Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michelney

Omega z OLX

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór :)

Przed chwilą natknąłem się na całkiem ciekawe ogłoszenia w portalu OLX. Nie znam się, ale wydaje mi się ,że te dwie pierwsze omegi po 600zł wyglądają dobrze. De Ville za to wydaje sie podrabiany. A jak Wy to oceniacie?

 

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/5zsUF/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedawca nie ma tych zegarkow, to oszust jakich pełno ostatnio na olx.


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego michelney wytłumacz mi jakim cudem zegarek wart 20.000zł ktoś może oferować za 600zł? Sądzisz  że jest bitkojnowym milionerem i dziś poświęcił godzinę robiąc zdjecia, wystawiając aukcje, zeby komuś zrobić prezent? Przyjmij że kilkuletniego szwajcara nie kupisz za mniej niż pól ceny sklepowej, tym bardziej omegi, która lubiana jest w Polsce niczym legendarny passat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie pytałem o wiarygodność cen :) Tak, jak napisałem,chciałem poznać Waszą opinię na temat oryginalności samych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego michelney wytłumacz mi jakim cudem zegarek wart 20.000zł ktoś może oferować za 600zł? Sądzisz  że jest bitkojnowym milionerem i dziś poświęcił godzinę robiąc zdjecia, wystawiając aukcje, zeby komuś zrobić prezent? Przyjmij że kilkuletniego szwajcara nie kupisz za mniej niż pól ceny sklepowej, tym bardziej omegi, która lubiana jest w Polsce niczym legendarny passat ;)

"Święte słowa" Panie Kolego! z tym passatem...albo beemką dla niektórych - w pogoni za swoją wymarzoną łomegą tracą niektórzy zdrowy rozsądek jak przy kupnie wieśwagena czy beemki... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego michelney wytłumacz mi jakim cudem zegarek wart 20.000zł ktoś może oferować za 600zł? Sądzisz że jest bitkojnowym milionerem i dziś poświęcił godzinę robiąc zdjecia, wystawiając aukcje, zeby komuś zrobić prezent? Przyjmij że kilkuletniego szwajcara nie kupisz za mniej niż pól ceny sklepowej, tym bardziej omegi, która lubiana jest w Polsce niczym legendarny passat ;)

No. Omega u nas to raczej odpowiednik mercedesa (też u nas), a Passatem jest prędzej atlantic :) Co do reszty się zgadzam.

Ależ ja nie pytałem o wiarygodność cen :) Tak, jak napisałem,chciałem poznać Waszą opinię na temat oryginalności samych zegarków.

Cena wskazuje tutaj oryginalność więc to powiązane kwestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia oryginalnych zegarków mozna ściągnąć z internetu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Ależ ja nie pytałem o wiarygodność cen :) Tak, jak napisałem,chciałem poznać Waszą opinię na temat oryginalności samych zegarków.

Tak jak napisał Łukasz28, cena odzwierciedla oryginalność zegarka, aczkolwiek w dużym przybliżeniu. Z ruguły podróbki są wystawiane za ułamek ceny oryginału, a za oryginał mało kto życzy sobie ułamek ceny. Wniosek jest tylko jeden: OKAZJE NIE ISTNIEJĄ :ph34r:

A jeżeli na takową natrafisz, to znaczy że została sprytnie zaaranżowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dożo złotych omeg w cenie 500zl ale co dziwniejsze kilka z nich w opisie ma odbiór osobisty. Tymbarskiej nie rozumie cwaniaka. Coninnego jak chce kase przed wysłaniem


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób niska cena odzwierciedla oryginalność dwu pierwszych zegarków z ogłoszenia? Wyglądają na oryginalne, więc w tym przypadku cena może jedynie sugerować chęć wyłudzenia pieniędzy przez sprzedającego.

Fakt,że ceny zegarków podrabianych zegarków są z reguły niższe jest mi znany,ale prosiłem o komentarz na podstawie zdjęć, nie ceny.

 

Komentarze takich użytkowników, jak @Gregory_70 uważam za bardzo cenne, nie jestem wyjątkowo zagłębiony w temacie zegarków, a co dopiero ogłoszeń pojawiających się na OLX. jednakże przykro mi z powodu wyraźnego niezrozumienia sedna wątku przez większość wypowiadajacych się.

Uprzedzając wszelkie kolejne komentarze, dodam,że sprzedawca od poczatku kontaktu kręcił niesłychanie, a same oferty to najwyraźniej 'scam'.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko odbiór osobisty jesli chodzi o olx, ostatnio pojawilo sie wielu oszustów nie tylko oferujących zegarki.

 

P. S Jak pytałeś tylko o zdjecia to przedstawiają oryginalne zegarki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Komentarze takich użytkowników, jak @Gregory_70 uważam za bardzo cenne, nie jestem wyjątkowo zagłębiony w temacie zegarków, a co dopiero ogłoszeń pojawiających się na OLX. jednakże przykro mi z powodu wyraźnego niezrozumienia sedna wątku przez większość wypowiadajacych się.Uprzedzając wszelkie kolejne komentarze, dodam,że sprzedawca od poczatku kontaktu kręcił niesłychanie, a same oferty to najwyraźniej 'scam'.

Pozdrawiam

Musisz sobie odpowiedzieć, czy chcesz kupić zdjęcie czy zegarek. Jak za zdjęcie, cena jest adekwatna. Jak za zegarek, za niska. Zresztą, jak sam stwierdziłeś, sprzedający kręci jak pies ogonem. Wiec po co zadajesz sobie i nam trud oceny jego intencji ?

Jak chcesz kupić prawdziwy zegarek, porozmawiaj na PRIV właśnie z kolegą @gregory. Bardzo często wystawia na bazarku fajne zegarki. Kupując u niego masz pewność że kupujesz zegarek a nie zdjęcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie odpowiedzieć, czy chcesz kupić zdjęcie czy zegarek. Jak za zdjęcie, cena jest adekwatna. Jak za zegarek, za niska. Zresztą, jak sam stwierdziłeś, sprzedający kręci jak pies ogonem. Wiec po co zadajesz sobie i nam trud oceny jego intencji ?

Jak chcesz kupić prawdziwy zegarek, porozmawiaj na PRIV właśnie z kolegą @gregory. Bardzo często wystawia na bazarku fajne zegarki. Kupując u niego masz pewność że kupujesz zegarek a nie zdjęcie :D

Kolego, nie pisałem nigdzie o chęci zakupu zegarków z ogłoszenia :)

Nie wiem czy się dobrze orientuję, ale to podforum chyba nie służy tylko i wyłącznie do oceny oryginalności zegarków, które użytkownicy chcą kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazje się zdarzają, ale raczej nie na olx, szczególnie, kiedy ktoś ma nowe konto i zegarki, których zdjęcia kradnie z aukcji internetowych, wystarczy poszukać w necie i będzie wszystko jasne. Druga sprawa, ze takie oferty trzeba zgłaszać do olx.


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Druga sprawa, ze takie oferty trzeba zgłaszać do olx.

Zgłoszenie do Olx, przypomina prośbę o interwencję do strazy miejskiej - przyjadą, ale nie zrobią nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu usuwają konto

 

 

Ale zrobienie nowego to dwie min


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy święta racja z tymi oszustami

Miałem na olx 2 omegi do kupienia, wszystko było ok dopuki nie zechcialem dogadac warunkow kupna. Piekne byly i po 500zl kazda

I jedna w 14k zloto, kostka w automacie

Taki pierwszy

I drugi

Nim zdazylem odpisac juz usunął konto

post-102431-0-29157800-1515529431.jpg

post-102431-0-80520800-1515529470.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdjęcia orisa williamsa żona znalazła kiedyś na aukcji z norwegii czy też danii.. Po napisaniu wiadomości zniknęły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.