Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

8JxYy76.jpg

AGhsY7g.jpg

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KRZYSIO

Co to za wersja z tym bezelem nie występował z czerwoną wskazówką gmt?? A co z tym wcześniejszym z niebieskim bezelem poszedł dalej? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy bezel to Pepsi. Ten jest inny. 

To jest mniejsza wersja. Batman szuka nowego domu :) 

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się nosi bo ten większy ma l2l 54 mm ten pewnie 52 mm czuć różnice?? 

Da się gdzieś kupić bezel i jak z wymianą dużo zabawy?? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma kopertę mniejszą więc i waga jest mniejsza. Wymiarowo zbliżony do Originała.

Bezele ciężko kupić a ich cena powala, bo są kryształowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś się spóźnia - 9s/d - wie ktoś jaka odchyłka jest dopuszczalna? Nie wiem, czy nie dać do regulacji... Zegarek ma niecałe 2 lata. 

20210818_121922.jpg

.

 

20210818_122338.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak późni 9s/d to trochę dużo i może faktycznie przydałaby się regulacja. Bywa że moje się spieszą 3-4s, ale są nowe nic z tym nie robię, bo może się ułożą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał takiego w sensownej cenie i stanie 9/10, to dorzucę jeszcze gumowy ori pasek - niestety, kolejne zakupy same się nie sfinansują... W najbliższym czasie wrzucę na bazarek, ale póki co można pisać na pw.

IMG-0739.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

S9DflkO.jpg

 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ma tę wskazówkę bez przeciwwagi. Tak to spoko, lubię ten wariant kolorystyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to poszukuję czarnego Marvelighta i firemana Victory silver, może być na pasku.

IMG_20210904_163445.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, boski napisał(-a):

Jakby co to poszukuję czarnego Marvelighta i firemana Victory silver, może być na pasku.

IMG_20210904_163445.jpg

Po co Ci one? Masz juz Enterprise, najlepszy model, choć brakuje lupki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też szkoda tej przeciwwagi. 

 

IixjqZq.jpg
yh3yrFS.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 15.08.2021 o 15:35, dudak napisał(-a):

Widzieli. Jak dla mnie poprawne, ale niestety niczym szczególnym wizualnie prócz trytu nie zaskakują.

A ja lubię w Ball to, że zazwyczaj wizualnie są inne od innych.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

szafirowy bezel, 1000 gausów :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
szafirowy bezel, 1000 gausów
Piotr szafirowy bezel pod szafirowym szkłem..? Ok, inwencja bynajmniej ciekawa. Jednak wizualnie w tym wypadku jak dla mnie nie poszaleli

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie robi wrażenie i należy docenić firmę za ogromny wybór wzorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.09.2021 o 00:07, szuwi napisał(-a):

Po co Ci one? Masz juz Enterprise, najlepszy model, choć brakuje lupki... :)

 

Marvelight jak dla mnie jest bardzo ładny. Trochę błyskotka, ale mega mi się podoba. Co do firemana to nie narzekam. Moim zdaniem bardzo udany model i porównując do Marvelighta ma dużo ciekawsza kopertę.

Model z lupka też fajny, ale jako, że to moje EDC cieszę się że wziąłem bez. Imo lupka ma jednak więcej minusów niż plusów a ślepy jeszcze nie jestem. 

Po kilku miesiącach użytkowania w sumie mam jedynie 3 uwagi co do tego modelu. Data powinna mieć czarne tło i biały napis, zapięcie mogło by być lepsze tzn z pusherami i bransa byłaby lepsza zwężana. Zdarzyło mi się z 3 razy, że jedno skrzydełko zapiecia się odpięło.

Poza tym chodzi jak kwarc i mimo, że design nie jest na pierwszy rzut oka jakoś bardzo porywający to lubię sobie na niego spoglądać 😅 moim zdaniem ta koperta to kawał dobrej roboty, jest bardzo ciekawa i światło pięknie z nią współpracuje. Do tego nie przypomina niczego innego. No i mój ma ETA a nie sellite. Tak się złożyło, że z ciekawości dzisiaj sobie sprawdziłem.

 

W sumie kusi mnie też biały Fireman victory ze szlifem slonecznym. Ale 2 firemany na raz to byłaby przesada dlatego najchętniej kupiłbym Victory a enterprajsa wymienił na Marvelighta 😅

 

 

Edytowane przez boski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pora odpuścić Firemany dla wyższych modeli :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, boski napisał(-a):

 

Co do firemana to nie narzekam. Moim zdaniem bardzo udany model i porównując do Marvelighta ma dużo ciekawsza kopertę.

Model z lupka też fajny, ale jako, że to moje EDC cieszę się że wziąłem bez. Imo lupka ma jednak więcej minusów niż plusów a ślepy jeszcze nie jestem. 

Po kilku miesiącach użytkowania w sumie mam jedynie 3 uwagi co do tego modelu. Data powinna mieć czarne tło i biały napis, zapięcie mogło by być lepsze tzn z pusherami i bransa byłaby lepsza zwężana. Zdarzyło mi się z 3 razy, że jedno skrzydełko zapiecia się odpięło.

Poza tym chodzi jak kwarc i mimo, że design nie jest na pierwszy rzut oka jakoś bardzo porywający to lubię sobie na niego spoglądać 😅 moim zdaniem ta koperta to kawał dobrej roboty, jest bardzo ciekawa i światło pięknie z nią współpracuje. Do tego nie przypomina niczego innego. No i mój ma ETA a nie sellite. Tak się złożyło, że z ciekawości dzisiaj sobie sprawdziłem.

 

 

Ja mam z biała tarcza i okienko daty oczywiście jest białe - przy czarnych tarczach czeato/zazwyczaj okienko daty jest białe by zwiększyć czytelność - ja nie cierpię takiej białej "dziury". 

Wzrok mam słaby, więc lupka się przydaje, a dokonując zakupu od razu poprosiłem o zdjęcie bransolety, bo noszę ten zegarek tylko na paskach. Czyli wyeliminowałem wszystkie Twoje uwagi 🙂

Mój egzemplarz chodził niesamowicie punktualnie grubo ponad rok, aż nagle zaczął spóźniać 9s/d. Dlatego rozważam regulację. Moim zdaniem to świetny zegarek edc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.