Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ta czerwona wskazówka świetna jest

Dlatego wybrałem ten model  :)

 

To jest nowy wypust ?

Raczej nie.

 

Wskazówka faktycznie super, żeby jeszcze okienko daty było w kolorze tarczy...

Cóż, nie można mieć wszystkiego  :P

 

Bardzo fajny i ładnie sfotografowany. Kolor sekundnika bardzo go ożywia.

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie można mieć wszystkiego :P

 

 

Moim zdaniem masz bardzo dużo - to fajny zegarek, a kłopot jest raczej ze mną i moim brakiem akceptacji dla białego okienka daty przy czarnej tarczy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości: ile kosztuje bransoleta do Balla Vivtory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mnie zegarek kompletny. Kapitalny smaczek w postaci czerwonego sekundnika.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie kolor paska wpasował się w odcień tarczy :)

IMG-20200202-223148.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Jest kilka fajnych modeli marki Ball. Zastanawiam się nad zakupem. Chciałbym zapytać o coś posiadaczy zegarków tej marki:

 

Gdzie serwisujecie zegarki tej marki? Jest jakiś autoryzowany serwis w Polsce?

 

W przypadku modeli z rynku wtórnego: jak to jest z tym trytem? Gdyby przestawał już świecić to w serwisie można to ogarnąć?

 

Orientujecie się czy można obejrzeć na żywo jakieś Ball-e w Poznaniu, aby przyjrzeć się jakości i wyrobić sobie jakieś zdanie? Na stronie ballwatch.pl królują sklepy w południowej części kraju (plus Gdynia i Zielona Góra).

Edytowane przez Najki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo mi się spodobał ball z linku wychodzi około 2000 zł

Można zamawiać ? Legit? Clo VAT dojdzie przy takiej kwocie ?

https://www.ashford.com/us/watches/ball/fireman/NM2188C-S3-BK.pid;jsessionid=815B7A02923E522ED1F0550A9EA7A01C.prd-store62?nid=cpg_cat2951057&so=4

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo mi się spodobał ball z linku wychodzi około 2000 zł

Można zamawiać ? Legit? Clo VAT dojdzie przy takiej kwocie ?

https://www.ashford.com/us/watches/ball/fireman/NM2188C-S3-BK.pid;jsessionid=815B7A02923E522ED1F0550A9EA7A01C.prd-store62?nid=cpg_cat2951057&so=4

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dojdzie, dojdzie, do tego dolicz koszt wysyłki, bo ashford sporo kasuje (prawie 60 USD). Dopiero od tego policz wszystkie opłaty, które dołoży Ci w Polsce agencja celna (plus koszt obsługi) albo DHL, czy inny kurier. Na okrągło ok. 25-30% ceny zegarka z wysyłką.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak cena będzie bardzo dobra w porównaniu z PL sklepami.

Chyba ewentualne kłopoty z gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak cena będzie bardzo dobra w porównaniu z PL sklepami.

Chyba ewentualne kłopoty z gwarancją?

Gwarancja jest tzw. sklepowa, czyli do nich do USA trzeba wysyłać, a to oznacza, że przy odbiorze z gwarancyjnej naprawy znowu w Polsce dokładają VAT i cło i opłaty, jak przy zakupie nowego... Absurd, ale tak działa Urząd Celny - lepiej już prostsze rzeczy robić na miejscu na własny koszt. Tylko zakup u AD (i podbita gwarancja przez Autoryzowanego Sprzedawcę) pozwala na korzystanie z polskiego serwisu.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja jest tzw. sklepowa, czyli do nich do USA trzeba wysyłać, a to oznacza, że przy odbiorze z gwarancyjnej naprawy znowu w Polsce dokładają VAT i cło i opłaty, jak przy zakupie nowego... Absurd, ale tak działa Urząd Celny - lepiej już prostsze rzeczy robić na miejscu na własny koszt. Tylko zakup u AD (i podbita gwarancja przez Autoryzowanego Sprzedawcę) pozwala na korzystanie z polskiego serwisu.

Niekoniecznie naliczą opłaty celne, trzeba uruchomić tzw. "Procedurę uszlachetniania biernego"

 

https://www.podatki.gov.pl/clo/informacje-dla-przedsiebiorcow/procedury-celne/procedura-uszlachetniania-biernego/

 

Osobiście przetestowałem, ponieważ wysyłałem żony Armidę w ramach naprawy gwarancyjnej i nie zostały naliczone ponownie opłaty celne, ale przeprawa nie była łatwa...

Edytowane przez Thorsten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To aż dziwne, że Ci się udało, bo ja ja chciałem w ten sposób zwrócić MKII do USA to UC napisał do mnie, że uszlachetnianie bierne jest, ale dla przedsiębiorców. Mi polecono inną metodę, którą opisałem w innym temacie. Jest prostsza moim zdaniem, ale tez ma swoje minusy, bo tam prosisz o zwrot podatku, żeby przy powrocie opłacić go raz jeszcze. Niestety czas na rozpatrzenie wniosku to 120 dni i potem 60 na przelew zwrotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie odprawę celną robił Fedex, musiałem tylko wypełnić upoważnienie dla nich z prośbą o uruchomienie procedury (dla osób fizycznych) w moim imieniu. W każdym razie zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często można na Balla znaleźć dobre promocje. 50% czy nawet 70%. W tej cenie to nawet po opłatach celnych warto wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często można na Balla znaleźć dobre promocje. 50% czy nawet 70%. W tej cenie to nawet po opłatach celnych warto wziąć.

zdaża się ale to są mega stare modele i to z szarej strefy, bez gwarancji. Z tego co wiem, to i poza gwarancją ciężko naprawić, bo nie ma dostepu do części jeśli zegarek nie jest sprzedany przez AD. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu była dyskusja bransoleta vs pasek do Marvelighta III. Poniżej moje fotki z dziś:

 

8db6e66c6c2cfe922648f6886bfcd78c.jpg

 

1722b84742629d523b430ab9ed75c9ab.jpg

 

03b94205b61a391bc8e76e35c41871cd.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to Ballujemy ;-)

post-34987-0-73630500-1581445726_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srebrna, taka jak na zdjęciu "posiłkowym" - niestety moja umiejętność robienia zdjęć jest na poziomie kilkulatka.

Tak się złożyło, że wszystkie zegarki, które obecnie posiadam mają tarcze w ciemnych tonacjach.

Chciałem mieć jedną jasną i ta mnie po prostu urzekła. A do tego lupka, której w żadnym zegarku jeszcze nie miałem, tryt ... długo się nie zastanawiałem, kupiłem "w ciemno" i nie żałuję.

 

post-111712-0-19419200-1581490638_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srebrna, taka jak na zdjęciu "posiłkowym" - niestety moja umiejętność robienia zdjęć jest na poziomie kilkulatka.

 

zdjęcie fajne wyszło, mięciutkie światło złapałeś

To ja wrzucam swojego zieleniaka na nowym pasku

 

BkhFhyn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.