Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, rmak napisał:

Ja też mam te, które najbardziej mi się podobały. Oczywiście gust jak d*pa, każdy ma własną 😁

 

Dokładnie. I powiem jeszcze, że powinniśmy się z tego cieszyć bo smutny by był świat, w którym wszyscy noszą te same zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko prawda. Jednak aby się wypowiadać co do kolekcji Engineer III czy Hydrocarbon trzeba je lepiej poznać i choćby zobaczyć na żywo, a nie tylko na podstawie zdjęć z neta.

Największy problem w tym, że nie można ich zobaczyć w Salonie, bo są niedostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, KRZYSIO napisał:

Nie, to najlepsze modele tego producenta :) 

Każdy, kto kupuje zegarki to czymś się kieruje. Zawsze są jakieś ograniczenia.

Osobiście wyrosłem z przekonania, że droższe to najlepsze (i nie chodzi tylko o zegarki).

Nie kwestionuje Twojej kolekcji, wręcz przeciwnie. Osobiście wybrałbym inny zestaw, jeśli już bym poszedł w taką ilość, z powodów czysto personalnych.

I też nie mam problemu z tym, że nie mam tu konkretnie najwyższego modelu Balla, bo cieszy mnie model, który świadomie wybrałem.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KRZYSIO napisał:

To wszystko prawda. Jednak aby się wypowiadać co do kolekcji Engineer III czy Hydrocarbon trzeba je lepiej poznać i choćby zobaczyć na żywo, a nie tylko na podstawie zdjęć z neta.

Największy problem w tym, że nie można ich zobaczyć w Salonie, bo są niedostępne.

 

Po części masz rację, ale wszyscy tutaj wiemy, że Ball nie leci w "kulki" :) i nie robi złych zegarków (jeśli chodzi o poziom wykończenia oczywiście), więc oglądając na stronie producenta, czy też na forach różne jego zegarki można wybrać dla siebie modele, które podobają się najbardziej. Oczywiście idealna byłaby sytuacja w której wchodzisz do sklepu i masz całą kolekcję do zobaczenia i przymierzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kwestionuję Waszych wyborów i jestem daleki od tego i decydowanie co kto lubi i co się komu podoba.

Wracając do kwestii finansowych to cena nie bierze się z niczego. Jest wyznacznikiem zaawansowania w budowie danego modelu i użytą technologią.

Forum nie jest od tego żeby porównywać modele, których porównać się nie da. Zresztą nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KRZYSIO napisał:

Wracając do kwestii finansowych to cena nie bierze się z niczego. Jest wyznacznikiem zaawansowania w budowie danego modelu i użytą technologią.

 

I tutaj zgadzam się z Tobą w 100%, oczywiście, że najdroższe modele są również najbardziej zaawansowane lub/i też czas przeznaczony na ich powstanie był odpowiednio długi. Mi chodzi tylko o to, że nie zawsze drogi i wypchany po brzegi technologią zegarek będzie się każdemu podobał. Takim przykładem jeśli chodzi o mnie są np. zegarki Jacob & CO, gdzie nawet jeśli byłoby mnie na nie stać to i tak wolałbym wydać swoje pieniądze na coś bardziej mi pasującego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa ten Magneto, zazdroszczę;-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Magneto zostanie „kultowym” , bo ten raczej już nie :

 

9D1CDBF4-3658-441B-BEDD-2EFE87C7DFBF.jpeg

Edytowane przez Kindybal

Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magneto bardzo mi się podobał na foto, ale na żywo jakaś mała tarcza była dla mnie. Muszę raz jeszcze looknąć. I oczywiście gratuluję zakupu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już za bardzo nie ma na co looknąć, bo w Polsce już nie uświadczysz. Jakby co zapraszam na kawę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie porównawcze foto , z dedykacją dla Kolegi KRZYSIO :

 

C27090F9-444C-4773-8767-E2A49B29F878.jpeg


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czego ludzi drażnisz?;-) A ma osłonę antycovidową?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem, tylko gdzieś czytałem, że to przesłona - a to jednak OSŁONA...

Taka "złota myśl" mi przebiegła: Kolega cieszący się nową zabawką to frajda też dla tych, którzy taką zabawkę doceniają.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstąpiłem dziś do nowo otwartego salonu Jubitomu pooglądać sobie i pomierzyć kilka modeli.

Najbardziej urzekł mnie Engineer III Marvelight. Wydał mi się najmniej biżuteryjny, niewiele się w nim dzieje porównując z innymi modelami, i przez to chyba jest w mojej ocenie najfajniejszy. Zdecydowanie najlepszy wybór na codziennego toolwatcha, taki zegarek do wszystkiego.

No i mam teraz niezły zgryz co z tym fantem zrobić bo rozgościł się we łbie i nie chce sobie pójść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ledr napisał:

Tak czułem, tylko gdzieś czytałem, że to przesłona - a to jednak OSŁONA...

Taka "złota myśl" mi przebiegła: Kolega cieszący się nową zabawką to frajda też dla tych, którzy taką zabawkę doceniają.

Pewnie masz rację Leszku, że to miłe jak inni doceniają. Ten zakup to trochę przypadek, ale wart każdej złotówki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, krisu2 napisał:

Wstąpiłem dziś do nowo otwartego salonu Jubitomu pooglądać sobie i pomierzyć kilka modeli.

Najbardziej urzekł mnie Engineer III Marvelight. Wydał mi się najmniej biżuteryjny, niewiele się w nim dzieje porównując z innymi modelami, i przez to chyba jest w mojej ocenie najfajniejszy. Zdecydowanie najlepszy wybór na codziennego toolwatcha, taki zegarek do wszystkiego.

No i mam teraz niezły zgryz co z tym fantem zrobić bo rozgościł się we łbie i nie chce sobie pójść...

Od roku cieszy u mnie nadgarstek - oczywiście w rozsądnych dawkach, bo mam jeszcze kilku ulubieńców. Nie używam go jako toolwatcha, to raczej elegancki, połyskujący "roleksową" stalą uzupełniacz stroju casual smart albo nawet wyżej:-) Ale to kwestia gustu i pomysłu na wykorzystanie. Polecam na pasku, chociaż bransoleta też piękna.

 
kredki01.jpg
 

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wodzisz na pokuszenie ;)

 

On właśnie przez to że jest nieco grubszy od podobnych Firemanów i Engineerów, przez te proste i grube, wyraziste indeksy, i nawet szersze ogniwa bransolety sprawia właśnie wrażenie najmniej biżuteryjnego co w moich oczach czyni go idealnych codzienniakiem. 

No podoba mi się bardzo. Zupełnie inaczej się go odbiera na nadgarstku niż na zdjęciach. Niby prosty, zwykły zegarek, a tyle ma smaku. 

I po co mi było włazić do tego Jubitomu? Następna miała być Carrera a tu taki kwiatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.