią o tym fatalnym doświadczeniu zakupowym.
    
    
   Lepiej uczyć się na cudzych błędach, dlatego przestrzegam Szanowne Grono Miłośników Zegarków przed zakupami od tych kałbojów. 
  • By Marco05
   Witam, jestem tutaj nowy! i potrzebna mi rada fachowców na temat zegarka Raymond Weil Freelancer Chronograph Automatic Men's Watch 7730-STC-65025 który mi się bardzo podoba i zamierzam go być może zakupić.
   Cena może nie jest mała ale osobiście bardzo mi pasuję.
   Poszperałem nieco i dowiedziałem się że mechanizm nie jest to czego można by się spodziewać za tak dużą cenę ale czy jest warty tej ceny itp.
    
   Bardzo proszę o radę i pomoc,
   cena zakupu to 5000zł !!!!
    
   http://www.watchalyzer.com/magazine/news-events/raymond-weil-freelancer-7730-watches/
    
   Dziękuję za pomoc!!!
  • By Gregor82
   Witajcie wszyscy użytkownicy
   Kupiłem dzisiaj mały prezent dla mojej
   Kochanej małżonki
   Zegarek Raymond Weil
   Tak się dopiero teraz po zastanawiam co to
   Wogóle jest ! No tak zegarek ale czy jakiś
   Pożądny cz po prostu śmieć
   Jak ktoś wie ?
   Chętnie coś poczytam.
   Pozdrawiam.


  • By Damian K.
   Witam
   Szukam marzenia zegarkowego do zrealizowania w tym roku waham sie miedzy paroma modelami:
   - Oris Classic Date 733 7594 4034
   - Frederique Constant Index 303B5B6
   - Tag Heuer CAZ1014
    
   Ostatni całkiem odmienny od dwóch pozostałych. Ale to nie pierwszy, ani nawet nie piąty zegarek wiec nie mam sprecyzowanego czy szukam klasyki czy sportu, pełna dowolność z wyjątkiem diverów bo takowe w kolekcji juz są
   Co byście wybrali z tych możliwości? TH niestety w kwarcu, chociaż ma to być sportowy zegarek wiec może i lepiej. Nad mechanika tez się zastanawiam, konkretnie WAZ2011, tylko ze tutaj juz mamy ponad 7...
    
   Jak do powyższych marek ma sie Raymond Weil? W Polsce niedoceniana ale jak na świecie? Model 2740-STC-20021 również jest w kręgu zainteresowań
    
   Pozdrawiam
  • By Anasazi
   Witajcie!
    
   Mam na imię Andrzej. Od ponad dwóch lat jestem użytkownikiem zegarka Polpora Aer Duo. Ostatnio dostałem w prezencie 2 zegarki: Raymond Weil Freelancer Chronograph 7730-STC-65025 oraz Raymond Weil Freelancer 7730-STC-05650.
    
   Nie chiałbym złamać regulaminów zakładając nowy wątek w dziale "Poszukuję", więc zapytam tutaj: czy na tym forum jest praktykowana wymiana zegarków? Nie ukrywam, że chętnie zamieniłbym jeden z opisanych powyżej giftów na podobnej klasy zegarek damski.
    
   Pozdrawiam
    
   Andrzej
    
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.