Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

proki1971

Dział sprzedawcy profesjonalni

Rekomendowane odpowiedzi

Z Oplami. Rzecz jasna, każdy z zegarkiem w środku ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jeszcze kilka lub kilkanaście dni temu nie było możliwości podbicia bo nawet nie pojawiało się okienko do pisania postów - teraz jest i faktycznie można podbijać nawet zaraz po odświeżeniu oferty.

Musisz wiedzieć że forum utrzymuje się z reklam i wpłat z umów ze sprzedawcami (między innymi) dla tego Ty i kilkanaście tyś innych użytkowników korzysta z niego za darmo - ma możliwość sprzedaży za darmo (allegro to 10%) Wielu na łamach forum rozpoczęło swoją działalność, zdobyło klientów i renomę bez tego trudno by było zaistnieć.

Tak więc jak ktoś płaci i dostaje taką możliwość to z niej korzysta

 

Jak było widać po ilości wejść bardzo mało osób tam zaglądało - na głównym zainteresowanie jest dużo większe a oferty widoczne od razu ponieważ na pierwszej stronie widzisz ze 20 ofert a nie tylko ostatnią podbitą gdzieś na szczycie listy - aby zobaczyć więcej musisz wejść w ten dział.

Ja dobrze wiem z czego utrzymuje się to forum. Ok rozumiem że to są pieniądze jakieś dla Was, ale podbijanie oferty dwa razy dziennie jest dla mnie lekką przesadą. Bo teraz będzie tak że zawsze pierwsza strona bazarku będzie spamowana przez SP, żeby tylko jego oferta była na pierwszej stronie. Mieliście swój dział i było w porządku, jak ktoś chciał to sobie tam zaglądał a bazarek żył swoim życiem z odświeżonymi ofertami co dwa dni.

Nie mój cyrk nie moje małpy, ale moim zdaniem zrobił się bałagan. Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może rzeczywiście dobrym pomysłem byłby taki odrębny "temat/kącik" dla danego sprzedawcy? Wtedy nawet, gdybym podbijał co godzinę :D, to jeden tylko temat i nie byłoby chyba wielkiego problemu. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze wiem z czego utrzymuje się to forum. Ok rozumiem że to są pieniądze jakieś dla Was, ale podbijanie oferty dwa razy dziennie jest dla mnie lekką przesadą. Bo teraz będzie tak że zawsze pierwsza strona bazarku będzie spamowana przez SP, żeby tylko jego oferta była na pierwszej stronie. Mieliście swój dział i było w porządku, jak ktoś chciał to sobie tam zaglądał a bazarek żył swoim życiem z odświeżonymi ofertami co dwa dni.

Nie mój cyrk nie moje małpy, ale moim zdaniem zrobił się bałagan. Tyle z mojej strony.

A i tak Cię lubię  :)  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A i tak Cię lubię :);)

Ja Ciebie bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Nie zauważyłem, żeby podbicia SP jakoś specjalnie mi przeszkadzały w czytaniu ofert.

Co prawda na WUS czy OF jest jasny podział na profesjonalny/prywatny, może to też wynikać z większego ruchu na forach.

Na TRF jest jeden dział, ale tam w ogóle trzeba opłacić członkostwo żeby coś sprzedać.

 

Pytanie trochę prawne, jak kupuję od kogoś ze statusem SP to mam pewność, że sprzedawca jest przedsiębiorcą? czy SP to tylko taki forumowy status?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że wydzielenie działu profesjonalistów  było bardzo dobre a jego zdjęcie co najmniej dziwne... W dziale profesjonalistów była nieco inna kategoria zegarków i w przeważającej liczbie nowych natomiast reszta była w bazarku i było bardzo dobrze. Tyle ode mnie jako codziennego gościa działu sprzedam :).

 

P.S racje też miał ktoś pisząc, że w osobnym dziale łatwiej było się rozwinąć sprzedawcą zwłaszcza tym początkującym. Pomysł na osobne działy dla profesjonalnych też jest wart rozważenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze forum, czy profesjonalny komercyjny portal? Kiedyś mało nie wydrapałem oczu twierdzącym, że to coś innego niż dzieło pasji zegarkowej łączące ludzi o podobnych zainteresowaniach.  Dziś ich oficjalnie przepraszam - mieli rację co do kierunku zmian. Włączam forum i cały ekran na start zajmują mi reklamowe banery + Allior. 

 

post-6254-0-21337900-1513503419_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

@Adi, masz po prostu za mały ekran :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy AdBlock i wszystkie reklamy znikają i jest sama zegarkowa treść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - chętne wyłączymy reklamy wogóle , a zgodzicie się zapłacić po 100 zł miesięcznie za korzystanie z forum ?

Aplikacje, wydawnictwa, gazetki, spotkania , remonty nagrobków Harder, warsztaty , spotkania swiąteczne i wiele innych kosztują .. A przecież warto to robić niż tylko ograniczać się do samego forum..

P.S. zarzad pracuje charytatywnie i nie pobiera żadnego wynagrodzenia w zadnej formie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, długo by rozmawiać o tym, jaką to ludzie mają świadomość działania non-profit... Non-profit nie oznacza braku kosztów - a te trzeba z czegoś pokrywać. Wydawałoby się, że dla dorosłych facetów to powinno być oczywiste. ;)

 

A reklamy, jak już wspomniano, można wyłączyć albo przewinąć - podobnie, jak nie wzbudzające zainteresowania oferty. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.