Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

@KRZYSIO  tylko po co certyfikat jak zegarek na takim chodzie . Ponoszę kilka dni i jak dalej tak będzie to odeślę na serwis.  Tylko nie lubię oddawać nowych zegarków na serwis..


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest nowy to go zwróć powołując się na niezgodność z certyfikatem. Dostaniesz nowy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to takie proste ale zobaczę bo zegarek oczywiście jest nowy i chciałbym żeby jednak spełniał normy certyfikatu. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest proste - niezgodność towaru z umową. Wymiana albo zwrot gotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek71

Witam wszystkich klubowiczów. Mojego Ball'a kupiłem jakieś pół roku temu. Jestem pod wrażeniem dokładności mechanizmu, który w ciągu tygodnia pracy chodzi niemal idealnie "w punkt". Niestety oryginalna bransoleta na mój 21. centymetrowy nadgarstek była zbyt krótka, kupiłem więc coś na kształt bransolet Tudora i muszę przyznać, że pasuje "jakby stąd była". Zegarek wygrał z Tagiem Carrera Cal.5 Day-Date, którego zakup bardzo poważnie rozważałem - wygrał Ball Trainmaster Legend Automatic, gdyż moim zdaniem jest bardziej elegancki od Taga

 

Oto on:

 

 

IMG_0105.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich klubowiczów. Mojego Ball'a kupiłem jakieś pół roku temu. Jestem pod wrażeniem dokładności mechanizmu, który w ciągu tygodnia pracy chodzi niemal idealnie "w punkt". Niestety oryginalna bransoleta na mój 21. centymetrowy nadgarstek była zbyt krótka, kupiłem więc coś na kształt bransolet Tudora i muszę przyznać, że pasuje "jakby stąd była". Zegarek wygrał z Tagiem Carrera Cal.5 Day-Date, którego zakup bardzo poważnie rozważałem - wygrał Ball Trainmaster Legend Automatic, gdyż moim zdaniem jest bardziej elegancki od Taga
 
Oto on:
 
 
IMG_0105.thumb.jpg.bcca36d4b779c0136d39e4c5bca7ba7a.jpg
A nie próbowałeś dokupić ogniw? Mamy tu przedstawiciela. Na pewno da się ogarnąć.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w promieniach zachodzącego słońca :

1B611C14-89F0-461E-92C0-B423935D04F4.png


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek71
W dniu 20.07.2021 o 21:47, dudak napisał(-a):

A nie próbowałeś dokupić ogniw? Mamy tu przedstawiciela. Na pewno da się ogarnąć.

Myślałem o tym. I prawdopodobnie tak zrobię. Ale na razie jestem zadowolony z tej zastępczej. Jak mi się znudzi to zacznę szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi

Lubię gagatka. Na niebiesko. 

Screenshot_20210727-233634_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki rzadko spotykany Gość :) 

 

 

 

IMG_20210726_123743.jpg

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam luzzzzzzzzzzz,,,,,,,,,,,,,,,,,,  :) 

IMG_20210730_105924.jpg

IMG_20210730_105921.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.07.2021 o 21:23, KRZYSIO napisał(-a):

Jak jest nowy to go zwróć powołując się na niezgodność z certyfikatem. Dostaniesz nowy i tyle.

Dostałem odpowiedź że rękojmia nie uznana czekam na info i zegarek nie wiem wiem o co chodzi.... 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ma już kilka lat, ale chodzi niemal idealnie (1-2 s na dzień).

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a mój King spieszy dość sporo (po tygodniu zauważyłem kilkuminutowe odchyłki), ale muszę sprawdzić ile dokładnie i czy mieści się w deklarowanej przez producenta odchyłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.08.2021 o 13:56, KRZYSIO napisał(-a):

Marcin,daj znać co jest grane w wiadomej kwestii.

Ja dostałem zegarek po serwisie wczoraj. 

I zegarek chodzi równo. Morwa odpisała że mieści się w odchylkach ale zegarek był idealny a widzę kilka rys i to na deklu... 

Więc jeżeli nowy zegarek za 15k był regulowany mimo certyfikatu COSC to bardzo słabo oceniam serwis. 

Zegarki odkładam zawsze z poduszeszczką.  Domyślam się że jednak serwis wyregulował bo u mnie robił przez kilka dób - 6 sekundna dobę a od wczoraj zrobił sekundę na plus. 

 

Nie chce mi się kłócić że sklepem bo zegarek był w serwisie... 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy zegarek spieszy, to lepiej nic nie robić, bo zwykle po kilku tyg. ułoży się i jest dobrze. To przecież mechanika, tarcie w nowym zegarku zmienia się z upływem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swojej historii zegarkowej miałem ponad 20 Bali, i powiem tak - markę uwielbiam, ale praktycznie żaden nie grzeszył dokładnością w ramach COSC bez względu czy miał certyfikat czy też nie.

Dla mnie nie skreśla to marki, ale niestety denerwujące jest to, iż reklamowana jako premium, patenty które nawet rolex nie ma, a ciężko im wyregulować mechanizm tak, co by chociaż mieścił się w tych 5s Cosc. (Nie wymagam aby trzymał ok. 1s jak niektóre mikro na NH35 albo Miyota )

PS. Co do rysek, sorki ale ja przed wysłaniem zrobiłbym zdjęcia, i jeśli po powrocie byłyby ślady to bym robił dym. Sam potrafię otworzyć dekiel kluczami z Ali nie zostawiając śladu, a jeśli serwis tego nie potrafi to ***

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka





Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, wolałbym -6 sek. niż +1 sek. i porysowany dekiel 😠 

Nóż się w kieszeni otwiera jak takie rzeczy się czyta, serwis porażka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomaliusz napisał(-a):

Marcin, wolałbym -6 sek. niż +1 sek. i porysowany dekiel 😠 

Nóż się w kieszeni otwiera jak takie rzeczy się czyta, serwis porażka!

Ryski na deklu nie są od otwierania nawet jeśli był otwierany a widać że od zapięcia. 

Tomek nie są aż tak widoczne ale jak wydajesz kupę kasy na zegarek to zwracasz na to uwagę. Zegarek wrócił z folia na szkle więc nie mam zamiaru tutaj nikogo szkalować ale jeśli zegarek robił u mnie przez kilka dni - 6ssekund na dobę a po serwisie mam tylko że odchylki w normie i robi sekundę to chyba coś nie tak... 

No i wiem że zegarek był igła bo u mnie był kilka dni tylko w domu noszony żeby sprawdzić czy wszystko ok. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kompresory widzieli?
 
BALL%2BWatch%2BEngineer%2BMaster%2BII%2BDIVER%2BChronometer%2BRAINBOW%2B02.jpg&key=4294436276d9c3de9fb5985ff0ebe877f31932e302cc123666dd17c35ba799ec
Widzieli. Jak dla mnie poprawne, ale niestety niczym szczególnym wizualnie prócz trytu nie zaskakują.

A ja lubię w Ball to, że zazwyczaj wizualnie są inne od innych.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.