Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wapek

Zaparowany Mudman Gw-9300dc....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam 3 miesiecznego mudmana. Po wyjsciu z domu na dwór moim oczom ukazał sie taki obraz z czego jestem bardzo zawiedziony, Mam do was pytanie, na gwarancja czy jest to rzecz normalna? dodam ze na dworze jest okolo -1. Zdjecia w załaczniku. Dziekii

post-101913-0-19788700-1513592283_thumb.jpg

post-101913-0-85140400-1513592304_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Trzeba rozkręcić i wysuszyć, niestety w fabryce jest cieplej  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wróci i będzie powtórka. Nowy zegarek za nie male pieniądze i dalej szajs? co one jakieś wadliwe czy o co tu chodzi w tym burdlu..nie wiem wadliwy model czy co. Wielkie mi niezniszczalne g shocki. Dno porażka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wadliwa partia. Jeździłem w tym tygodniu ze swoim g-9300 na rowerze. Rano bywało mroźno ale nie zaparował. Zegarek oczywiście na wierzchu, czasem na szybkę padał śnieg ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam 3 miesiecznego mudmana. Po wyjsciu z domu na dwór moim oczom ukazał sie taki obraz z czego jestem bardzo zawiedziony, Mam do was pytanie, na gwarancja czy jest to rzecz normalna? dodam ze na dworze jest okolo -1. Zdjecia w załaczniku. Dziekii

To zjawisko kondensacji, normalne przy przeniesieniu przedmiotu z ciepłego środowiska do chłodnego.

Koledzy są pozbawieni racji w swoich osądach.

Niczego się nie obawiaj.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kumple maja w robocie rangemany. wsadzamy pod zimna wode wyciagamy moj zaparowany ich zero. Wiec morał z tego taki ze jest wilgoc ktora wejdzie i sama nie wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zjawisko kondensacji, normalne przy przeniesieniu przedmiotu z ciepłego środowiska do chłodnego.

Normalne jak zegarek paruje na zewnątrz, a nie w środku. Nigdy nie miałem problemów z zegarkami, które miały od WR 50 wzwyż, za to parowały te WR i to pod rękawem kurtki ze zużytą membraną. Coś musi być nie tak z takim egzemplarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji co do parowania wewnątrz, jesli chodzi o reszte, jak najbardziej zgoda.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na Forum naukowe sposoby wytłumaczenia zjawiska parowania zegarków, pokazują wiedzę użytkowników w tym temacie, ale dotyczą kliku/kilkunastu egzemplarzy. Zdecydowana większość Casio z WR50 i więcej nie paruje bez względu na rożnice temperatur. I to duże. Na tej podstawie i doświadczeniu z moimi plastkiami takie śmiałe tezy wysuwam. :) Pozdrawiam! ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, zegarek trzeba rozkręcić, pozwolić odparować wilgoci z wewnatrz , i poddac go ponownie obserwacji....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.