Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ,  klub naj... , chyba dlatego żeby się inni nie dowiedzieli i nie stał się za bardzo powszechny. 904L: 

90AED603-2CB9-4E81-94D3-A1C565EFF142.jpeg


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Kindybal napisał:

No właśnie ,  klub naj... , chyba dlatego żeby się inni nie dowiedzieli i nie stał się za bardzo powszechny. 904L: 

 

Elegancko u Ciebie wygląda, myślałem długo o tej wersji kolorystycznej, ale niebieska tarcza wygrała. Na białej jest szlif słoneczny, czy taka bardziej "ceramiczna" jest?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ledr napisał:

Elegancko u Ciebie wygląda, myślałem długo o tej wersji kolorystycznej, ale niebieska tarcza wygrała. Na białej jest szlif słoneczny, czy taka bardziej "ceramiczna" jest?

Ceramiczna to nie jest , foto zobacz :

 

F817614C-6F1B-439F-9220-23F86F0FA99E.jpeg


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szlifu słonecznego też tu nie widzę... U mnie to tak wygląda przy kiepskim świetle:

 

IMG-20200622-191445.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.06.2020 o 23:45, Czy3 napisał:

Pokaże ktoś pudło od Balla? Co tam siedzi w środku?

Jedno takie mi się przytrafiło :

4328EE6E-9440-457B-96E7-75F80DEF907F.jpeg


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zawitał :) e7fd7894a9b5ac4d5f86e2530ebb2097.jpgd7d81830e35235b77143d4a763d68102.jpg

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa, gratulacje!!!


Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.06.2020 o 17:31, piotrkrakow napisał:

Stal rolkowa jest od ref. Nm2026c-s23j
W Kolekcji HC jest zawsze ETA, w Engineerach i Trainmasterach przewaznie ETA, w Firemanach roznie. No inoczywiacie inhousy. A tym czasem ETA z COSC oczywiscie modyfikowana.

 

Będę miał trudniejsze pytanie, niż o stal czy Etę :)

 

Nie udało mi się znaleźć tej informacji w necie: jakiej grubości jest szkiełko w Inżynierach o średnicy 46 mm, jak np. Starlight, Silver Star, Endurance, Big Boy, Master II Aviator?


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... to ciekawe, też ostatnio zastanawiałem się jakie grube są szkiełka (nie wnikając w modele).

Wiem, wystarczy wyjąć i zmierzyć :)

Edytowane przez Passionat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy na forum przedstawiciela marki, to pewnie @piotrkrakow sprawdzi u źródeł i powie nam - żebyśmy nie musieli wyjmować i mierzyć :P


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marvelight - wersja wyletniona:

 

IMG-20200714-090722.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przez pół roku nie przyszło mi do głowy, że jasny parciak też do niego pasuje. A jak wygodnie się nosi:-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

trochę odświeżyłem bransoletę i porządnie wyczyściłem wszystkie elementy bo jakoś dawno tego nie robiłem. Bransoleta i koperta nazbierały już niestety rys od groma. Bransoletę lekko poprawiłem, chociaż szału nie ma, koperty nie ruszam póki co. Fotka na szybko tylko z komórki...

 

Pozdrawiam

Ball_017.jpg

Edytowane przez Sebaa_75

"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę, że zeszczotkowałeś środkowe ogniwa? Jeśli tak, to szacun, ta bransa jest trudna w obróbce właśnie przez te wielopłaszczyznowe ogniwa...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

tak, użyłem włókniny ściernej w dwóch gradacjach. Efekt jest, no nie wiem, taki sobie... Pozbyłem się natomiast różnych rys i drobnych obić (nie wszystkich, bo jest kilka dość głębokich), których już było sporo właśnie na środkowych częściach bransolety. Postaram się zrobić lepsze zdjęcie aparatem, żeby uchwycić szczegóły. Jest to raczej amatorka, ale jest lepiej niż było. Pytanie na jak długo, bo niby uważam, a zawsze gdzieś tam obiję albo zarysuję... Inna sprawa, że najwięcej noszę tego Ball'a więc to pewnie ma wpływ na szybsze uszkodzenia.

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadadam, mały nie jest ale cóż , da się lubić :

 

43F93D4B-6865-41B6-B859-DF5700DBBB65.jpeg


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny. Bardzo mi się podoba ta osłona koronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nazbierałeś tych Sikorów od Balla :) Jakby się który znudził, to daj znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pewnie niebawem może nastąpić , ale póki co żaden brand nie przypadł mi tak bardzo do gustu jak ten , a dobrze wiesz, że dużo brandów przeszło przez moje ręce. 

1 godzinę temu, rmak napisał:

Świetny. Bardzo mi się podoba ta osłona koronki.

Ten Ball ma więcej atutów niż tylko osłona koronki , która notabene jest świetna i niepowtarzalna .


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, jak zresztą i wiele innych Balli. Jednak ten element wyróżnia ten model i doskonale się z nim komponuje. Jednakże nie twierdzę, że inne jego smaczki mają charakter drugorzędny :) Chętnie natomiast obejrzę więcej zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.