Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pafeł

Zegarek klasyczny z niebieską tarczą / paskiem do 700pln

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Poszukuje zegarka jak w temacie, czyli prosty, z niebieską tarczą i (lub) paskiem. Cena do 700pln. Jeden warunek - niestety z strony timetrend.pl :(

Mam na oku:

Gant Nashville GT006002

Ted Baker James 10023491

FESTINA Chrono 20286/1

Grovana Traditional GV1230.1535

Jakaś Festina Classic

Dlaczego w TimeTrend? Żona mi kupiła zegarek, ale jest za duży i musze wymienić. Czas na wymianę mam do jutra, do końca dnia. 

Zegarek potrzebuje do koszuli, marynarki ew do garnituru.

Dzięki, mam nadzieje że się uda coś wybrać.


G-9000R-4ER / EF-524D-4AVEF / JVD C8839 / Poljot małe ufo na werku 2609 - 17 kamyków / Sygned REPORTER / Bisset (do identyfikacji) / NEV 8052

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymień na jakieś Seiko to jedyny rozsądny wybór z tego sklepiq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek, tylko że damski :(


G-9000R-4ER / EF-524D-4AVEF / JVD C8839 / Poljot małe ufo na werku 2609 - 17 kamyków / Sygned REPORTER / Bisset (do identyfikacji) / NEV 8052

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten atlantic to damka 29mm... Chyba nie o to chodziło?

 

Ja bym wybrał:

 

Seiko SGEH05P1 - idealny na codzień do pracy, szafir, elegancki klasyczny dizajn.

 

Casio BEM-111D -1AVEF - łza się w oku zakręciła, bo myślałem, że BEMów (vel Beside) już nie produkują; Beside to takie lepsiejsze Casio miały być, coś jak Edifice. Niektóre nawet całkiem do rzeczy. Ja miałem kiedyś chronografa serii BEM i chyba coś nie za bardzo im wyszło z przyciskami. Ale ten całkiem fajny z tym szafirem. Dawno temu się nad nim zastanawiałem właśnie jako zegarek na codzień. Jakby się dało coś jeszcze z ceny utargować to uważałbym to za okazję.

 

Grovana GV1230.1535 - nic o nim nie wiem ,ale spełnia Twoje kryteria i ma szafir.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Atlantic jest też męski z tego co wiem, miałem go polecic ale mnie wyprzedzili :D Może Orient Bambino? Trochę droższy, ale powinieneś znaleźć coś odpowiedniego

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Poszukuje zegarka jak w temacie, czyli prosty, z niebieską tarczą i (lub) paskiem. Cena do 700pln. Jeden warunek - niestety z strony timetrend.pl :(

Mam na oku:

Gant Nashville GT006002

Ted Baker James 10023491

FESTINA Chrono 20286/1

Grovana Traditional GV1230.1535

Jakaś Festina Classic

Dlaczego w TimeTrend? Żona mi kupiła zegarek, ale jest za duży i musze wymienić. Czas na wymianę mam do jutra, do końca dnia. 

Zegarek potrzebuje do koszuli, marynarki ew do garnituru.

Dzięki, mam nadzieje że się uda coś wybrać.

 

jeśli koniecznie ma być na niebiesko, to ja bym dołożył 200 zł i wziął ten:

 

https://www.timetrend.pl/zegarki/17649-bulova-classic-98a190.html

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś w Time Trend fajny Pulsar automat niebieski. Tylko że miał chyba 44 mm.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padło na ATLANTIC SEALINE 62341.41.51. 

Standardowo ponad budżet :) Dzięki za pomoc

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku


G-9000R-4ER / EF-524D-4AVEF / JVD C8839 / Poljot małe ufo na werku 2609 - 17 kamyków / Sygned REPORTER / Bisset (do identyfikacji) / NEV 8052

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam jeszcze dodatkowy budżet. Wybór jest pomiędzy dwoma zegarkami które były wspominane: Seiko SGEH05P1 i Casio BEM-111D -1AVEF

Zegarek byłby na codzienne używanie, taki dodatkowy. Który polecacie?


G-9000R-4ER / EF-524D-4AVEF / JVD C8839 / Poljot małe ufo na werku 2609 - 17 kamyków / Sygned REPORTER / Bisset (do identyfikacji) / NEV 8052

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warunek o timetrend jest nadal aktualny? bo pisałeś, że musisz wymienić na następny dzień, mija równo miesiąc a nadal się zastanawiasz:)

 

https://www.ebay.pl/itm/Orient-Bambino-Version-4-Classic-Automatic-FAC08004D0-AC08004D-Mens-Watch/273036093238?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2055119.m1438.l2649

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ATLANTIC SEALINE 62341.41.51 :)

W międzyczasie, w wątku pojawiły się dwa zegarki Seiko SGEH05P1 i Casio BEM-111D -1AVEF

Smaka mi tylko narobili :)

 

Seiko znalazlem tylko na timetrend, a casio widziałem na allegro za 295pln. Jak zawsze są pytania - który jest bardziej ciekawy i jak będzie wygladać na ręce.


G-9000R-4ER / EF-524D-4AVEF / JVD C8839 / Poljot małe ufo na werku 2609 - 17 kamyków / Sygned REPORTER / Bisset (do identyfikacji) / NEV 8052

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ATLANTIC SEALINE 62341.41.51 :)

 

Nie ma za co :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :-)

Dzięki, dzięki. Zegarek kosmos. Jeszcze mam okazji kupić coś z tych dwóch - Casio vs Seiko


G-9000R-4ER / EF-524D-4AVEF / JVD C8839 / Poljot małe ufo na werku 2609 - 17 kamyków / Sygned REPORTER / Bisset (do identyfikacji) / NEV 8052

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się w temacie tych dwóch zegarków:)


G-9000R-4ER / EF-524D-4AVEF / JVD C8839 / Poljot małe ufo na werku 2609 - 17 kamyków / Sygned REPORTER / Bisset (do identyfikacji) / NEV 8052

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.