Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

.

To się nazywa nienachalny pokaz z klasą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To się nazywa nienachalny pokaz z klasą. ;)

Zdjęcie po podlaniu trawnika, przed wyjazdem do Szczecina :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przypomnę :)

Zastanawiam się nad sprzedażą, więc jak ktoś coś, to zapraszam na PW.

 

11870847_IMG_0525.jpg


11870873_IMG_0529.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie po podlaniu trawnika, przed wyjazdem do Szczecina :-)

Tym komentarzem to zabiłeś kompletnie wrażenie skromności.

Nie dość, że nosisz Balla przy takich prozaicznych czynnościach jak podlewanie trawnika, to jeszcze tak mimochodem rzucasz: "Wyjeżdżam do Szczecina!!" ;)

No to i ja się przypomnę :)

Zastanawiam się nad sprzedażą, więc jak ktoś coś, to zapraszam na PW.

Ładnie i ze smakiem. Więcej słów nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kiedy to prawda :-) Poza tym, zdjęcie było PO, kiedy już czekałem na współtowarzyszy podróży, a do samego podlewania trawnika było G, bo jakoś mi bardziej do tej czynności pasuje niż Ball ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to prawda :-) Poza tym, zdjęcie było PO, kiedy już czekałem na współtowarzyszy podróży, a do samego podlewania trawnika było G, bo jakoś mi bardziej do tej czynności pasuje niż Ball ;-)

A, to zwracam honor. Znowu skromnie zabrzmiało. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cornelius

Odebrałem dziś, zakupiony na massdropie, Ball Trainmaster Streamliner. Zegarek jest super, później wrzucę zdjęcia, natomiast niepokoi mnie ten cały tryt. Załączam zdjęcie (niestety telefonem) z ciemnej łazienki. Może nie 100% ciemności, ale ciemno. Pałeczki trytowe świecą bardzo słabo. W porównaniu z moim żółwie od seiko - przepaść.

 

Pytanie do posiadaczy zegarków Ball z trytem. Czy moje oczekiwania są zbyt wysokie i to wszystko czego można się spodziewać po trycie , czy może jednak np. zegarek nie jest nowy i tryt się zestarzał? cab0a33f5c9993da7a62c38d39f2c114.jpg

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam ten sam model i jest bardzo podobnie. To wynika też z tego, jak w tum modelu sprawa trytu została rozwiązana. Chodzi mi w szczególności o to, że tryt na indeksach to takie "sutki", a nie nałożone na płasko, jak na wskazówkach, rurki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cornelius

To by tłumaczyło dlaczego żółte pałeczki na wskazówkach świecą dużo jaśniej niż indeksy godzinowe... Pomimo, że to zegarek raczej elegancki i nie będę w nim uprawiać surviwalu nocą w lesie to jestem trochę rozczarowany. Może z czasem się przyzwyczaję, ale pierwsze doświadczenie z trytem in minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie był podobnie, ale teraz jest już spoko i na to, jak świwcą "sutki" nie zwracam już żadnej uwagi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

To by tłumaczyło dlaczego żółte pałeczki na wskazówkach świecą dużo jaśniej niż indeksy godzinowe... Pomimo, że to zegarek raczej elegancki i nie będę w nim uprawiać surviwalu nocą w lesie to jestem trochę rozczarowany. Może z czasem się przyzwyczaję, ale pierwsze doświadczenie z trytem in minus.

bez przesady z tym trytem, godzinę odczytasz bez problemu, przetrwa ciemności z taką samą intensywnością, a nie wyczerpie się jak superluminowa przez kilka godzin.

 

Co do intensywności to kiedyś wspominałem i tam nie świeci tryt, tylko światło daje warstwa luminescencyjna którą posiadają te rurki od wewnątrz na swojej powierzchni. Stąd padające elektrony z rozpadu beta trafiają na większą powierzchnię i wydaje się być intensywniejsze to światło. 

 

pozatym tak jak podałeś, zegarek raczej elegancki, w takich nawet mogłoby w ogóle lumy nie być

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto kupił mojego divera w Plazie w Rzeszowie :))

Szybko poszedł :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega ho zgarnoł :)

Ehh naprawdę musiał :)) teraz pamietam jak pisałeś ze się wybierasz pooglądac musiałeś go zabierać z sobą :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Jaki to diver?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zdaje się, że taki sam. W Rzeszowie z tego co pamiętam tylko on był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie nie zdażylem go obejrzeć w sklepie, ale jutro się z nim widzę wieć sobie na spokojnie przynierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Jest genialny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

No mocny jest. Na bazarku przecież masz takiego. Z PL dystrybucji. Zegarek jak nowy. Sam wystawiłem. Chcesz kupić, masz pod nosem. Gwarancja PL itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś cenie sobie bardziej zakup w zaprzyjaźnionym salonie bo cena taka sama jaką dostałbym u autoryzowanego dostawcy ,z bazarku raczej skłonny jestem kupić ale jeśli nadarzą się większe okazje i przebitki cenowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.