Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość PsiKot

Zegarki a językowy savoir vivre

Rekomendowane odpowiedzi

W tym miejscu powinni wkraczać moderatorzy i delikatną sugestią korygowali tego typu lapsusy. Mnie do tego miejsca przyciągnął właśnie ten klimat, jak z klubu Blades. Gdy minął, wielu wartościowych Forumowiczów zniknęło, a nowi narzucili

obecny styl. Moim zdaniem poziom kultury powinien nawiązywać do sztuki zegarmistrzowskiej, gdzie precyzja i rzeczowość są ważniejsze od emocji.

 

Był taki jeden moderator, który zwracał na to uwagę. Spotykał się z powszechną krytyką :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I szybko przestał nim być, o ile dobrze pamiętam, a miał dobre intencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odwiedzać forum radzieckie, na którym nie uświadczysz żadnego citka, czy Antka, o pięknych zegarkach mówi się że są piękne, a jeden użytkownik kiedyś omal bana nie dostał, za chwalenie się nowym nabytkiem, z którego jeszcze kawałki gleby odpadały. :)

Pamietam ta sytuacje :) Oj , dostalo sie chlopu ....dostalo 

Swoją drogą, regulaminy regulaminami, ale na forum codziennie niemal widać buraczyznę w typie "h.w.c." (nawet wulgaryzmów niektóre pitekantropy nie potrafią zapisywać poprawnie). ;)

Drogi kolego o zapedach lingwistycznych ....zerknij na forum zwane: Czwartym....

Palpitacje i zawal gwarantowany !!!!!

:) :) :)

 

p.s. pisze to oczywiscie w formie humorystycznej :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz zegarek z piramidy prestiżu? Jak nie masz to możesz przeklinać :D

Mam Patka.... kur... nie mogę przeklinać...sprzedam to goowno... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

To emocje czynią nas ludźmi. Łącznie z tą jaką jest niewzruszony spokój, jedynie stan przejściowy :) . Sporo osób dla emocji dłubie w zegarkach.

Według mnie lepiej jak jest nieco "buraczyzny" jakby to miało być "forum z ą i ę". Wychodzę z założenia, że dobrze jest gdy ktoś kupuje sensowny zegarek za ~500zł/200euro i jego zegarkowść nie jest ani lepsza ani tym bardziej gorsza od zegarkowości posiadacza "sikora" ;) za 400 tyś. zł/100 tyś. euro . To poszerzanie świadomości oraz rynku czyli jakże wskazany kierunek rozwoju i pojęcia o rzeczy stanie.

Piramida prestiżu... Dajcie spokój! A co to jest? Przepychanka w podstawówce kto ma droższy piórnik? Emocje odnośnie prestiżu są niczym przy tych gdy ktoś po rozłożeniu mechanizmu i tak wielu nieudanch próbach scalenia w działający, postanawia niezbicie położyć przedmiot zgryzory na kowadle i przywalić centralnie 5kg młotkiem. A potem... ?! A potem zasypia jak dziecko i budzi się jak nowo narodzony. To są emocje! Nareszcie zrobił coś co poskutkowało  :) .

Forum jest także dla tych, którzy chcą się pochwalić. Nawet dla tych, którzy chcą się pochwalić nie tyle drogim zegarkiem co swoją majętnością. Fiskus od dawna zagląda na NK, FB,... . Z tego co słyszałem coraz częściej na cel bierze posiadaczy drogich zegarków :) . To jak mają się nie stresować? A gdy się stresują to zaczynają być nieco podirytowani co widać we wpisach, treści oraz języku. Starają się pisać zapewne szyfrem i stąd "Rolek" i podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mam Patka.... kur... nie mogę przeklinać...sprzedam to goowno... :P

Jak najszybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Patka.... kur... nie mogę przeklinać...sprzedam to goowno... :P

Dam pincset... ;)

 

Jeszcze takie pytanie mnie nurtuje .... Gdziesz sie nasz drogi Yoda podziewa ? Polecial na zebranie Parlamentu Miedzygalaktycznego czy co? 

:)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żesz w mordę, toście mi panowie uświadomili gdzie ja od paru lat wchodzę. Jest jakaś szansa na resocjalizację ?

Je taka szansa. Nie "o żesz" tylko "o żeż". Jak "gdzież","ależ", etc. :D


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam pincset... ;)

 

Jeszcze takie pytanie mnie nurtuje .... Gdziesz sie nasz drogi Yoda podziewa ? Polecial na zebranie Parlamentu Miedzygalaktycznego czy co?

:)

Nasz drogi Yoda ma mała przerwę na forum, urlop na żądanie od moderatora :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz drogi Yoda ma mała przerwę na forum, urlop na żądanie od moderatora :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem

;):)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeżre go syndrom odstawienny...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Podpisuje sie pod tym..w 2010 gdy zakladalem konto na naszym forum bylo wiecej kultury - nawet w dziale z plastikowymi Casio.

Warto zauważyć, że i w samym forum są głębokie podziały. W niektórych tematach można poczytać ciekawe rzeczy i porozmawiać z osobami mającymi wiedzę, a są i takie, okupowane przez ... nazwę tych "członków" Towarzystwem Wzajemnej Adoracji. Lepiej im nie wchodzić w drogę a tym bardziej nawiązywać kontaktu słownego, gdyż przyjemność z tego żadna, a ryzyko bycia sponiewieranym duże. Tak jak w powiedzeniu o "całowaniu tygrysa w d*pę" :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez idiotyczne wyobrażenie, że posiadacze drogich zegarków to muszą być biznesmenami i prezydentami. To są normalni ludzie, tacy jak każdy, tyle że coś jednak musieli osiągnąć. To jest internet, miejsce gdzie możesz pisać co chcesz i jak chcesz

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Niekoniecznie , pisać co chcesz i jak chcesz zakończyłem na etapie kolorowanek i elementarza.... Dorosly mysli co pisze i jak pisze , a internet to platforma do komunikacji , piszesz byle jak , byle jak Cie postrzegają.

 

 

  

Był taki jeden moderator, który zwracał na to uwagę. Spotykał się z powszechną krytyką :)

Dziwne, biorąc pod uwagę treść tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie , pisać co chcesz i jak chcesz zakończyłem na etapie kolorowanek i elementarza.... Dorosly mysli co pisze i jak pisze , a internet to platforma do komunikacji , piszesz byle jak , byle jak Cie postrzegają.

 

 

Dziwne, biorąc pod uwagę treść tego tematu.

To że możesz pisać co chesz, nie oznacza że musisz pisać co chcesz, to czy ktoś się zastanowi przed napisaniem czegoś czy nie, to jego sprawa. Ale ma do tego prawo, jak coś palnie to musi się liczyć z konsekwencjami. A to jak ktoś chce być postrzegany to też każdego prywatna sprawa. W internecie możesz wykreować własną osobę od nowa. I ponownie, nikt nikomu nie zabroni pisać w internecie byle jak, ale musi się liczyć z konsekwencjami.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PsiKot

No nie wiem czy forumowicz z tak krótkim stażem powinien, w ten sposób, wyrażać się o forumowych kolegach... Ja też używam wulgaryzmów... bo lubię :P Widać jestem przedstawicielem forumowej buraczyzny...

Deklaruję więc całkowicie wprost, że z forumowiczami piszącymi, jak wyżej wspomniałem, na pewno nie połączy mnie nic więcej niż rejestracja na tym samym forum. Ktoś, kto prezentuje "radosne chamstwo" nie jest i nie będzie moim kumplem ani w realu, ani na żadnym forum. Wydaje się (na szczęście), że niezbyt wielu Forumowiczów podziela Twoją opinię, o czym może świadczyć np. marna ilość lajków pod Twoim wpisem z "k....a" i "goowno" - ani to śmieszne, ani sensowne.

 

Jeżeli natomiast lubisz używać wulgaryzmów, to przecież nikt Ci nie broni - tylko może klnij tam, gdzie regulamin tego nie zabrania - na tym forum, zdaje się, zabrania - mimo krótkiego stażu, mam wrażenie, że tak właśnie jest. ;)

 

 

To emocje czynią nas ludźmi. Łącznie z tą jaką jest niewzruszony spokój, jedynie stan przejściowy :) . Sporo osób dla emocji dłubie w zegarkach.

Według mnie lepiej jak jest nieco "buraczyzny" jakby to miało być "forum z ą i ę". Wychodzę z założenia, że dobrze jest gdy ktoś kupuje sensowny zegarek za ~500zł/200euro i jego zegarkowść nie jest ani lepsza ani tym bardziej gorsza od zegarkowości posiadacza "sikora" ;) za 400 tyś. zł/100 tyś. euro . To poszerzanie świadomości oraz rynku czyli jakże wskazany kierunek rozwoju i pojęcia o rzeczy stanie.

Piramida prestiżu... Dajcie spokój! A co to jest? Przepychanka w podstawówce kto ma droższy piórnik? Emocje odnośnie prestiżu są niczym przy tych gdy ktoś po rozłożeniu mechanizmu i tak wielu nieudanch próbach scalenia w działający, postanawia niezbicie położyć przedmiot zgryzory na kowadle i przywalić centralnie 5kg młotkiem. A potem... ?! A potem zasypia jak dziecko i budzi się jak nowo narodzony. To są emocje! Nareszcie zrobił coś co poskutkowało  :) .

Forum jest także dla tych, którzy chcą się pochwalić. Nawet dla tych, którzy chcą się pochwalić nie tyle drogim zegarkiem co swoją majętnością. Fiskus od dawna zagląda na NK, FB,... . Z tego co słyszałem coraz częściej na cel bierze posiadaczy drogich zegarków :) . To jak mają się nie stresować? A gdy się stresują to zaczynają być nieco podirytowani co widać we wpisach, treści oraz języku. Starają się pisać zapewne szyfrem i stąd "Rolek" i podobne.

 

Obawiam się, że piszesz o czymś zupełnie innym niż ja, kiedy zakładałem ten wątek. Z całym szacunkiem dla wyrażonej przez Ciebie opinii. :)

 

Generalnie, mam wrażenie, że kilku Kolegów potraktowało temat poważnie, a inni piszą pseudo-żartobliwe posty, które mają pokazać, że... - no właśnie, że co? Bo jeżeli mają pokazać, że wg nich fajnie jest bluzgać i pisać "wsiowo" oraz obrażać rozmówców w trakcie dyskusji na forum zegarkowym, to może warto "stanąć w prawdzie" i napisać to serio i otwarcie - a nie "żartować" o "goownie", itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zauważyć, że i w samym forum są głębokie podziały. W niektórych tematach można poczytać ciekawe rzeczy i porozmawiać z osobami mającymi wiedzę, a są i takie, okupowane przez ... nazwę tych "członków" Towarzystwem Wzajemnej Adoracji.

Członkowie przenoszą się z tematu na temat wylewając swoje żale i pokazując kompleksy. Ostatnio ''oberwały'' nawet  klocki Lego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Członkowie przenoszą się z tematu na temat wylewając swoje żale i pokazując kompleksy. Ostatnio ''oberwały'' nawet klocki Lego

Ja zauważyłem nic w temacie Lego :o

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ukryto mój post, który odnosił się do postu poprzedniego, był napisany na poruszany temat, oraz był całkowicie zgodny z regulaminem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By było wiadomo o co kaman, ziom, petarda co'nie?

Mega wypaśnięte zwroty do klubu i na forumy oraz fejsbuki i inne

post-90537-0-75852000-1515336609.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deklaruję więc całkowicie wprost, że z forumowiczami piszącymi, jak wyżej wspomniałem, na pewno nie połączy mnie nic więcej niż rejestracja na tym samym forum. Ktoś, kto prezentuje "radosne chamstwo" nie jest i nie będzie moim kumplem ani w realu, ani na żadnym forum. Wydaje się (na szczęście), że niezbyt wielu Forumowiczów podziela Twoją opinię, o czym może świadczyć np. marna ilość lajków pod Twoim wpisem z "k....a" i "goowno" - ani to śmieszne, ani sensowne.

 

Jeżeli natomiast lubisz używać wulgaryzmów, to przecież nikt Ci nie broni - tylko może klnij tam, gdzie regulamin tego nie zabrania - na tym forum, zdaje się, zabrania - mimo krótkiego stażu, mam wrażenie, że tak właśnie jest. ;)

 

 

 

Obawiam się, że piszesz o czymś zupełnie innym niż ja, kiedy zakładałem ten wątek. Z całym szacunkiem dla wyrażonej przez Ciebie opinii. :)

 

Generalnie, mam wrażenie, że kilku Kolegów potraktowało temat poważnie, a inni piszą pseudo-żartobliwe posty, które mają pokazać, że... - no właśnie, że co? Bo jeżeli mają pokazać, że wg nich fajnie jest bluzgać i pisać "wsiowo" oraz obrażać rozmówców w trakcie dyskusji na forum zegarkowym, to może warto "stanąć w prawdzie" i napisać to serio i otwarcie - a nie "żartować" o "goownie", itp. ;)

Przy moim poście jest jakaś "czwórka", wiesz może co to oznacza?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PsiKot

Tak, wiem. Oznacza, że aż czterech Twoich kumpli zdecydowało się kliknąć łapkę przy Twoim wpisie o treści, przypomnijmy:

 

"Mam Patka.... kur... nie mogę przeklinać...sprzedam to goowno...  :P"

 

Czyli aż czterem spośród wszystkich aktywnych uczestników forum przyszło do głowy wyrazić sympatię i solidarność z Twoim "goownem" powyżej. 

 

Jako optymista uważam, że gdyby przy każdym poście widniała czerwona łapka skierowana w dół, miałbyś tam kliknięć ze czterysta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem nic w temacie Lego :o

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Bo nie masz czujności politruka :P


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

 

 

Tak, wiem. Oznacza, że aż czterech Twoich kumpli zdecydowało się kliknąć łapkę przy Twoim wpisie o treści, przypomnijmy:

 

"

 

Jako optymista uważam, że gdyby przy każdym poście widniała czerwona łapka skierowana w dół, miałbyś tam kliknięć ze czterysta. :)

Naprawdę jesteś optymistą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem. Oznacza, że aż czterech Twoich kumpli zdecydowało się kliknąć łapkę przy Twoim wpisie o treści, przypomnijmy:

 

"Mam Patka.... kur... nie mogę przeklinać...sprzedam to goowno...  :P"

 

Czyli aż czterem spośród wszystkich aktywnych uczestników forum przyszło do głowy wyrazić sympatię i solidarność z Twoim "goownem" powyżej. 

 

Jako optymista uważam, że gdyby przy każdym poście widniała czerwona łapka skierowana w dół, miałbyś tam kliknięć ze czterysta. :)

 

To tylko o jedną łapkę mniej niż mają wszystkie Twoje wpisy w tym temacie razem wzięte  :D

 

Tak tylko nadmieniam, skoro tak bardzo przywiązujesz się do tych łapek.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem. Oznacza, że aż czterech Twoich kumpli zdecydowało się kliknąć łapkę przy Twoim wpisie o treści, przypomnijmy:

 

"Mam Patka.... kur... nie mogę przeklinać...sprzedam to goowno... [/size] :P"

 

Czyli aż czterem spośród wszystkich aktywnych uczestników forum przyszło do głowy wyrazić sympatię i solidarność z Twoim "goownem" powyżej. 

 

 

Jako optymista uważam, że gdyby przy każdym poście widniała czerwona łapka skierowana w dół, miałbyś tam kliknięć ze czterysta. :)

Nie rozumiem czemu wydaje ci się, że twoje"goownie" jest w jakikolwiek sposób bardziej kulturalne, niż kiniola "goowno" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Ann666
      Audemars Piguet  hmm...?🤔 
      Czy ktoś  wie cóż to za model?🤔🙂
       
       


    • Przez Feymozim
      Witajcie, jestem Adam zajmuję się naprawą zegarków od 2016 roku. Chciałbym zaproponować swoje usługi gdyby ktoś byłby zainteresowany podsyłam link do mojej strony . Gwarantuje wysoką jakość wykonywanych moich usług. Zainteresowanych i osoby mające pytania zapraszam na priv. 
      https://www.facebook.com/profile.php?id=100035394744422
       
       
    • Przez Kacperek_77u
      Cześć
      W tym temacie będe ukazywał swoje prace nad zegarkami
      Najpierw napiszę coś o sobie (miłego czytania 😝) :
      Zegarkami mechanicznymi interesowałem się od zawsze i zawsze chciałem taki mieć bo ,,ma duszę i pięknie tyka''. Pierwszy z jakim miałem do czynienia była męska zaria kupiona za 20zł 7 lat temu na targu w rzeszowie. Chodziła tylko dwa tygodnie bo niewiem jakim cudem ale czop osi sekundnowej zniknął a jak wiadomo 2009 bez niego chodził nie będzie. Porozbierałem ją z ciekawości, o dziwo poskładałem ją spowrotem i poszła w kąt razem z zainteresowaniem zegarkami. Jakieś dwa lata temu znowu ją odkopałem, znalazłem dawcę na allegro i coś nawet z tego poskładałem ale chodzic to nie chciało... Więc znowu poszła w kąt z zainteresowaniem-do czasu...
      W ubiegłym roku gdzieś na jesień przypadkiem znalazłem ofertę pudła części do owego mechanizmu i udało mi się je wyrwać za całe 15zł (radość.JPG). Przyszła paczka, zacząłem coś kręcić i wymodziłem w miare działający zegarek 😁
      Potem zakręciłem się w ruskich i dostałem bzika na punkcie sportivn. I w grudniu zakupiłem fajny egzemplarz aczkolwiek zauważyłem na zdjęciach że ma martwy włos więc podmianka była potrzebna (akurat z tamtymi częściami do zari udało mi się jeszcze kupić pare mechanizmów do pobied i kolejne pudło części więc no problemo o drugi włos). Pamiętam jak ćwiczyłem ruchy dzięki którym mógłbym zdjąć włos xd. Procesu podmianki opisywać nie będe bo za długo by to zeszło ale finalnie zegarek OŻYŁ! I tak już z rok będzie jak dłubie w zegarkach 😁
       
       
      Pierwsze co chciałbym wam pokazać z niedawnych prac to pierwsze poważniejsze wyprostowanie włosa w slavie któro zakończyło się niczym innym jak sukcesem 😁 
      Jak widać ktoś chciał ją przyśpieszyć ale potem stwierdził że jednak chodzi za szybko i zdecydowanym ruchem cofnął przesówkę uszkadzając włos...
      Więc akurat się złożyło że niedawno robiłem identyczną slave więc wziałem ją jako wzorzec i żeby nic nie wpadło do niej to poprostu zamiast dekla położyłem szkiełko
      Zbliżenie na wrorzec

      I o to pacjent po wyprostowaniu włosa (przy tego typu uszkodzeniach preferuję metodę ,,na żywca'' czyli poprostu prostuje włos gdy jest zamontowany z balansem tylko ewentualnie bawie się przesówkami 🙃)
      Teraz wystarczyło poprostu ustawić przesówkę z kołkiem włosa (będe wdzięczy za podanie jej profesjonalnej nazwy) żeby zegarek zaczął przyjemnie chodzić:

      20221224_002529.mp4
    • Przez RTK-WGM
      Dzięki comiesięcznej edycji klubowego konkursu foto,  szykuje się wyjątkowe spotkanie w Krakowie. Po kilkuczęściowym teoretycznym przewodniku fotografii przygotowanym przez "Gio" przyszedł czas na zajęcia praktyczne ! Miejsce spotkania to oczywiście Kraków, termin  9 -11 września.  Szczegóły sukcesywnie będą przekazywane  w tym wątku przez Andrzeja i Jana. Swoją pomoc w organizacji spotkania zadeklarował też Shreq.  Szykuje się foto - uczta w Krakowie !
       
      Informacje: https://zegarkiclub.pl/forum/topic/203069-warsztaty-zegarmistrzowskie-4-2022/
    • Przez sVAGier
      Witam wszystkim🙋🏻‍♂️. Mam na imię Łukasz i mam 31 lat. Jakiś czas temu zacząłem interesować się zegarkami. Mieszkam w UK
      Na chwile obecna mam 2 zegarki Casio gshock oraz (tak wiem🙄) Armani. Casio mam 3 a Armani 6 lat. Jak na razie żaden mnie nie zawiódł. Przy Armanim tylko koronka jest pęknięta nie wiem gdzie i jak 😅. Gshock raczej na co dzień i do pracy. To chyba tyle
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.