Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rasputin844

Casio edifice sklep internetowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. zamówiłem zegarek dokładnie ten model: 

CASIO EF-126D-7A

 

w jednym z chyba najbardziej popularnych sklepów internetowych.

Dzisiaj przesyłkę odebrał mój tata(za pobraniem) po przyjechaniu do niego szybko wziąłem się za rozpakowywanie niespodzianki i pojawił się problem.

 

Zegarek nie był w żadnym oryginalnym pudełku casio tylko rzucony do pudełka i owinięty folią. Jakieś papiery (niby gwarancja) ciężko mi to stwierdzić. Zegarek zacząłem oglądać ze wszystkich stron i na spodzie jest napis ,,cased in china'' WTF?

jutro do nich dzwonię nie chce go co to ma być? Narazie nie podam nazwy sklepu ,póki nie usłyszę od nich jakiegoś sensownego wytłumaczenia.

połasiłem się bo zegarek był w mega promocji, ale to co dostałem to masakra jakaś ani na prezent ani...jak to wygląda? Pomóżcie mi co mam robić? w załączniku zdjęcia

I

post-72418-0-24365700-1513802888_thumb.jpg

post-72418-0-14419500-1513802902_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak, sklep jak najbardziej ok, może tak przez przedświąteczny szał niechlujnie zapakowali  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to co mówisz przeciez to się nawet na prezent nie nadaje. Bubel jak nic, jeszcze to china na odwrocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku mam 4 zegarki Casio i na jednym jest made in china edifice (oficjalna dystrybucja zibi) i na g-shock thailand. Pozostałe dwa nie wiem bo jeden zapakowany przez żonę na prezent a drugi jest na dole i nie chce mi się go sprawdzać. Wszystkie z oficjalnych sklepów. Nie patrz na opakowanie. Jak zegarek jest dobrze wykonany to oryginał. A że pudełko takie to może stąd cena że nie ma oryginalnego opakowania? Nie pomyślałeś o tym? Często są zniżki i to duże bo opakowanie jest zastępcze. Z resztą jak uważasz że na prezent się nie nadaje ja za taki się nie po gniewam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efa to,że cena jest taka nawet mi przez myśl nie przeszło ponieważ nigdzie to nie było napisane. gdyby było to bym nie kupił.Jeżeli reklamacja nie zostanie uwzględniona a coś mi się wydaje ,że czekanie 14 dni na rozpatrzenie w okresie Święta-Nowy Rok może się przedłużyć to chętnie go sprzedam. Ja bez opakowania nie chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja nie wiedziałem, że do innych niż G są pudełka. :D Na Twoim miejscu baaardzo bym się zdziwił, jakbym zobaczył na tym zegarku napis "Japan" :D Piszę to jako posiadacz kilku Casio i Seiko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczenię Cię ja kilka lat temu do Casio w213 dostałem pudełeczko metalowe Casio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem w szoku tego co tu słyszę. Ja zawsze jak kupowałem zegarek nawet jak to był zwykły QQ dostawałem w pudełku.

 

opakowanie powinno wyglądać tak:

 

w kartonie wstyd dać na prezent coś takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dziwię, że koledzy piszą o braku pudełek, no ale wierzę, bo jeszcze nie wszystko w życiu widzałem.

 

Co do zegarka, to jak jest w porządku, z papierami i przywieszkami, to wystarczy znaleźć ładne pudełko w sklepie z durnostojkami i po problemie. Jeśli obdarowywana osoba nie jest jakimś maniakiem zegarków, to nie powinna mieć z tym problemu. A w przeciwnym wypadku, będzie to też zaczepienie do rozmowy o zegarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.