Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

frankenstein

Steinhart ocean one czy Certina ds action

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić diver z czarną tarczą. Już byłem prawie zdecydowany na stenka ale jakoś nie mogę sie przełamać do „znaczka mercedesa”. Wersja z tytanu wygląda ciekawiej ale naczytalem się że Tytan brzydko się starzeje. W oko wpadła mi ostatnio ta certina ale jest sporo droższa i nie wiem czy jest sens do niej dopłacać. Podobno wersja z 2017 ma poprawionego żółwia na deklu ale nigdzie nie znalazłem informacji czy akryl został zamieniony na ceramikę? Który z tych zegarków byście wybrali? Mój nadgarstek to 18cm ale lubię duże zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Steinhart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart udaje Submarinera, wiadomo że jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, ale ja bym go nie brał. Certina nawet fajna ale ten datownik mnie przeraża


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Glycine Combat Sub ???

Bo w strone japoni nie spoglądałeś? Taki np Seiko Sumo, ale to juz troche inna stylistyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A może Trident od Christophera Warda? Od jakiegoś czasu mam go w wersji Pro 600 Vintage i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoglądałem z Seiko podoba mi się tylko Monster drugiej generacji ale jego ceny są zaporowe. Zółwia mierzyłem ale jakoś nie leży mi na ręce. Ta Certina na żywo jest śliczna ale marka taka trochę oklepana jak Tissot :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Trident od Christophera Warda? Od jakiegoś czasu mam go w wersji Pro 600 Vintage i jestem bardzo zadowolony.

Dobra propozycja, miałem Tridenta z białą tarczą, prezentował się zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mój Trident prezentuje się tak:

post-34987-0-52289200-1513019422_thumb.jpg

post-34987-0-93729000-1513019452_thumb.jpg

post-34987-0-37974500-1513019478_thumb.jpg

post-34987-0-97076700-1513019499_thumb.jpg

post-34987-0-28557500-1513019516_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, Ty będziesz ten zegarek nosił, a skoro tak, to Tobie ma on się podobać ;-) Skoro ta Cytryna Ci się podoba, to bierz ją. Myślę, że będziesz zadowolony :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Okrągły rok nosiłem Ocean one 500T i po tym roku wygląda jak nowy, żadnego starzenia, żadnych rysek. Werk jakości, jakiej nie dostaniesz w certinie, 1 sekunda na dobę do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli ostatecznej decyzji jeszcze nie ma ;-) to spójrz także na divery DEEP BLUE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie zawitał ocean one vintage military.Zegarek jest super wykonany i nie żałuję zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.