Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kosti

Rysa na boku koperty ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sekunde teamu podczas czyszczenia zegarka przez przypadek porysowałem bok koperty w kształcie litery Z czy da rade to usunąć? Gdzie mam sie kierować? Jakie podjąć działania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Opla, frustracja minie:)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Opla, frustracja minie:)

Mam AMG c63s coupe ed1  z maja - dzieki ale lubie drogie rzeczy, i jak sa w pedantycznym stanie.. Czy ktoś może dać radę co z tym zrobić? Zegarmistrz poradzi z tym sobie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co się pytasz? Wywal zużyty, kup nowy :)

Serio. Nie ten dział po pierwsze. Po drugie zaś - rysa rysie nierówna. Poza jej głębokością przy usuwaniu liczy się też sposób wykończenia powierzchni koperty.

 

post-6402-0-38564200-1514129565_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co się pytasz? Wywal zużyty, kup nowy :)

Serio. Nie ten dział po pierwsze. Po drugie zaś - rysa rysie nierówna. Poza jej głębokością przy usuwaniu liczy się też sposób wykończenia powierzchni koperty.

 

attachicon.gifDisney-Series-Zorro-disney-37185407-640-480.jpg

Zegarek Breitling Cosmonaute https://www.breitling.com/en/models/navitimer/navitimer-cosmonaute/ roczny. Nie mogłem zamiescic załącznika z komputera rysa raczej powierzchowna nie głeboka. Pytałem tylko czy zegarmistrz zajmuje sie takim czyms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli powierzchnia jest polerowana, zaś rysa niezbyt głęboka, to kup ściereczki Cape Cod i sam dasz radę.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potraktuj to jako pierwsza skaza wojenna i noś z dumą dalej. To tylko zegarek, jak się nosi to i rysuje. Fabryki nie podrobisz, można jedynie jeszcze bardziej pogorszyć stan. Polecam z tym po prostu żyć, albo jak radzi kolega Tarant po każdej rysie kupować nowy zegarek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam AMG c63s coupe ed1  z maja - dzieki ale lubie drogie rzeczy, i jak sa w pedantycznym stanie.. Czy ktoś może dać radę co z tym zrobić? Zegarmistrz poradzi z tym sobie? 

 

Nie wiem co był zrobił gdybym porysował AMG c63s coupe ed1 lub jakąś inną drogą rzecz, ale zdecydowanie mogę Ci doradzić w kwestii tego Navitimera (sam takiego kiedyś chciałem - przeszło mi).
 
Miałbym to kompletnie w dooopie!!!
 
Mało tego. Cieszyłbym się, że od teraz nie muszę go niańczyć. Miałbym ponadto świadomość, że:
- To jest zegarek sportowy, a zegarki sportowe ubiera się z zamiarem bycia aktywnym sportowo. A wtedy co?
- Żeby zegarmistrz mógł go wypolerować to będzie musiał go rozebrać
- Żeby nie wiem jak się starał, zaokrągli mu boki
- Żeby stanął na głowie, ten zegarek już nigdy nie będzie zgodny ze specyfikacją
- Żeby skały s...., te zabiegi obniżą jego wartość
- Ja sam taki nieskazitelny nie jestem. W dzieciństwie dostałem na podwórku w głowę kamieniem, a 3 lata temu na Bali deską surfingową. Jakby się dobrze przyjrzeć, to dwie blizny tworzą razem literę Z. Nigdy nie pomyślałem, żeby je wypolerować.
- Naprawdę mam w życiu większe zmartwienia
 
Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sekunde teamu podczas czyszczenia zegarka przez przypadek porysowałem bok koperty w kształcie litery Z czy da rade to usunąć? Gdzie mam sie kierować? Jakie podjąć działania?

Po pierwsze to nie FB, tylko forum tematyczne, podzielone na działy, posiada też wyszukiwarkę na stronie głównej...

Wystarczy poszukać, bo podobne pytania już padły na forum ( jest to też wymóg zawarty w regulaminie- najpierw szukamy, póżniej  zadajemy pytanie).


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Witam sekunde teamu podczas czyszczenia zegarka przez przypadek porysowałem bok koperty w kształcie litery Z czy da rade to usunąć? Gdzie mam sie kierować? Jakie podjąć działania?

 

Nie przejmuj się tym. W końcu Twój zegarek trafi do serwisu, a wtedy zrobią z rysą porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.