Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kochamzegarki421

Ten nieszczęsny Albert Riele... co to właściwie?

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.apart.pl/zegarki/albert_riele/premiere/3272

 

Naczytałem się opinii tutaj że w tej cenie to można lepszego kupić. 

No ale nie ukrywam że mi się podoba i jakoś pieniądze u mnie to nie problem.

Ma niby szwajcarski mechanizm. Niech się wypowiedzą na jego temat jakieś

osoby które posiadają/wiedzą o nim coś więcej niż tylko to co słyszeli.

Dzięki z góry za rady itd ale nie mówcie "haha w tej cenie to mozesz tissota

zajebistego mieć" tylko wypowiadajcie się na temat tego konkretnego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka która została reaktywowana przez Apart. Jesli zegarek Ci się podoba i masz ochotę wydać ponad 3 tys. na kwarca, to nikt Ci nie zabroni. Jak chcesz kwarca, to można kupić cos lepszego za tą kasę, jak chcesz mechaniaka, to podobnie jak wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Po pierwsze, to jak dla mnie, AR to przede wszystkim cudowne dziecko marketingu, czasami dość nachalnego, ze strony APARTu. To faktycznie truizm, ale niech tam, powtórzę za innymi, w tej kwocie zdecydowanie warto rozejrzeć się za czymś innym. Ja osobiście nie dałbym ponad 3 tyś zł, za zegarek AR, a do tego na mechanizmie kwarcowym. Jeśli koniecznie ma to być kwarc, to raczej poszukaj jakiejś innej marki - tu sugerowałbym w szczególności coś z oferty SEIKO/CITIZEN. Zastanów się jednak, czy to musi być kwarc i czy koniecznie chrono? Jeśli jednak nie, to otworzy się ...morze możliwości  ;)

 

Argument ostateczny, póki Krychowiak nosił porządne zegarki, grał w porządnym hiszpańskim klubie i grał porządnie. Zobacz co się stało, jak zaczął reklamować/nosić zegarki AR  :P

 

Ostatecznie to jednak Twoje pieniądze i Twoja decyzja  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne dla mnie jest, że A daje cenę na poziomie naprawdę przyzwoitego zegarka za coś co jest warte może 500-800zł. Liczą, że ktoś, kto chce wydać ponad 3 tysie nie sprawdzi co kupuje (np. autor wątku)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziwne dla mnie jest, że A daje cenę na poziomie naprawdę przyzwoitego zegarka za coś co jest warte może 500-800zł. Liczą, że ktoś, kto chce wydać ponad 3 tysie nie sprawdzi co kupuje (np. autor wątku)?

Tak właśnie działa nachalny marketing i "upychanie" tej marki przez sieć A tam, gdzie tylko się da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie AR to zegarki pięknie zapakowane, wydaja się być bardzo luksusowe, no i jakie mają reklamy!

Ale to wszytko pozytywnego co można powiedzieć o tej marce.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym że totalny chłam, ale na pewno zegarek nie wart swojej ceny. Jeśli nie zależy ci na kasie, to możesz go brać, bo za tą cenę to już ciężko zrobić zegarek z plastiku co wytrzyma miesiąc, ale da się zrobić lepszy czasomierz.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Po prostu w tych pieniądzach można lepiej, dużo lepiej. Określ parametry brzegowe, a więc budżet, przeznaczenie zegarka /elegancki, na co dzień, sportowy/, czy to ma być kwarc czy jednak coś mechanicznego, a wówczas będziemy w stanie coś konkretnego doradzić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

A oglądałeś Kolego Certiny DS Podium ? :huh:

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega obejrzy Certiny to zapomni, że istnieje coś takiego jak Albert Riele

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Myślę, że będzie tak miał nie tylko po obejrzeniu Certin ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajny sikor ;-) Zdecydowanie lepszy wybór niz AR!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie działa nachalny marketing i "upychanie" tej marki przez sieć A tam, gdzie tylko się da...

To akurat można powiedzieć o wielu nawet znanych markach, typu rolex. Reklama w każdym czasopiśmie, w kanałach sportowych, a potem trzeba się zapisywać na kilkuletnie listy kolejkowe. Dla mnie PRowe dno.

 

Co do AR, fajne jest plasowanie marki w salonach apartu, między zenithem a braitlingiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, najwyraźniej Apart ma takie właśnie zdanie o tym brandzie i stąd właśnie tak go pozycjonuje :-) A co do Rolexa, to gdzieś słyszałem, że takim modelem, gdzie obowiązują te listy kolejkowe jest Daytona. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą, że w tej cenie można lepiej. Ale nie idą za tym żadne argumenty. Można lepiej, ale z jakiego powodu? Nie bronię absolutnie marki AR, ale sam jestem czasem ciekawy takich firm, które plasują się na jakiejś półce w sumie nie wiadomo dlaczego. Czy tylko kwestia sztucznej wyceny producenta / dystrybutora? A jeśli nie, to co? Jakie są realne argumenty, że w tej cenie można kupić lepszego kwarca z chronografem? Bo można nawet za 1/10 tej kwoty jakiegoś Timexa dostać, ale tu akurat wiem, skąd ta cena. Natomiast koszt 3 tys. zł daje już spore domysły - czy za tym idzie jakość, czy tylko kwestia marketingu?


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, najwyraźniej Apart ma takie właśnie zdanie o tym brandzie i stąd właśnie tak go pozycjonuje :-) A co do Rolexa, to gdzieś słyszałem, że takim modelem, gdzie obowiązują te listy kolejkowe jest Daytona. Prawda to?

Nie tylko Daytona, choć na nią najdłużej się czeka, choć już nawet i z tych zapisów podobno zrezygnowano. Wygląda to taj jakby "nie Daytona dla Polaka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla miłośników marki. Sopot molo.6d08c7f153deb63f8722659b64d3e4dd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A reklamy Rolexa nie widać ;-)

Gniazdo AR ;-)

post-34987-0-38443300-1514369222_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie bierz Tissota lub Certinę. Popatrz też na promocję to może uda się wyrwać Davosę lub Eposa. Nie patrz na wyrób marketingowy jak AR. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certiny DS Podium obejrzałem i meeega mi się podobały. Nie kupuję pochopnie oczywiście, zastanawiam się dalej i dzięki za wszystkie komentarze kochani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certiny DS Podium obejrzałem i meeega mi się podobały. Nie kupuję pochopnie oczywiście, zastanawiam się dalej i dzięki za wszystkie komentarze kochani

I słusznie :) Bierz Certinę :) 

Szczęsliwego nowego roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś po tych wszystkich reklamach też podobały mi się AR. Uzbierałem troszkę i stwierdziłem że idę kupić swój zegarek do codziennego użytku. Czyli kwarc chrono na bransolecie. Udałem się do salonu apartu przymierzałem swojego wymarzonego kwarca AR.za 2tys. Bransoleta była pusta w środku i lekka. Zegarek sprawiał wrażenie zrobionego niechlujnie. Koronka przyjemnie nie pstryka. Tego dnia kupiłem certine ds podium i zabrałem dziewczynę na dobrą kolację z dobrym winem za resztę kasy. DS kosztował 1600zł.

Warto nadmienić że sytuacja miała miejsce 8 lat temu. Zegarek sprawuję się bezproblemowo.

Edytowane przez K.Ptolemeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.