Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

" Lajki" , " reputacje"....

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł fajny tylko trzeba jakoś rozwiązać kwestię postów w tematach takich jak "Jaki zegarek nosisz dziś...". Trudno żeby ładne zdjęcie zegarka było oceniane jako "pomocne".

 

Słusznie.

I nie chodzi tutaj i słit focie, ale o naprawdę dobre zdjęcie zegarka.

Kto takie zrobił, wie ile przy tym jest zachodu.

 

To prawda, że nie jesteśmy na forum fotograficznym, ale jako miłośnik zegarków, wolę oglądać ładne zdjęcia, które oddają piękno zegarka, niż takie, które są robione z zegarkiem na ręku siedząc na kibelku. Był taki przypadek.

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie.

I nie chodzi tutaj i słit focie, ale o naprawdę dobre zdjęcie zegarka.

Kto takie zrobił, wie ile przy tym jest zachodu.

 

To prawda, że nie jesteśmy na forum fotograficznym, ale jako miłośnik zegarków, wolę oglądać ładne zdjęcia, które oddają piękno zegarka, niż takie, które są robione z zegarkiem na ręku siedząc na kibelku. Był taki przypadek.

Ale już "rozwiązano ren problem", zawsze można słownie wyrazić uznanie....piszę również jako zapalony fotograf od miesiąca ;) , choć zdaje sobie też sprawę że część będzie miała problem ze "skleceniem" zdania...zawsze łatwiej napisać 500+, lub "graty" :P

 

Dodatkowo chcę zaznaczyć że wspomniany temat, to jest "jaki zegarek masz dziś na......" nie "służy" takim wpisom, od tego jest dział "Galeria", tam jest miejsce na dobre foty -_-

Np ten : http://zegarkiclub.pl/forum/topic/153202-najlepiej-ocenione-zdj%C4%99cia-forumowy-instagram/

 

 

P.S Zdjęcie z nad sedesu pamiętam...niestety.

 

 

 

Edit

 

Dodatkowo forma którą proponuję "zmusi" użytkowników do wyważonych wypowiedzi w tematach dotyczących zapytań o oryginalność, marek modowych i inne, dziś po kilku postach jest to "darcie łacha" i "nabijanie" z nowych co przekłada się na opinię forum w "świecie".

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, więc wypowiem się.

 

Dla mnie pomysł z pierwszego postu jest ok.

Dla codziennego forumowego szaraka (czytaj ja) takie przyznawanie punktów reputacji jest nieistotne - bardziej czytelne byłoby - "pomógł".

 

No ale zdjęcia - myślę, że jeżeli ktoś kojarzy mnie na forum to tylko dlatego, że nieraz wrzucę jakieś zdjęcie

 

..owszem trzeba się nieraz napracować - ustawić, pstryknąć kilkanaście razy, wybrać jedno, zgrać, obrobić i opublikować.

Ja zdjęcia wrzucam, bo chyba każdy lubi je oglądać (piszę ogólnie o zdjęciach - nie o moich wypocinach)- nie liczę przy tym na punkty reputacji i inne "lajki". Bardziej cieszy mnie jak ktoś napisze, że wyszło fajnie lub cokolwiek napisze.

Wiem, że są inne tematy poświęcone foto, ale widzę że są one nieatrakcyjne. Mało kiedy chce się komuś komentować. Swego czasu napstrykałem się do galerii i chyba jedna osoba skomentowała, a jakieś punkty reputacji poleciały - ale ani nie wiadomo kiedy, ani (co ważniejsze) od kogo.

 

 

Marek

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już "rozwiązano ren problem", zawsze można słownie wyrazić uznanie....piszę również jako zapalony fotograf od miesiąca ;) , choć zdaje sobie też sprawę że część będzie miała problem ze "skleceniem" zdania...zawsze łatwiej napisać 500+, lub "graty" :P

 

I serio będzie Ci się fajnie czytało pod udanym/ciekawym/dobrym zdjęciem 10 postów w stylu:

graty

super fotka

łaaał

czad!

itd.

 

Może w kilku wątkach zostawić łapki jak są?

np. wątek "jaki zegarek masz dziś na ręku" nie jest wątkiem służącym pomocy :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to szukanie dziury w całym. Gwiazdki w profilu niech i se znikną bo mogą faktycznie komuś przeszkadzać, ale łapki w górę bym zostawił i nawet poszedł dalej i dodał podgląd osób, które je dały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I serio będzie Ci się fajnie czytało pod udanym/ciekawym/dobrym zdjęciem 10 postów w stylu:

graty

super fotka

łaaał

czad!

itd.

 

Może w kilku wątkach zostawić łapki jak są?

np. wątek "jaki zegarek masz dziś na ręku" nie jest wątkiem służącym pomocy :)

Nie, nie będzie, od kilku lat pisze o tym na forum, podobnie jak o " pachach", " citkach" i "omesiach", z wiatrakami jeszcze nikt nie wygrał.

 

I bez przesady , komu te lajki są potrzebne?, udana fotografia sama sie obroni, bez potrzeby "lubię to", badzmy dorośli.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można, naturalnie, "przeżyć", ale takie pykanie gwiazdek i łapek jednak ogranicza komunikację między ludźmi. Nie, żebym chciał np. z lajków w formie łapek robić mega problem, ale zamiast nich fajniej nawet i te "graty" przeczytać, bo to zawsze jakiś "mikro-kontakt" na forum między jego uczestnikami. Podobnie w drugą stronę - jeżeli np. sprzedawca kogoś oszukał, zachował się nie fair, nie dotrzymał zobowiązań, etc. - proszę bardzo, piszmy - ale konkretnie, opisując dokładnie fakty. Bo, powtórzę jeszcze raz - robienie komuś "negatywnego PR" dlatego, że "coś tam, coś tam", a właściwie to <UWAGA DELIKATNI> "uj wie co", klasyfikuję jako jednoznaczną <UWAGA DELIKATNI> "ujozę". Wracam do mojej nory trzy poziomy pod chlewikiem, chrum. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes wyraził pochlebną opinię o pomyśle, @DawPi ze technicznie to możliwe, wiec myślę ze warto spróbować bez powoływania obrad Sejmu Czteroletniego...;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes wyraził pochlebną opinię o pomyśle, @DawPi ze technicznie to możliwe, wiec myślę ze warto spróbować bez powoływania obrad Sejmu Czteroletniego...;)

Widzę, że bardzo Ci na tym zależy.

Ale chyba nie tak bardzo, by wprowadzić to metodą "na tyrana"?

Na forum jest dużo więcej użytkowników.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bardzo Ci na tym zależy.

Ale chyba nie tak bardzo, by wprowadzić to metodą "na tyrana"?

Na forum jest dużo więcej użytkowników.

To chyba dobrze ze chce usprawnić forum?

 

 

A Tobie na czym zalezy, by pogadać i nic nie zrobic?, jak masz jakies własne pomysły, podsuń....

Wystarczajaco dobrze znam forum i jego użytkowników by wiedziec ze w jednej kwestii bedzie 150 zdań....

A każda inicjatywa jest torpedowana przez wiecznie majacych inne zdanie :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku Tobie ewidentnie się nudzi :)

Nie było "lajków" było źle niektórym, ale cześć była zadowolona :)

Są "lajki" jest źle bo cześć użytkowników jest niezadowolona, ale cześć jest zadowolona bo klikają na "łapki" :)

Cokolwiek robisz będzie gro zadowolonych i gro niezadowolonych - czyli summa summarum nic się nie zmieni tylko ludkowie się pozamieniają miejscami...

 

Nie lepiej się napić wódki bezalkoholowej oczywiście i zostawić tak jak jest? :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Redlińskiego poczytać :) Sierpem trza!


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się lajki podobiom :)

 

ostatnio nawet pobiłem swoisty własny rekord lajków otrzymanych a wszystko dzięki użytkownikowi dawniej występującemu tutaj jako esteta a teraz jako jedyny prawilny i epicki golumiasty :)

 

pozdrawiam serdecznie wszystkich i z niecierpliwością czekam na lajki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lajki mogą choć w niewielkim stopniu zredukować ilość bezsensownych wpisów w stylu "wow", to wolę na nie nie zwracać uwagi, niż żeby ich nie było.

Natomiast również jestem zdania, że gwiazdki są pożywką dla frustratów i zaburzają odbiór człowieka, który przez lata pracował na swoją opinię wśród forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kierownik mówi to musi mieć rację :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się lajki podobiom :)

 

ostatnio nawet pobiłem swoisty własny rekord lajków otrzymanych a wszystko dzięki użytkownikowi dawniej występującemu tutaj jako esteta a teraz jako jedyny prawilny i epicki golumiasty :)

 

pozdrawiam serdecznie wszystkich i z niecierpliwością czekam na lajki ;)

 

Faktycznie -  uznanie forumowiczów, niepodważalna forumowa reputacja  http://zegarkiclub.pl/forum/user/81121-ecipeci/?tab=reputation&app_tab=forums&type=received

Szacun 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak pisalem wczesniej, najwiecej lajków przy postach " personalnych", czy osobie sie nalezalo czy nie, nie mnie osadzać, natomiast jest to łamanie regulaminu, rowniez przez przyznających lajki takim wpisom....

 

Ktos jeszcze napisze ze czemuś pozytecznemu to służy?, czy tylko podkrecaniu spirali hejtu?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ktos jeszcze napisze ze czemuś pozytecznemu to służy?, czy tylko podkrecaniu spirali hejtu?

 

Akurat w tym ostatnim pewien mistrz jest niedościgniony.

 

P.S. Antycypując ew. wywód na ten temat - zgodnie z regulaminem nie dotyczy on nikogo personalnie, o czym świadczy słowo pewien - wg. SJP W. Doroszewskiego: "jakiś, bliżej nieokreślony (,..); Jeden z wielu, nijaki, niektóry".

 

Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym ostatnim pewien mistrz jest niedościgniony.

 

P.S. Antycypując ew. wywód na ten temat - zgodnie z regulaminem nie dotyczy on nikogo personalnie, o czym świadczy słowo pewien - wg. SJP W. Doroszewskiego: "jakiś, bliżej nieokreślony (,..); Jeden z wielu, nijaki, niektóry".

 

Serdecznie pozdrawiam :)

 

Jakiś klonik się zregenerował :) Od kilkunastu dni na forum i wszystko wie...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś klonik się zregenerował :) Od kilkunastu dni na forum i wszystko wie...

 

Po raz drugi zresztą, ale coś z 10-letnim stażem :) .

Do wszystkiego mi daleko, ale co nieco pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz drugi zresztą, ale coś z 10-letnim stażem :) .

Do wszystkiego mi daleko, ale co nieco pamiętam...

Heniu, miło Cię widzieć :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heniu, miło Cię widzieć :)

 

Dziękuję, ja też się cieszę Marku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec otwartej przyłbicy przepraszam za klonika.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.