Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

v4GW8IO.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz czego dokładnie szukasz, może ktoś tu dobrze Ci podpowie 😉

@piotrkrakow ? 

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bogdan57 napisał(-a):

gdzie koledzy radzą kupić balla w Polsce?

Jaki model?? 

 

Do Piotra można pisać ale ja najlepszą cenę na swojego aerogmt wynegocjowałem w zegarowni. 

Jaki model podrzuć link? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Fireman Enterprise z lupką ostatecznie kupiłem u Dolinskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, bogdan57 napisał(-a):

 

Na zegarowni wchodzi kod na 10% n10 wychodzi 6372 zł .

 

Można podesłać do zegarki Zielona Góra może jeszcze da się coś urwać  :) A może i w zegarowni mailowo też coś się uda :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepszą cenę uzyskasz u Piotra ;) Bez dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.09.2022 o 09:38, zakrzutek napisał(-a):

w oczekiwaniu na paczuszkę z kolejnym Ball'em wietrzę najładniejszego w mojej kolekcji :)

 

1662366565874.thumb.jpg.c7a7ba3b0bd7348c0a7379143d718f4f.jpg



Swietny! Co to za ref? Nie moge go nigdzie znalezc z tymi indeksami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kolor tarczy (szary, zdjęcia przekłamują) i ten kształt indeksów jest dość unikatowy w Ball'u, mam do niego oryginalnego brązowego krokodyla i ładnie to gra ze sobą.

 

NM2288C-LJ-GY

 

 

11.thumb.jpg.70f86e5802a059c5e707a10963fc615f.jpg

 

Edytowane przez zakrzutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zakrzutek napisał(-a):

ten kolor tarczy (szary, zdjęcia przekłamują) i ten kształt indeksów jest dość unikatowy w Ball'u, mam do niego oryginalnego brązowego krokodyla i ładnie to gra ze sobą.

 

NM2288C-LJ-GY

 

 

11.thumb.jpg.70f86e5802a059c5e707a10963fc615f.jpg

 

Super, dzięki. Widzę że dodatkowo ma w nazwie "racer", czyli wpasowuje się w moje zainteresowania motoryzacyjne (wiem że to tylko nic nie znaczaca nazwa, zegarek sam w sobie niema to nic wspólnego z wyścigami, ale zawsze to fajny "smaczek" ktory dodatkowo cieszy)



A porównywałeś go może na żywo z Fireman Victoria? Victoria wydaje się mieć ciekawsza tarcze jeśli chodzi o moje gusta, za to tutaj indeksy są na prawde świetne. I wiesz może jak leży na oryginalnej bransolecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mck159 napisał(-a):

Super, dzięki. Widzę że dodatkowo ma w nazwie "racer", czyli wpasowuje się w moje zainteresowania motoryzacyjne (wiem że to tylko nic nie znaczaca nazwa, zegarek sam w sobie niema to nic wspólnego z wyścigami, ale zawsze to fajny "smaczek" ktory dodatkowo cieszy)



A porównywałeś go może na żywo z Fireman Victoria? Victoria wydaje się mieć ciekawsza tarcze jeśli chodzi o moje gusta, za to tutaj indeksy są na prawde świetne. I wiesz może jak leży na oryginalnej bransolecie?

 

nie porównywałem niestety, ale u mnie te indeksy naprawdę pięknie pracują w świetle :)

miałem do czynienia z 3 bransoletami Balla i wszystkie leżą świetnie, natomiast o ten konkretny rodzaj bransolety podpytaj forumowicza Kapitanik, który niedawno nabył swojego Ball'a chyba na identycznej bransolecie, jaką ma Victory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo moglbym rozważyć sprzedaż nieużywanej bransolety do Fireman Enterprise - zegarek noszę wyłącznie na paskach, a na kajdan mam inne, więc się kurzy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, zakrzutek napisał(-a):

 

nie porównywałem niestety, ale u mnie te indeksy naprawdę pięknie pracują w świetle :)

miałem do czynienia z 3 bransoletami Balla i wszystkie leżą świetnie, natomiast o ten konkretny rodzaj bransolety podpytaj forumowicza Kapitanik, który niedawno nabył swojego Ball'a chyba na identycznej bransolecie, jaką ma Victory.

 

32 minuty temu, zakrzutek napisał(-a):

 

nie porównywałem niestety, ale u mnie te indeksy naprawdę pięknie pracują w świetle :)

miałem do czynienia z 3 bransoletami Balla i wszystkie leżą świetnie, natomiast o ten konkretny rodzaj bransolety podpytaj forumowicza Kapitanik, który niedawno nabył swojego Ball'a chyba na identycznej bransolecie, jaką ma Victory.

Zgadza się, koperta jak i sama bransoleta są takie same w enterprise oraz victory, co do samej bransolety akurat udało mi się bardzo dobrze dopasować na nadgarstek 17,5cm mimo braku mikroregulacji, całość bardzo dobrze spasowana, wygodna, jak na razie nie widzę wad, niektórym nie podoba sie brak zwężania (cała jest szerokości 20cm) oraz zapięcie (chodzi o odpinanie), ja się przyzwyczaiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1662980565334.thumb.jpg.3898c42b7abc40979b827b257c328e05.jpg1662981730619.thumb.jpg.3ad058eebf2df399a23be68d4cc12629.jpg

 

taka ciekawostka NECC:

U.S. Navy Expeditionary Combat Command (NECC), założona w 2006 roku, odpowiada za organizację, obsadę, szkolenie, wyposażenie i utrzymywanie Ekspedycyjnych Sił Bojowych Marynarki Wojennej (NECF) w celu wykonywania misji bojowych, wsparcia bojowego i wsparcia usług bojowych w pełnym spektrum operacji morskich i połączonych, które umożliwiają dostęp z morze i swoboda działania w środowiskach operacyjnych na morzu i lądzie.

Edytowane przez zakrzutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.