Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

betheone

Czy zegarki dostępne na allegro są oryginalne?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Chciałam się dowiedzieć czy zegarki dostępne na allegro np. marki Daniel Wellington, Cluse są oryginalne. Ich cena jest bardziej atrakcyjna niż w sklepach. Mogę liczyć na waszą pomoc? :)

post-102049-0-01247400-1514203798_thumb.jpg

post-102049-0-55295800-1514203807_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jednoznacznie powiedzieć, ja bym uważał. Zwłaszcza że DW to marka zaraz po Rolexie najczęściej podrabiana . Swoją drogą nie polecam DW ani innych modowych zegarków, ale to już Twój wybór. Wracając do tematu zegarki modowe za mała cene zawsze są podejrzane, radzę kupić na oryginalnej stornie.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jednoznacznie powiedzieć, ja bym uważał. Zwłaszcza że DW to marka zaraz po Rolexie najczęściej podrabiana . Swoją drogą nie polecam DW ani innych modowych zegarków, ale to już Twój wybór. Wracając do tematu zegarki modowe za mała cene zawsze są podejrzane, radzę kupić na oryginalnej stornie.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jednoznacznie powiedzieć, ja bym uważał. Zwłaszcza że DW to marka zaraz po Rolexie najczęściej podrabiana . Swoją drogą nie polecam DW ani innych modowych zegarków, ale to już Twój wybór. Wracając do tematu zegarki modowe za mała cene zawsze są podejrzane, radzę kupić na oryginalnej stornie.

serio? zaraz po Rolexie? a Armani, CK itp?

radzisz kupić na ich stronie? bądź człowiekiem i daj dobrą radę - nie kupować ich wcale. po prostu kupić zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta osoba się pytała gdzie kupić oryginal, więc mówię. Przecież odradzilem kupno tych zegarków, grzeczniej proszę...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Żeby ktoś nie miał bólu du*y to powiem jeszcze raz, odradzam kupno tych zegarków. Nie są warte nawet połowy swojej, ceny., DW ma, mechanizm który można znalezc w zegarkach za połowę połowy jego ceny.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Chciałam się dowiedzieć czy zegarki dostępne na allegro np. marki Daniel Wellington, Cluse są oryginalne. Ich cena jest bardziej atrakcyjna niż w sklepach. Mogę liczyć na waszą pomoc? :)

To buble, nawet oryginaly.

Zdecydowanie odradzam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kolego @betheone, nie podążaj tą drogą, bo prowadzi ona na ciemną stronę mocy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @betheone, nie podążaj tą drogą, bo prowadzi ona na ciemną stronę mocy  ;)

*kolezanko, czemu ciemna stronę mocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

*kolezanko, czemu ciemna stronę mocy?

No @fidelio leć po kwiaty, inaczej przeprosiny będą nieważne :wub:

Ciemna strona Mocy - zwana Bogan przez starożytnych użytkowników Mocy[1] - to jeden z aspektów Mocy, energii wypełniającej wszechświat. Jej ścieżka zawiera w sobie gniew, nienawiść oraz inne silne emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*kolezanko, czemu ciemna stronę mocy?

Ponieważ zegarki DW to szmelc niesamowity i abominacja  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.