Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lincoln Six Echo

Panzera: zegarki z dalekiej Australii

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do zainteresowania się australijską marką Panzera.

 

Stosunkowo świeży brand (na rynku od 2009 r.), oferujący przyzwoicie wykonane i ciekawe stylistycznie zegarki inspirowane stylem bauhaus i minimalizmem, jak również stylem marine oraz klasycznymi i bardziej nowoczesnym ujęciem designu w klimacie pilot/flieger.

 

http://panzera-style.com

 

26056027_10156056868197052_2011271504959

 

26230677_10156062477367052_2368476320370

 

26168379_10156056866007052_3666331185944


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jogi
      Czołem  
      Na sprzedaż Sinn 556A, który jest w moim posiadaniu od nowości i został zakupiony u autoryzowanego sprzedawcy marki w Polsce.
      Wszelkie paski i przedmioty, które mogą być widoczne na zdjęciach, nie wchodzą w skład oferty - chyba, że w opisie danego zegarka napisałem inaczej.
       
      I. ZAMIANY
      Możliwe (w dowolnej konfiguracji zegarkowo-gotówkowej), ale tylko na coś z poniższej listy:
      -. Sinn 105 UTC;
      -. Sinn 103.061;
      -. Sinn EZM 13.1;
      -. Sinn 856;
      -. Sinn EZM 3;
       
      II. DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
      1. Płatność przelewem, całej kwoty, na wskazane konto. Ewentualnie gotówka przy odbiorze osobistym.
      2. Koszty pakowania i wysyłki biorę na siebie.
      3. Odbiór osobisty, w ciągu najbliższych kilku tygodni, w Rzeszowie.
       
      III. ZEGAREK
      1. Sinn 556A (556.014) (38.5 mm)
      Po dane techniczne odsyłam do strony producenta: https://www.sinn.de/en/Modell/556_A.htm.
      Zegarek był normalnie używany i od takiego używania pojawiły się zarysowania na bransolecie, w tym na zapięciu oraz dwa przytarcia na kopercie. Są to jednak normalne ślady używania, które w przypadku tego zegarka bardzo łatwo usunąć choćby gąbeczką do naczyń. Zegarek nie miał żadnych nieprzyjemnych przygód. Od spodu na uszach są ryski od zmiany pasków. Obydwa szkła czyściutkie, bez skaz.
       
      - stan zegarka: technicznie 10/10, wizualnie 7/10;
      - okres gwarancyjny do 29.11.2024 (w zestawie jest podbita karta gwarancyjna);
      - w zestawie jest wszystko, co dostaje się w sklepie - m. in. narzędzie do zmiany pasków, klucze imbusowe i klej do gwintów;
      - wszystkie zdjęte ogniwa bransolety w zestawie (obecnie bransoleta skrócona na nadgarstek 18-18.5 cm);
      - UWAGA! Brakuje jednego wkręta do bransolety;
      Odjąłem z tego powodu jeden punkt oceny wizualnej, jednak moim zdaniem nie stanowi to żadnego problemu, chyba, że ktoś ma nadgarstek >20 cm i lubi nosić takie małe zegarki.
      - dodatkowy, skórzany pasek marki Hirsch, model Modena - praktycznie nieużywany;
      - jeżeli zainteresowany będzie chętny, to za darmo mogę dorzucić 3 paski CNS widoczne na ostatnim zdjęciu - dobrze leżą z takimi małymi zegarkami;
       
      Cena: 4100 PLN
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

    • Przez tofiks_th
      Cześć,
      kolejna próba redukcji zawartości pudełka. Tym razem na sprzedaż lecą dwa zegareczki:
      1) fajny flieger type B full lume od Escapement Time. Koperta stalowa o średnicy 40mm (mierzone bez koronki), zakręcana koronka, szafirowe szkiełko. Mechanizm automatyczny pt5000, odpowiednik szwajcarskiej ety 2824, taktowany 28000 bph, na prawidłowym chodzie. Z tym werkiem wiąże się pewien drobny mankament, mianowicie posiada luz na łożysku wahnika (wg mojej niefachowej oceny) i przy gwałtowniejszych ruchach nadgarstka trochę grzechocze. Gościu od którego kupiłem, nie raczył był wspomnieć. Poza tym chodzi normalnie. Z tego tytułu cena adekwatnie obniżona. Piękna luminescencyjna tarcza (full lume). Zegarek bardzo uszanowany, kilka razy na nadgarstku, bez zauważalnych śladów użytkowania, subiektywnie 9/10. W zestawie oryginalne pudełko. Bez zamian i zwrotów. Cena ostateczna, 399 zł z wliczonym paczkomatem Inpostu. Wysyłka po wpłacie lub możliwość zakupu poprzez znaną platformę.
       
      2) ciekawy księżycowy chronograf od Pagani Design. Stalowa powlekana koperta o średnicy 40mm (mierzone bez koronki, zakręcana koronka, szafirowe szkiełko z powłoką antyrefleksyjną. Napęd mechaquartz seiko vk63, chronograf zeruje idealnie. Zegarek w zasadzie nowy, noszony kilka godzin w domu, bez śladów użytkowania. Subiektywnie 9,5/10.  Bez zamian i zwrotów. W zestawie oryginalne pudełko. Cena ostateczna, 320 zł z wliczonym paczkomatem Inpostu.
       
      w razie pytań zapraszam
      Tomek












    • Przez Jaspel
      W ramach dalszej redukcji leci Oris, dobrze znany Pro pilot w bardziej komfortowej wersji - 41mm.
      Oris 01 751 7761 4065-07 6 20 07LC BIG CROWN PROPILOT BIG DATE
      Piękna granatowa tarcza, nowsza wersja z nakładanymi indeksami. Świetna luma o niebieskim kolorze.
      Zegarek na poprawnym chodzie, niewielkie, normalne ślady noszenia (zapobiegawczo 8/10).
      Pasek w dobrym stanie, jakieś tam przetarcia na klamrze.
      Zegarek z polskiej dystrybucji, zarejestrowany na myOris. Gwarancja skończyła się w styczniu 2024r (zegarek kupiony w 01.2021r).
      W komplecie Ori pasek z klamrą, komplet pudel, karty i paragon - dowód zakupu.
      Poproszę 4599zl do jakichś negocjacji.





















    • Przez Jogi
      Czołem  
      Na sprzedaż dwa zegarki, obydwa są w moim posiadaniu od nowości i obydwa zostały zakupione u autoryzowanych sprzedawców tych marek w Polsce.
      Wszelkie paski i przedmioty, które mogą być widoczne na zdjęciach, nie wchodzą w skład oferty - chyba, że w opisie danego zegarka napisałem inaczej.
       
      I. ZAMIANY
      Możliwe (w dowolnej konfiguracji zegarkowo-gotówkowej - mam jeszcze kila zegarków, których potencjalnie mógłbym się pozbyć), ale tylko na coś z poniższej listy:
      -. Sinn - 105 UTC, 103.061, EZM 13.1;
       
      II. DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
      1. Płatność przelewem, całej kwoty, na wskazane konto. Ewentualnie gotówka przy odbiorze osobistym.
      2. Koszty pakowania i wysyłki biorę na siebie.
      3. Odbiór osobisty, w ciągu najbliższych kilku tygodni, w Rzeszowie.
       
      III. OFEROWANE ZEGARKI
      1. Certina DS Action Diver (43 mm) - SPRZEDANA
       
      2. Sinn 556A (556.014) (38.5 mm)
      Po dane techniczne odsyłam do strony producenta: https://www.sinn.de/en/Modell/556_A.htm.
      Zegarek był normalnie używany i od takiego używania pojawiły się zarysowania na bransolecie, w tym na zapięciu oraz dwa przytarcia na kopercie. Są to jednak normalne ślady używania, które w przypadku tego zegarka bardzo łatwo usunąć choćby gąbeczką do naczyń. Zegarek nie miał żadnych nieprzyjemnych przygód. Od spodu na uszach są ryski od zmiany pasków. Obydwa szkła czyściutkie, bez skaz.
       
      -stan zegarka: technicznie 10/10, wizualnie 7/10;
      - okres gwarancyjny do 29.11.2024 (w zestawie jest podbita karta gwarancyjna);
      - w zestawie jest wszystko, co dostaje się w sklepie - m. in. narzędzie do zmiany pasków i klej do gwintów;
      - wszystkie zdjęte ogniwa bransolety w zestawie (obecnie bransoleta skrócona na nadgarstek 18-18.5 cm);
      - UWAGA! Brakuje jednego wkręta do bransolety;
      Odjąłem z tego powodu jeden punkt oceny wizualnej, jednak moim zdaniem nie stanowi to żadnego problemu, chyba, że ktoś ma nadgarstek >20 cm i lubi nosić takie małe zegarki.
      - dodatkowy, skórzany pasek marki Hirsch, model Modena - praktycznie nieużywany;
      - jeżeli zainteresowany będzie chętny, to za darmo mogę dorzucić 3 paski CNS widoczne na ostatnim zdjęciu - dobrze leżą z takimi małymi zegarkami;
       
      Cena: 4350 4044 PLN
       
      Poniżej zdjęcia - 6 ostatnich zostało wykonanych dzisiaj.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

    • Przez Wahnik
      Dzień dobry,
      Zdecydowałem się wystawić zegarek, który służył mi kilka lat. Certina DS Blue Ribbon należy do rzadziej spotykanych diverów
      Choć używany był z poszanowaniem to ryski w miejscach newralgicznych oczywiście są, stan oceniam na 7/10 .
      Zegarek napędza kwarcowy caliber Eta 955.112 montowana w wyższych modelach. Posiada 7 kamieni, co na kwarc jest sporo.
      Ogólnie jest to mocny podwodnik z zaworem helowym. Zegarek sprzedaję na firmowym pasku przyciętym do nadgarstka około 18 cm.
      W cenie zegarka dołączam miękki pasek gumowy i nurkową drabinkę.
      Oto specyfikacja:
      Model C007.410.17.051.01
      EAN 7612307141718
      Średnica                     42,5 mm
      grubość                      13,5 mm
      Szerokość w uszach  21 mm
      Wodoszczelność       330 m       
      Waga z paskiem        139 g.
       
       
      Koperta stalowa, koronka zakręcana, zawór helowy, szafir z antyrefleksem, data, świecące wskazówki i indeksy: SuperLuminova, obrotowy bezel,
      podwójne zabezpieczenie wodne DS (Double Security), zamek na pasku z podwójnym zabezpieczeniem, sygnowana koronka.
      Z góry dziękuję za tolerancję przy oglądaniu zdjęć - to nie jest moja mocna strona 😉 na żywo zegarek wygląda lepiej.
       
      Za zegarek z kompletnymi papierami i pudłem oraz dwoma dodatkowymi paskami w gratisie życzę sobie 780,00 zł ew. do lekkiej negocjacji.
      W okolicach Warszawy mogę umówić się na spotkanie, lub wysyłam InPostem za 20 zł. Polecam ten zegar jako solidny i efektowny diver.
       
       
       
       








×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.