Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Edek5555

Tagheuer???? znaleziony

Recommended Posts

Witam wszedlem w podoadanie takiego zegarka calkiem przypadkowo i nurtuje mnie pytanie czy to replika czy orginal. Kupilem samochod z holandii z rozwalonym schowkiem. Po jakims czasie udalo mi sie gp otwprzyc a tam takie cos:)

Waga 110.86

Edited by Edek5555

Poszukaj dobrze, auto na pewno ma co najmniej jeszcze jeden schowek... Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć, że jest tam schowany Rolex lub Omega. Powodzenia i pochwal się koniecznie łupami. Pozdrawiam

Super ORYGINAŁ !!! Różne rzeczy były tu grane, ale rozwalony schowek w aucie z Holandii - trza docenić.

Guest Blunio

Podruba, podruba ;)

A tak pięknie się zaczynało ... a wyszło tak jak zawsze :wacko:

Guest Blunio

No cóż radosna twórczość nie zna granic :rolleyes: ,natomiast ortografia poraża :angry:

Ustami większości z Was przemawia zwykła zawiść :unsure:

Bo nikt oprócz szczęśliwego znalazcy takiej perełki nie ma :blink:

Wstyd KOLEDZY :huh:

Edited by Blunio

No cóż radosna twórczość nie zna granic :rolleyes: ,natomiast ortografia poraża :angry:

Własnie...od dłuższego już czasu czytając niektóre wpisy skóra mi cierpnie - jak można tak kaleczyć język ojczysty...rozumiem że może niektórzy są dopiero w trakcie tzw.edukacji ...ech  <_< nagminne jest zwłaszcza popełnianie błędów ortograficznych, błędne pisanie rozdzielnie czy łącznie - istna tragedia!

Też parę błędów zrobiłeś. Panie moderatorze, może pora kończyć ten temat, bo znowu zaczyna się znęcanie?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.