Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterMind

Korona vs Tarcza (czyli Datejust vs Prince Date+Day)

  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

DJ ale nowy Zwiększ budżet, zrezygnuj z czegoś, sprzedaj coś. DJ ale tylko nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zdecydowanie Rolex. Tudor wydaje mi się co najmniej przeszacowany... A jak będziesz już wreszcie miał tego Datejusta, to z dżinsową koszulą wyglądać może tak:

 

brown-three-piece-suit-with-denim-shirt-

 

Z:

http://hespokestyle.com/wp-content/uploads/2016/02/brown-three-piece-suit-with-denim-shirt-mens-outfit-ideas-rolex-datejust-watch-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej dwójki tylko Rolek.

Tudor to homar, taki sam jak Tisell, MIIK czy inny. :D

 

... Kupisz substytut  i po tygodniu będzie Cię parzył w nadgarstek...

Może nie aż patrzył ale na pewno dalej będziesz myślał o Rolku.

I skończy się sprzedaniem Tudora pewnie ze stratą i kupnem Rolka.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor to homar, taki sam jak Tisell, MIIK czy inny. :D

 

no to popłynąłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor to homar, taki sam jak Tisell, MIIK czy inny. :D

 

Dobre, dobre

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej dwójki tylko Rolek.

Tudor to homar, taki sam jak Tisell, MIIK czy inny. :D

 

Może nie aż patrzył ale na pewno dalej będziesz myślał o Rolku.

I skończy się sprzedaniem Tudora pewnie ze stratą i kupnem Rolka.

Michał,czy ja z Tobą się "zawsze" muszę nie zgodzić? Tudor "homar" ej no bez jaj...  :D

 

 


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że linia Tudorów Prince produkowana jest od lat 50tych. Jeżeli 67 lat produkcji nie wystarczy, by uznać, że dana linia ma własną historię (nawet jeżeli design rozwija się równolegle/w parze z designem innej linii Rolexa), to nie wiem czego więcej trzeba...

 

Pomijam fakt, że założyciel Rolexa sam zdecydował, że Prince'y będą dzielić z Datejustami kopertę oyster.

 

tudor_historia_reklama_1952.jpg

 

Co do pozostałych wypowiedzi w temacie - założyłem wątek nie po to by ktoś pomógł mi zdecydować. Jestem na tyle samodzielną jednostką ludzką o wyrobionym zdaniu, gustach i priorytetach, by podjąć decyzję bez niczyjej pomocy. Jestem po prostu ciekaw, jak inni zachowaliby się mając taki budżet i taką parę do wyboru. Czy kierowaliby się sentymentem do Rolexa, czy bardziej stosunkiem jakość/cena i większym bezpieczeństwem zakupu (nowszy Tudor w "pewniejszym stanie" vs poszukiwania 30-letniego Rolexa w jak najlepszym stanie w danych pieniądzach)

 

Ja już wiem co zrobię. Czasu na realizację tego wyboru mam pod dostatkiem. Nadal jednak uważam, że sam wybór nie jest oczywisty, a pojedynek w miarę wyrównany - gdy zagłębić się w szczegóły, zarówno tego co oferują sobą te dwa zegarki, jak i co reprezentują sobą obie firmy.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem się do tych dwoch modeli zegarka a nie ogolnie do tych firm.

 

 

Omega należy do Swatcha a nie "podrabia" ich. Czyli da się. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex. Od siebie dodam, że dla mnie dużą zaletą jest brak dnia tygodnia na górze. Tylko podejrzewam, że wiele osób tu nie podziela niechęci do tego designu (toleruję skrócony dzień przy dacie, jak np. w Seiko, ale tylko tyle) - inaczej tego porównania by w ogóle nie było. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Rolexa. Czuję, że po kupnie Tudora możesz wciąż jednak rozmyślać o DJ :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po prostu ciekaw, jak inni zachowaliby się mając taki budżet i taką parę do wyboru.

Hmmmhhh.... ja bym brał Tudora - mnie Rolex aż tak nie kręci, żeby to miał być jakiś cel, do którego dążę - a Tudor mi się bardziej podoba.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim celem też jest Rolex DJ, miałem chyba z 5 Tudorów ale to nie to samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys podobny dylemat, w koncu nie wzialem zadnego ( mialem juz Date 15200, wiec podobny styl/funkcja). Swoja droga, jak kupowalem 15200 to tez chcialem Rolexa w « przystepnej » cenie - wydaje mi sie ze jesli zauroczyla Cie marka, to zadne polsrodki Cie nie zadowola. W tym przypadku jesli znalazlbys tego DJa po serwisie, to powinien byc rownie niezawodny co Tudor. Dla mnie ciekawszym konkurentem bylby starszy Tudor, ktory ma jeszcze komponenty od Rolexa (koronka, case back etc) - w tym przypadku cena powinna byc mniej wiecej polowa DJa, co juz czyni wybor trudniejszym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.