Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
andm

Kupiliście już prezenty na święta

Recommended Posts

Jest u Was ogólnie taka tradycja?  Bo u mnie w rodzinie to dawało się prezenty jedynie dzieciom. W rodzinie żony to każdy każdemu daje.Niekoniecznie mi się to podoba to dużo kasy na to idzie i bez sensu w sumie.

Jak jest u Was? 

Guest jarozlaw

Zawsze mi się wydawało, że to Mikołaj koszta ponosi...

Taa, dziadek mróz B-)

U nas tylko dzieciom się kupuje, a że dzieci nie mamy, kupujemy sobie nawzajem. Kupiłem swojej (jak przeważnie bywa) perfumy. Lanvin Eclat d'Arpege.

S7

Edited by haker

Jest u Was ogólnie taka tradycja?  Bo u mnie w rodzinie to dawało się prezenty jedynie dzieciom. W rodzinie żony to każdy każdemu daje.Niekoniecznie mi się to podoba to dużo kasy na to idzie i bez sensu w sumie.

Jak jest u Was? 

Zawsze możesz dać dziurkę z obwarzanka... :)

Gwiazdor...przynosi...

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Guest jarozlaw

Zawsze możesz dać dziurkę z obwarzanka... :)

Albo węża z kieszeni.

Oj tam zaraz węża. Tak mi za pacholęcia mówiła Mama, kiedy usiłowałem dowiedzieć się co dostanę.

Swoją drogą ta dziurka była zazwyczaj dosyć pojemna...

U mnie jak co roku dla lubej element bransoletki Pandora, tym razem z Hiszpanii.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PAM 005

U mnie w domu prezenty przynosił Św. Mikołaj a pod choinką zostawiał Aniołek. W rodzinie od mojej strony zwyczaj dawania prezentów utrzymał się i pod choinką każdemu zostawia się prezent. Choć są to drobiazgi, to jednak osób na Kolacji Wigilijnej trochę jest =]. Z kolei w rodzinie od strony żony, prezenty dostają jedynie dzieci.

U mnie różnie, dzieci oczywiście zawsze dostają, najstarsza ma 12, potem 10 i 4 ale cały czas idę w zaparte że to mikołaj i gwiador przynosi :D  :D  a dorośli to pod choinkę coś drobnego.

Żonie w tym roku zabukowałem bilety na "Upiora w Operze" i cały czas mam wątpliwości bo niby zawsze chciała zobaczyć ale to grają tylko w Białymstoku, 600 km ode mnie  :huh: , dlatego jeszcze szukam jakiegoś lokum na dwie noce - i tu od razu apel do kolegów - jak ktoś zna fajne miejsce, najlepiej niedaleko opery, to będę wdzięczny za namiary z polecenia  :) .

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

U mnie zawsze w mikołajki mały mikołajek w wigilę duży. Od żony strony raczej nie było takiego celebrowania. Z mojej strony zawsze są listy do mikołaja i wspólne rozpakowywanie prezentów tak się przyjęło i tak jest cały czas i choć syn młodszy ma 10 lat, a starszy 19 to i tak robimy co roku tak samo.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Guest jarozlaw

Ehhh, nie ma to jak święta oparte na kłamstwie :)

Guest jarozlaw

Kwestia dyskusyjna. Nie czas i miejsce na to.

U nas się kupuje. Ale jedynie dzieci dostają jakieś droższe prezenty. Dorośli dorosłym aż takich drogich prezentów nie robią. Raczej jakieś drobiazgi, aby było wiadomo, że jedna osoba pamiętała o drugiej ;) Czyli słodcze, czy jakieś pierdułki w stylu kubeczka czy skarpetek. Sam raczej nie zamawiam, żona się tym wszystkim zajmuje. Co najwyżej coś z neta zamówię dla niej. https://www.megakoszulki.pl/swiateczny-kreator-prezentow

U nas na Wigili niezależnie od wieku i ilości osób, zawsze każdy daje sobie prezent. I są to naprawdę różne prezenty. Ja np kupiłem ciotce deskę do prasowania bo ostatnio nowy dom postawiła. Ot co takie przeróżne prezenty są :)

Tempus fugit

Ja wiem, że temat dotyczy kupna, a czy zrobienie też sie liczy?

post-70090-0-48418100-1513857413_thumb.jpg

Edited by albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

U mnie wszystkim, i czym ktoś starszy tym większy problem z wymyśleniem czegoś ciekawego. dzieciaki zawsze są najłatwiejsze do ogarnięcia.

Guest fidelio

Ja wiem, że temat dotyczy kupna, a czy zrobienie też sie liczy?

Liczy się zdecydowanie!

Nigdy nic nie chcę i jak na złość zawsze coś dostaję.

I to jeszcze żeby to były skarpetki... nieeee... to musi być coś ambitnego.

Szczęśliwie za obdarowywanie prezentami odpowiedzialna jest narzeczona.

Więc ja spokojnie mogę pozostać aspołeczny...

U mnie wszystkim, i czym ktoś starszy tym większy problem z wymyśleniem czegoś ciekawego. dzieciaki zawsze są najłatwiejsze do ogarnięcia.

Zgadza się - co do dzieciaków. Moja Zośka zawsze BARDZO DOKŁADNIE wie, co chce dostać. ;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl