Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Witam

To już mój trzeci post z poszukiwaniami zegarka. Mam 3 możliwości do zakupu, które najbardziej w tym momencie podobają się mi. Szukałem jedynie w marce Orient, bo taka została mi tutaj polecona.

Spójrzcie i oceńcie proszę, czy warte są swojej ceny. Największe zapytanie jednak mam do tego modelu: http://tiny.pl/g4mbf. Jest to kwarcówka, a marka ta słynie raczej z automatów. Co powiecie o tym modelu ? 

Pozostałe 2 "sikory"

http://tiny.pl/g4mb5

http://tiny.pl/g4mb1

Jeśli macie zegarki w tym rodzaju, ale innej firmy to śmiało podeślijcie propozycje :)

Liczę na pomoc :)

Pozdrawiam 

Edited by netek123

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Senna
      Bardzo byłabym wdzięczna za podpowiedzi, jak ustawić czas w ORIENT KAMASU RA-AA0003R19B  .
      Zapytałam o to w wątku zakupowym, ale pewnie tu jest właściwsze miejsce.

Wiemy, że trzeba czekać, aż sekundnik będzie na 12, żeby wyciągnąć koronę, ale albo mamy za słaby refleks, albo trzeba do tego jakiejś wyjątkowej siły / precyzji - w ogóle nam to nie wychodzi...
      A może potrzebne są do tego jakieś narzędzia? 
      Bardzo będę wdzięczna za podpowiedzi, jak sobie z tym poradzić...
    • By Wojtys
      Witam serdecznie drogich zegarkowiczów. Ostatnio nabyłem taki oto Orient. Powiem szczerze na pierwszy rzut oka wydawał mi się w porządku , a dopiero później zauważyłem na tarczy dwie kropki koloru miedzi. Moją uwagę przykuły także ( najprawdopodobniej ) japońskie napisy na datowniku i cyfry przy dniach tygodnia przy angielskich skrótach. Zegarek na pewno automatyczny, jednak nie zaglądałem do środka. Za jakąkolwiek pomoc lub informację bardzo dziękuję.

• By WiPol
      Poszukuję zegarka z automatycznym naciągiem w cenie do dwóch tysięcy złotych.
      Interesują mnie wyłącznie modele na skórzanym, czarnym pasku z czarną lub białą tarczą.
      Preferowana szerokość koperty to +- 42 mm- może być mniejsza natomiast większa lub nie.

1. Orient RA-AS0011S10B (lub RA-AS0005S10B)

Problem numer jeden.
      Wszyscy sprzedawcy w Polsce wystawiają te modele ze zdjęciami, na których widnieje napis "MADE IN JAPAN" jednak drążąc temat oraz prosząc o dodatkowe zdjęcia okazuje się, iż jest to jedynie "japan movement" czyli zegarek składany jest w Chinach. Zależy mi na modelu składanym w Japonii jednak nigdzie nie mogę do dostać.
      Znalazłem wiele zagranicznych zdjęć oraz filmów na YouTube gdzie omawiany model posiadał pożądany przeze mnie napis, natomiast krajowi sprzedawcy twierdzą, że w życiu nie widzieli Orienta "MADE IN JAPAN" nie licząc modeli z lat 80.
      Pozostaje jedynie sprowadzenie z Creation Watches?
      Czy proces składania w Chinach rzeczywiście wpływa na jakość?

2. Bulova 97A154

Problem taki tam sam w przypadku marki Orient.

3. Zeppelin Flatline 7364-5

+ cena niższa od wymienionych powyżej modeli
      + made in Germany

Proszę o opinie. Czy warto rozdrabniać się nad miejscem składania zegarków Orient, a jeśli tak, to gdzie szukać tych Japońskich?
      Czy któryś z tych trzech, a może jeszcze inny zasługuje na szczególną uwagę?

• By Senna
      Dzień dobry.
      Poszukuję prezentu dla męża o takich parametrach:
      nurek  - 200m wodoszczelność - automat - szafir - bransoleta.

Znalazłam 2 modele o tych cechach:
      tańsza  FESTINA 20531/1  ( 649 zł - https://www.timestore.pl/20531-1  )
      droższy ORIENT KAMASU RA-AA0003R19B  ( 946 zł - https://westwatches.pl/pl/zegarki-meskie/orient-ra-aa0003r19b )

Będę wdzięczna za Wasze refleksje, czy warto wydać 300 zł więcej na Orienta, czy nie.
      Z góry dziękuję.

• By krosnovski
      Witam, niedawno nabyłem nowy zegarek Orient fac00009n0. Jest to mój pierwszy zegarek automatyczny. Ogólnie z zegarka jestem zadowolony natomiast zegarek spóźnia się około 2 minuty na dobę. tutaj moje pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników czy to normalne zachowanie dla zegarka automatycznego czy też zwracać zegarek jako wadliwy. 

Pozdrawiam.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.