Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

B737

Tag Heuer od Prestige Luxusuhren na Chrono24

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Po nieudanych pertraktacjach w salonach z zegarkami Polsce postanowiłem kupić sobie upatrzonego TAGa w internecie (w PL nie mogę w żadnym salonie zejść poniżej 9.000 PLN). 

 

W oko wpadła mi ta oferta:

https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-calibre-5-day-date-automatik-41mm--id6851202.htm

 

Sprzedawca ma niezłe oceny i sporo transakcji już na koncie. Po wymianie wiadomości dowiedziałem się, że dodatkowo kasują 25 EUR za przesyłkę + zegarek jest nowy a w zestawie jest komplet sklepowy + karta gwarancyjna wypisana i podbita przez autoryzowanego sprzedawcę tagów w połowie listopada tego roku.

 

Czy oferta wydaje się Wam w miarę sensowna i bezpieczna? 

No i to potencjalnie moja pierwsza transakcja na chrono24. Jak rozumiem nie mogę zapłacić paypalem, co byłoby najbezpieczniejsze, ale z opcji zapłaty dostępnych najlepiej będzie, jak wybiorę kartę, bo mam dodatkowe możliwe zabezpieczenie transakcji? (mastercard)

 

Coś jeszcze powinienem wiedzieć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz za nią zapłacić. Ja dogadalem się żeby płatność nie była na chrono i nie żałuję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak się to ma do informacji na stronie Chrono24, gdzie w FAQ wprost jest napisane:

 

Ile kosztuje skorzystanie z usługi Trusted Checkout?

Usługa Trusted Checkout jest bezpłatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym lepiej. Rzeczywiście jak teraz sobie przypominam to ja płaciłem przez Escrow chyba i wówczas była opłata.

Nie bardzo pamiętam, jakiś czas temu kupowałem ale było konto depozytowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usługa trusted jest bezpłatna. sklep wydaje się ok.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć, bo planuję u tego sprzedawcy (Prestige Luxusuhren GmbH) nabyć Omegę przez Chrono24.

 

Czy może ktoś u nich ostatnio kupował zegarki i czy wszystko grało? Ewentualnie jakieś sugestie, wnioski, zażalenia co do tego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.