Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mavelio

Massdrop.com

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem zegarek z Massdropa i w śledzeniu wychodzi, że paczka idzie jakąś usługą DHL Global Mail, ale sprawdziłem, że Polska chyba nie jest w zasięgu (wg strony DHL). Zamawiał już ktoś z was i szło w ten sposób? Wiadomo jak to wygląda? Przesyłkę przejmuje DHL Polska czy może Poczta Polska? I co dalej ze śledzeniem wtedy? Na forum ebaya znalazłem dyskusję, w której ktoś napisał, że szło przez Pocztę Polską i przerobili mu paczkę na zwykły list, przez co na 2 tygodnie zamówiony towar przepadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzenie jest na stronie poczty. Paczka idzie jako polecony z Niemiec.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą przesyłkę i się zastanawiam co się z nią dzieje. Na ten moment to wygląda jak na screenie poniżej. Od 30 grudnia nic się nie ruszyło. Zacząć się już tym interesować czy po prostu uzbroić się w cierpliwość?

e8f5de905d92d19edc2c5e52260b2dc8_orig.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz grzecznie poczekać i uzbroić się w cierpliwość. Za ok tydzień-dwa powinieneś dostać pocztą info z urzędu celnego jakie dokumenty musisz im dostarczyć. Niestety z DE przesyłka idzie pocztą poleconym ekonomicznym, więc to trochę trwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o ile dobrze rozumiem to paczka od 30 grudnia jeszcze leży w USA. Na stronie Deutsche Postu jest ta sama informacja co ostatnia na stronie DHL-u.

 

Die Sendung ist am 30.12.2017 im internationalen Logistikzentrum MT Newark eingegangen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście się ruszyło. Paczka jest w Niemczech. Opóźnienie ponad 48h w śledzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj zegarek, obyło się bez dodatkowych opłat :) Dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z jakiego kraju massdrop wysyła/dostarcza zegarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mavelio, Krygo - widzę ze u was obyło sie bez dodatkowych opłat, jak drogie zegarki kupowaliście?

 

I jeszcze jedno - jak długo się czeka od momentu wysłania emailem dokumentów (wcześniej dostałem list z celnego), do momentu odbioru paczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.