Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaka9

Zakup rolexa z chrono24

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przymierzam się do zakupu Day Date dla żony.

Niestety zegarek jest tylko na zamówienie i okres oczekiwania jest za długi, postanowiłem więc poszukać ten model na chrono24, aby było szybciej.

 

Jest sprzedawca z Polski, który ma dobre komentarze zarówno na eBay, jak i chrono, mianowicie:

 

https://www.chrono24.pl/rolex/day-date--id7299714.htm?SETLANG=en_PL&SETCURR=PLN

 

Chciałbym się zapytać, w jaki sposób mógłbym się dodatkowo upewnić, że zegarek jest oryginalny? Mieszkałem kilka lat w Chinach i wiem jak tamtejszy rynek wygląda.

Pragnę zauważyć, że ten post nie ma na celu nikogo obrażać, ani kompletnie nic nie sugeruję. Zawsze kupowałem wyłącznie w autoryzowanych salonach, nie lubię ryzyka jakie niesie zakup w sklepach.

 

Polska cena zegarka, to o ile dobrze pamiętam 85 tys zł, jeżeli dostanę specjalną zniżkę w sklepie (stały klient) oraz odliczę sobie koszta tax free, zegarek na chrono24 jest wciąż tańszy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ceny i dostępność luksusowych zegarków zagranicą, czasem warto się zastanowić, czy nie zabrać żony na dwudniowy pobyt w jednym z wielkich europejskich miast (w miarę tani lot + zwykły hotel) i nie kupić jej zegarka w autoryzowanym salonie od ręki ;)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, niestety model ten jest trudno dostępny, szczególnie przed świętami. Dzisiaj w ciągu mojego 20 minutowego pobytu w sklepie poprosiłem o rezerwację 2 Cartierów, zanim Pani udało się to wykonać to były już sprzedane :D.

 

Czy mogę iść do sprawdzonego zegarmistrza, aby spojrzał, np otworzył dekiel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pizzapeperoni

gdzie Cartiere tak sprzedają sie jak świeże bułeczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Noble Palace w Warszawie.

 

Kiedyś kobieta w Kruku zapomniała mi zrobić rezerwację na Rolexa i po 2 dniach był sprzedany.

 

Chyba jednak Polacy lubią marki premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.