Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadgarstek 17,5cm i około 5,5cm szerokosci i Fireman leży idealnie, jest turbo wygodny. Ma niby 49mm l2l, ale bardzo wygięte uszy sprawiają, że leży jak przyklejony. Jednak mając mniej niż te 17,5cm firemana na pewno bym nie kupił. Dla mnie to już jest górna granica. Mógłby faktycznie mieć te 38mm i 46 l2l, myślę że wtedy znalazłby większe grono odbiorców. Marvelight niby też 40mm i 46mm l2l a leży gorzej - faktycznie klocek taki - uszy lekko odstawały od mojego nadgarstka. Fireman wygląda jak przyklejony a Marvel doklejony. Ot taka subtelna różnica. Dlatego też chętnie bym widział Marvela 38mm ale odchudzonego do 11mm i z bardziej opadającymi uszami, lub mniej odstającym deklem.

 

Jest jeszcze Fireman victory - imo do koszuli/swetra super sikorek. Na forum jest fajna recka i foty na brązowym strusiu. Polecam lekturę bo bardzo fajnie napisane i w 100% się pod tym podpisuje. Ta recenzja uswiadomila mi, że Fireman jest ciekawszym zegarkiem niż marvelight ;) mojego enterprajsa nie sprzedam i myślę o Victory 🤣 moim zdaniem to bardzo solidne propozycje w swoim przedziale cenowym. Może nie jestem obiektywny, ale jak trzymałem w pudełku Big Crown'a Pointer Date'a obok Enterprajsa to Ball wyglądał na droższy zegarek, pomimo niższej o 1k ceny 🤣

 

Edit: Recka: 

 

Edytowane przez boski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy look :) 

IMG_20210924_163619.jpg

 

IMG_20210924_163453.jpg

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do rozmiarów. Areo GMT w 38/39 kopercie bym zobaczył. Oryginala mierzyłem i na deko poniżej 17cm i jednak nie siadło. Może jak by to właśnie było GMT w kolorkach inne by było wrażenie.

PS. Co do 38mm - proszę bardzo, nowość. df179bc7bff48578d0c06a061c7ce684.jpg1c5a1ab75817ba4b8c5f0d3b9fa1f459.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AERO GMT II występuje w rozmiarach 40/42 oraz 42/45.  
Wiem

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do mnie ostatnio weszło na maila trochę nowości od Balla ale ten trainmaster oprócz mniejszej koperty to jedna ze słabszych propozycji Balla ale kilka jest ciekawych.

A u mnie Aero.

 

bTkxqgo.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


bmVwH50.jpeg
xxIJmiA.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3C43D946-906F-4FDF-8010-D778F1C3B450.jpeg


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kPkZPZO.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam siebie podbiję :)

 

IU9P3qB.jpg?1


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było ;)
Tym razem z nieco przyduży chrono :Dcbdc4ecc83377d32f8cc6d955e499737.jpgbba32ef68c4520745844a457841c3aff.jpg33a34ff38769bc562700cdd4c93d07df.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to bardzo ciekawy :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. A to mój egzemplarz. Złego słowa nie można powiedzieć. Czas trzyma świetnie. Wody się nie boi. Bardzo sympatyczny jegomość. 

0D09D58A-4ED1-4597-9BBA-ADEA1CE56D22.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f86hNM6.jpeg

V8pxprx.jpeg

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

:) 

Moon Navigator 

Chyba najtańszy z linii  Hydrocarbon i IMO najfajniejszy ( ew. na równi z niebieską tarczą).

 

Poniżej foto Tomka F (Jimmy...):

 

6B2CD599-241A-4785-BC76-071FBD710E4C.jpeg

Edytowane przez Kindybal

Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Waśnie zdecydowałem się na zakup jednego  z modeli Ball. Długo się wahałem z powodu czasu oczekiwania (kwi-maj 22). Jednak biorąc pod uwagę cenę i to co za nią oferuje Ball, postanowiłem sprawdzić własnym nadgarstkiem :)

 

image.thumb.png.e48c153581349a6ce382dd1db2d0d46e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.