Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

andm

Kupiliście już prezenty na święta

Rekomendowane odpowiedzi

Jest u Was ogólnie taka tradycja?  Bo u mnie w rodzinie to dawało się prezenty jedynie dzieciom. W rodzinie żony to każdy każdemu daje.Niekoniecznie mi się to podoba to dużo kasy na to idzie i bez sensu w sumie.

Jak jest u Was? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Zawsze mi się wydawało, że to Mikołaj koszta ponosi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Mikołaj? pod choinkę to gwiazdka przecież przynosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, dziadek mróz B-)

U nas tylko dzieciom się kupuje, a że dzieci nie mamy, kupujemy sobie nawzajem. Kupiłem swojej (jak przeważnie bywa) perfumy. Lanvin Eclat d'Arpege.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest u Was ogólnie taka tradycja?  Bo u mnie w rodzinie to dawało się prezenty jedynie dzieciom. W rodzinie żony to każdy każdemu daje.Niekoniecznie mi się to podoba to dużo kasy na to idzie i bez sensu w sumie.

Jak jest u Was? 

 

Zawsze możesz dać dziurkę z obwarzanka... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdor...przynosi...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Zawsze możesz dać dziurkę z obwarzanka... :)

Albo węża z kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam zaraz węża. Tak mi za pacholęcia mówiła Mama, kiedy usiłowałem dowiedzieć się co dostanę.

Swoją drogą ta dziurka była zazwyczaj dosyć pojemna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak co roku dla lubej element bransoletki Pandora, tym razem z Hiszpanii.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu prezenty przynosił Św. Mikołaj a pod choinką zostawiał Aniołek. W rodzinie od mojej strony zwyczaj dawania prezentów utrzymał się i pod choinką każdemu zostawia się prezent. Choć są to drobiazgi, to jednak osób na Kolacji Wigilijnej trochę jest =]. Z kolei w rodzinie od strony żony, prezenty dostają jedynie dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie różnie, dzieci oczywiście zawsze dostają, najstarsza ma 12, potem 10 i 4 ale cały czas idę w zaparte że to mikołaj i gwiador przynosi :D  :D  a dorośli to pod choinkę coś drobnego.

Żonie w tym roku zabukowałem bilety na "Upiora w Operze" i cały czas mam wątpliwości bo niby zawsze chciała zobaczyć ale to grają tylko w Białymstoku, 600 km ode mnie  :huh: , dlatego jeszcze szukam jakiegoś lokum na dwie noce - i tu od razu apel do kolegów - jak ktoś zna fajne miejsce, najlepiej niedaleko opery, to będę wdzięczny za namiary z polecenia  :) .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze w mikołajki mały mikołajek w wigilę duży. Od żony strony raczej nie było takiego celebrowania. Z mojej strony zawsze są listy do mikołaja i wspólne rozpakowywanie prezentów tak się przyjęło i tak jest cały czas i choć syn młodszy ma 10 lat, a starszy 19 to i tak robimy co roku tak samo.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Ehhh, nie ma to jak święta oparte na kłamstwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Kwestia dyskusyjna. Nie czas i miejsce na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas się kupuje. Ale jedynie dzieci dostają jakieś droższe prezenty. Dorośli dorosłym aż takich drogich prezentów nie robią. Raczej jakieś drobiazgi, aby było wiadomo, że jedna osoba pamiętała o drugiej ;) Czyli słodcze, czy jakieś pierdułki w stylu kubeczka czy skarpetek. Sam raczej nie zamawiam, żona się tym wszystkim zajmuje. Co najwyżej coś z neta zamówię dla niej. https://www.megakoszulki.pl/swiateczny-kreator-prezentow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas na Wigili niezależnie od wieku i ilości osób, zawsze każdy daje sobie prezent. I są to naprawdę różne prezenty. Ja np kupiłem ciotce deskę do prasowania bo ostatnio nowy dom postawiła. Ot co takie przeróżne prezenty są :)


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że temat dotyczy kupna, a czy zrobienie też sie liczy?

post-70090-0-48418100-1513857413_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkim, i czym ktoś starszy tym większy problem z wymyśleniem czegoś ciekawego. dzieciaki zawsze są najłatwiejsze do ogarnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja wiem, że temat dotyczy kupna, a czy zrobienie też sie liczy?

Liczy się zdecydowanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic nie chcę i jak na złość zawsze coś dostaję.

I to jeszcze żeby to były skarpetki... nieeee... to musi być coś ambitnego.

Szczęśliwie za obdarowywanie prezentami odpowiedzialna jest narzeczona.

Więc ja spokojnie mogę pozostać aspołeczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkim, i czym ktoś starszy tym większy problem z wymyśleniem czegoś ciekawego. dzieciaki zawsze są najłatwiejsze do ogarnięcia.

Zgadza się - co do dzieciaków. Moja Zośka zawsze BARDZO DOKŁADNIE wie, co chce dostać. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.