Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

" Lajki" , " reputacje"....

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TigerBear
Napisano (edytowane)

Nie no, Panwie, troszkę powagi.

W ten sposób nie można.

Każda propozycja - bez znaczenia jakiej wagi - powinna być potraktowana poważnie.

Co to za system ? Hejtować, obrażać, ignorować, wyśmiewać... mamy XXI wiek, nie XV.

Naprawdę nie można inaczej ?

Edytowane przez TigerBear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administracja nie siedzi niestety 24h /doba na forum.

Tak jak każdy pracujemy itd.

 

Temat generuje wycieczki osobiste a te na forum nie są dozwolone.

Na tą chwilę zamykam.

W wolnej chwili przejrze i może przyznam jakieś "nagrody" dla bardziej gorliwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zanim rozpocznie się bardziej rzeczowa dyskusja dotycząca  łapek itp. bardzo Was  wszystkich proszę o więcej pogody ducha w stosunku do innych użytkowników, więcej dystansu i mniej bezinteresownej zaciekłości. Każdy z nas jest inny i każdy z nas ma granicę wybuchowości na innym poziomie :) Np. gdybym do wszystkich klubowych emaili z impertynencjami, które dostaję dzień w dzień po około 50 często ponad 100 podchodził bez dystansu, pewnie musiałbym zaczynać każdy ranek nie od kawy tylko od tabletek na uspokojenie. Prócz tego dostaję spam w ilościach nie do ogarnięcia. 

 

Co do łapek tj. tego kciuka na dole po prawej - zostawmy to jak jest. To nikomu nie szkodzi, a obdarowany ma odrobinę satysfakcji że ktoś podziela jego zdanie.

 

Co do oceny wypowiedzi forumowiczów w różnych wątkach, to już jest temat do dyskusji. Tutaj najwięcej mają do powiedzenia Moderatorzy, bo to Oni są na pierwszej linii frontu. Czy jakieś oceny/punkty dla użytkowników by się przydały ? Być może tak. Osobiście jestem w 75 %  za jakimś systemem punktowania czy nagradzania aby wyróżnić tych najbardziej aktywnych forumowiczów, ale aktywnych merytorycznie. Wszystkie te wpisy dot. zegarka na ręku też są potrzebne bo wnoszą element zabawy, ale prócz dobrego humoru niczego nie wnoszą dlatego nie powinny wpływać na ewentualne oceny.

 

Na razie rk7000 zamknął temat i słusznie, bo to pozwoli trochę ochłonąć  dyskutantom :) Kiedy otworzy - któż to wie .... ? :D 

 

PS

mam jeszcze prośbę, aby w ewentualnej dyskusji nie prowokować się wzajemnie. Mam tu na myśli Marka, który czasami odnoszę wrażenie jest specjalnie prowokowany do ostrzejszej wypowiedzi żeby potem prowokujący mógł powiedzieć - a, nie mówiłem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.