Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
DeepBlue

Gdzie kupujesz garnitury?

Rekomendowane odpowiedzi

Musze sobie kupic w koncu gartnitur. Najlepiej uniwersalny zarówno na wyjście na wesele jak równięz na inne formalne wydarzenia jak trzeba mieć na sobie gajerek.

Oczywiście ciemny, granatowy albo czarny ( przychylam się bardziej do granatowego). 

 

Musza byc spodnie, marynarka, koszula, pasek, krawat, buty.

 

Ile na taki zestaw potrzeba gdzies pieniedzy? Nie musi byc armani ani zadne takie. Dodam,ze nie wchodzą w grę garnitury używane, mój musi być nowy.  Przeglądałem sobie tutaj https://sklep.dastan.pl/

Edytowane przez ppavl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam forum butwbutonierce, na pewno się tam wszystkiego dowiesz w tym temacie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem budowy raczej rzadko spotykanej w okolicach mostu Kierbedzia, w związku z tym nie istnieje możliwość, aby pasował na mnie kompletny gotowy garnitur ze sklepu z konfekcją, gdzie w ofertach dominują stroje projektowane na masywny bufet na niskim postumencie. Musiałbym szyć na miarę, co jest opcją raczej kosztowną i można się w dodatku naciąć, w związku z tym zwykle noszę zestawy kombinowane, a jedyne dwa kompletne garnitury, jakie posiadam, kupowałem w sklepie, gdzie pozwolono mi dobrać rozmiary góry i dołu i wytrzymano moje grymasy. Są to szary wełniany Hugo Boss oraz smoking Lancerto (tego przerabiałem przez sklep, dodając również lampas). Hugo Boss idealnie pasuje do mojej figury, o czym wiedziałem wcześniej, bo miałem już spodnie HB rozmiar 106. Jak wiadomo, rozmiar rozmiarowi nierówny, więc dopóki nie przerobi się pewnej liczby producentów, to człowiek z rozmiarem w ręce jest tak samo ciemny, jak bez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z doborem gotowego garnituru... jak pasuje góra to nie pasuje dół i na odwrót... dlatego świetnym rozwiązaniem w moim przypadku była oferta BYTOM "Miksuj i Łącz".

Do tego jak się załapiesz na promocję (jak teraz) to całość do nabycia za mniej niż 1k PLN co uważam za bardzo dobrą ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.