Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to na Śląsku - węgiel w (sztucznej) trawie...

Bardzo fajny pasek.

Zdradź proszę co to i skąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pasek.

Zdradź proszę co to i skąd?

Bonetto Cinturini 280 - kilka sklepów w Polsce ma go w ofercie w sensownej cenie. Jakbyś nie znalazł, daj znać, podeślę linka. Jedyna wada to długość części z dziurkami (jak dla mnie za długa), ale można samodzielnie przyciąć.

Aha, wszystkie BC pachną dosyć intensywnie wanilią - nie każdemu to pasuje :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Znajdę.

Mam nadzieję że będzie pasował.

post-42040-0-57369000-1562269772_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę świetnie zrobiony zegarek.

 

 

2019-07-09-18-55-23.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z info tam wyczytanego można się dowiedziec, że preorder w takiej cenie jest z realizacją na Listopad/Grudzień 2019, i w cenie jakieś 25% więcej ma być dostępny od stycznia 2020.

 

Kupowałem swojego nightraina III  na podobnej zasadzie i też mieli takie zapisy - do tej pory nie ma go w oficjalnym katalogu. Więc jakieś opóźnienia są zawsze - i rozumiem, że wtedy brak gwarancji, że zegarek trafia do "normalnej" dystrybucji.

 

Strasznie dużo tych preorderów w ogóle Ball ma. Po sobie widzę, że coś wpada mi w oko a niedługo potem pojawia się coś co podoba się bardziej... dodatkowo z takiego preordera możesz zrezygnować tylko przez pierwsze 3 dni po transakcji

 

Co do gwarancji to już wcześniej było o tym, że te 5lat to jest promo Piotra, Ball daje 2 i z preordera będzie 2

Sprostowanie

Nie wszystkie pre-ordery są dostępne na regularnym rynku. 

Gwarancja 5 letnia dotyczy wszystkich zegarków kupionych w oficjalnej sieci dystrybucji BALL. Pre-ordery mają gwarancje podawaną indywidualnie.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno, bo nie chce ustąpić miejsca innym

 

2019-07-10-19-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czym się Junior bawi, jak Ty tylko te zdjęcia pykasz bez przerwy z JEGO rekwizytami...? ;)

 

A u mnie zabawa kolejnymi paskami:

 

IMG-20190715-173255.jpg

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w Waszych Ballach jest z rezerwą chodu. W moim /fireman necc/ nie wygląda to zbyt dobrze - kilkanaście godzin przy normalnej eksploatacji, gdzie inne czasomierze z tym samym silnikiem /2824 lub sellita/  "chodzą"  ponad dobę. Ostatnio po ok. 1,5 godz. pływaniu i odłożeniu na półkę po ok. 3 godz. zatrzymał się co nie zdarzyło się innym moim zegarkom, wręcz przeciwnie po takim pływaniu uzyskują max. wartości /certina powermatic - 74 h/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w Waszych Ballach jest z rezerwą chodu. W moim /fireman necc/ nie wygląda to zbyt dobrze - kilkanaście godzin przy normalnej eksploatacji, gdzie inne czasomierze z tym samym silnikiem /2824 lub sellita/  "chodzą"  ponad dobę. Ostatnio po ok. 1,5 godz. pływaniu i odłożeniu na półkę po ok. 3 godz. zatrzymał się co nie zdarzyło się innym moim zegarkom, wręcz przeciwnie po takim pływaniu uzyskują max. wartości /certina powermatic - 74 h/

 

Niestety ja nie pomogę. Noszę odkładam - na drugi dzień kolejny. Nigdy nie sprawdzałem dokładności chodu ani rezerwy w zegarkach, które mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Świetny jest ten Ball, a sekundnik rządzi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w Waszych Ballach jest z rezerwą chodu. W moim /fireman necc/ nie wygląda to zbyt dobrze - kilkanaście godzin przy normalnej eksploatacji, gdzie inne czasomierze z tym samym silnikiem /2824 lub sellita/  "chodzą"  ponad dobę. Ostatnio po ok. 1,5 godz. pływaniu i odłożeniu na półkę po ok. 3 godz. zatrzymał się co nie zdarzyło się innym moim zegarkom, wręcz przeciwnie po takim pływaniu uzyskują max. wartości /certina powermatic - 74 h/

Może domaga się przeglądu. Mój BALL trzyma rezerwę chodu około 40h (ETA 2836). Ile lat ma Twój zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Świetny jest ten Ball, a sekundnik rządzi  :)

 

Dzięki  :) Miałem wcześniej dwa inne Balle i trzeba przyznać, że to bardzo porządnie wykonane i zdecydowanie warte poznania zegarki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bardzo ładny ten zieleniak Marku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co ta rolexowa lupa...

Edytowane przez _harry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może domaga się przeglądu. Mój BALL trzyma rezerwę chodu około 40h (ETA 2836). Ile lat ma Twój zegarek?

Dokładnie :)

Trzeba o sprzęt dbać, a on odwdzięczy się precyzją chodu :o


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.